Adresa

B.Němcové 349, Skuteč
Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kovářová je velmi vzorrná,pečlivá a důkladná.
Má moji 100% důvěru.
Máme u ní registrované naše dvě dcerky a nemohu si stěžovat.
NAOPAK!!!
Paní doktorka,je ochotna přijít i domů k nám,když nemohu kvůli velké horečce jedné z dcer k ní a to dělá ve vlastním volnu,či přestávce na oběd!
Sestřička také výborná.
Moc si takové lékařky a sestry vážím!
Děkuji Petrasová.


A
Ověřeny pacient

Zažila jsem nástup p. doktorky Kovářové po p. doktorce Beránkové. Bylo pro mě šokující, jak tahle p. dr. Kovářová byla pečlivá. Takhle důkladou prohlídku jsem snad ještě u žádného lékaře nezažila. Celá naše rodina je s ní velmi spojena, nepodceňuje ani alergie. Už bohužel nejsem dítě, ale doufám, že stále nabírá nové pacienty. :)


M
Ověřeny pacient

Velmi ochotná lékařka s perfektním přístupem. Sestřička je také vždy velmi příjemná. Jsem ráda, že se synem můžu chodit zrovna k ní.


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila do svých 18 ti let a ani se mi nechtělo jinam. Paní doktorka i sestřička jsou milé, s potížemi mi vždy pokaždé ochotně poradily. Všem doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kovářová je nejlepší pediatr,jakého jsem kdy poznala.Velmi milá,usměvavá,profesionální,pečlivá,ochotná,vstřícná.Velice si ji važím a neměnila bych já ani mé 3 dcerky!Moje 8-mi měsíční dcera dostala tez 2 vakcíny současně a rozhodně nezkolabovala v ordinaci ani pozdeji jinde!Každý může mít alergickou reakci a to pani doktorka težko ovlivni.


S
Ověřeny pacient

Zkazkám o laxnosti přístupu nevěřím. St. syn po velmi rizikovém těhotenství měl očkování odložená, i přesto že byl v pořádku a řádně kojen. Spíše spytujte svědomí, zda nebylo paní doktorce cokoli zamlčeno (pravidelně se ptá na jakékoli odchylky od zdravotního stavu - stačí malá rýmička a je velká komplikace) Pro slečnu či paní s astmatem - mladší syn dle ordinace i odborného lékaře má denně venku strávit min 3h, i když se to těžko plní tak se snažíme. Vyjímka je při inverzi v době silného výskytu pylů ( mezi 14 - 18h) a při horečnatém onemocnění. Každý ať si šáhne do svědomí. plivat na lékaře je velmi snadné!!! Paní doktorka je velmi velmi velmi pečlivá!!!


Paní doktorka je nejlepší! Na tom trvám.


Nemohu si stěžovat mě i dětem vyšla vždy vstříc .


Super paní doktorka,osobně vem doporučuji,dle mého odborník na správném místě,vždycky poradí a pomůže


Ochotná,pečlivá, usměvavá....jsme velice spokojení!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti