Michaela Kovářová, pediatr Skuteč

MUDr. Michaela Kovářová

Uložit

Pediatr Více

21 názorů

Uložit


Adresa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost
B.Němcové 349, Skuteč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

Nejlepší doktorka a sestřičky. Je to odborník a profesionál. Má ráda děti, pečlivá, hezká ordinace. Děkujeme moc!!!

M
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná. Vždy ochotná a vstřícná, k dětem má maminkovský přístup. Obě sestřičky také chválíme. Prostě výjimečná ordinace.

Ověřený profil

Paní doktorka Kovářová je velmi vzorrná,pečlivá a důkladná.
Má moji 100% důvěru.
Máme u ní registrované naše dvě dcerky a nemohu si stěžovat.
NAOPAK!!!
Paní doktorka,je ochotna přijít i domů k nám,když nemohu kvůli velké horečce jedné z dcer k ní a to dělá ve vlastním volnu,či přestávce na oběd!
Sestřička také výborná.
Moc si takové lékařky a sestry vážím!
Děkuji Petrasová.

A
Ověřený profil

Zažila jsem nástup p. doktorky Kovářové po p. doktorce Beránkové. Bylo pro mě šokující, jak tahle p. dr. Kovářová byla pečlivá. Takhle důkladou prohlídku jsem snad ještě u žádného lékaře nezažila. Celá naše rodina je s ní velmi spojena, nepodceňuje ani alergie. Už bohužel nejsem dítě, ale doufám, že stále nabírá nové pacienty. :)

M
Ověřený profil

Velmi ochotná lékařka s perfektním přístupem. Sestřička je také vždy velmi příjemná. Jsem ráda, že se synem můžu chodit zrovna k ní.

K
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila do svých 18 ti let a ani se mi nechtělo jinam. Paní doktorka i sestřička jsou milé, s potížemi mi vždy pokaždé ochotně poradily. Všem doporučuji.

D

Paní doktorka Kovářová je nejlepší pediatr,jakého jsem kdy poznala.Velmi milá,usměvavá,profesionální,pečlivá,ochotná,vstřícná.Velice si ji važím a neměnila bych já ani mé 3 dcerky!Moje 8-mi měsíční dcera dostala tez 2 vakcíny současně a rozhodně nezkolabovala v ordinaci ani pozdeji jinde!Každý může mít alergickou reakci a to pani doktorka težko ovlivni.

S
Ověřený profil

Zkazkám o laxnosti přístupu nevěřím. St. syn po velmi rizikovém těhotenství měl očkování odložená, i přesto že byl v pořádku a řádně kojen. Spíše spytujte svědomí, zda nebylo paní doktorce cokoli zamlčeno (pravidelně se ptá na jakékoli odchylky od zdravotního stavu - stačí malá rýmička a je velká komplikace) Pro slečnu či paní s astmatem - mladší syn dle ordinace i odborného lékaře má denně venku strávit min 3h, i když se to těžko plní tak se snažíme. Vyjímka je při inverzi v době silného výskytu pylů ( mezi 14 - 18h) a při horečnatém onemocnění. Každý ať si šáhne do svědomí. plivat na lékaře je velmi snadné!!! Paní doktorka je velmi velmi velmi pečlivá!!!

Paní doktorka je nejlepší! Na tom trvám.

Nemohu si stěžovat mě i dětem vyšla vždy vstříc .

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti