Soukromá ordinace PL pro dospělé
Nám. Svobody 36, Volyně

Nechci psát negativ, neboť splést se může i lékař, jen svůj názor. Z těch arytmií jsem se málem zbláznila. Vyradovalo to ve 30 týdnu těhotenství, kdy mi museli v Rakousku zastavit srdce. Potřebovala jsem pouze poslat na kardiologii a EKG. Byla mi doporučena ablace srdce. Ohrozilo to mého syna. Bylo mi paní doktorkou tvrzeno, že jsem srdeční záchvat měla z horké vany (nebyla tak horká, aby se v ní nedalo vydržet). Víc poslouchat nechtěla, takže jsem jí nestihla říct, že jsem těch záchvatů měla víc a ve stejných situacích. Tachyaritmie se v 90% případů spustila ve chvíli, kdy jsem se ze dřepu zvedla nahoru. Z více důvodů jsem po nějaké době vyhledala jiného lékaře, protože nic moc neřešila, když jsem tam byla s popáleninou a při té příležitosti jsem si ztěžovala na uši, že je mám jako by zalité vodou, oznámila mi, že ji moje subjektivní pocity nezajímají a ani mi je neprohlédla. Měla jsem zánět. Kamarád mé matky dostal celotělovou vyrážku, mysleli jsme, že to má z léků na srdce či jiných, odvezli jsme ho na ošetření, prohlédla jej a poslala domů. To že měl svrab jsme se dověděli až po jeho příjezdu zpět na Moravu a po jeho hospitalizaci tam. Nepoznala to. Dostala to i má matka, která byla taktéž s ním u nás a já jsem musela jet do Strakonic pro medikaci k přeléčení celé rodiny. Nakonec to naštěstí již nepropuklo u nikoho. Bylo toho více. Od páteře jsem skoro přestala chodit. Už bych k ní z těchto důvodů nešla.

Velmi dobrá lékařka a hlavně výtečný diagnostik. Škoda, že nejsem z Volyně, ráda bych se přihlásila do její péče. Znalosti a kvality paní doktorky jsem poznala při své letní návštěvě Volyně

Výtečná. Rozhodl jsem se mít ji za svou ošetřující lékařku, i když jsem se rodinně i pracovně od Volyně vzdálil a rozhodně by se mi časově a kvůli snazší dostupnosti vyplatilo přihlásit se jinde. Důležitější jsou totiž pro mne (i proto, že jsem ZTP) přístup a péče.