Adresa

Soukromá ordinace PL pro dospělé
Nám. Svobody 36, Volyně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Nechci psát negativ, neboť splést se může i lékař, jen svůj názor. Z těch arytmií jsem se málem zbláznila. Vyradovalo to ve 30 týdnu těhotenství, kdy mi museli v Rakousku zastavit srdce. Potřebovala jsem pouze poslat na kardiologii a EKG. Byla mi doporučena ablace srdce. Ohrozilo to mého syna. Bylo mi paní doktorkou tvrzeno, že jsem srdeční záchvat měla z horké vany (nebyla tak horká, aby se v ní nedalo vydržet). Víc poslouchat nechtěla, takže jsem jí nestihla říct, že jsem těch záchvatů měla víc a ve stejných situacích. Tachyaritmie se v 90% případů spustila ve chvíli, kdy jsem se ze dřepu zvedla nahoru. Z více důvodů jsem po nějaké době vyhledala jiného lékaře, protože nic moc neřešila, když jsem tam byla s popáleninou a při té příležitosti jsem si ztěžovala na uši, že je mám jako by zalité vodou, oznámila mi, že ji moje subjektivní pocity nezajímají a ani mi je neprohlédla. Měla jsem zánět. Kamarád mé matky dostal celotělovou vyrážku, mysleli jsme, že to má z léků na srdce či jiných, odvezli jsme ho na ošetření, prohlédla jej a poslala domů. To že měl svrab jsme se dověděli až po jeho příjezdu zpět na Moravu a po jeho hospitalizaci tam. Nepoznala to. Dostala to i má matka, která byla taktéž s ním u nás a já jsem musela jet do Strakonic pro medikaci k přeléčení celé rodiny. Nakonec to naštěstí již nepropuklo u nikoho. Bylo toho více. Od páteře jsem skoro přestala chodit. Už bych k ní z těchto důvodů nešla.

J

Velmi dobrá lékařka a hlavně výtečný diagnostik. Škoda, že nejsem z Volyně, ráda bych se přihlásila do její péče. Znalosti a kvality paní doktorky jsem poznala při své letní návštěvě Volyně

V

Výtečná. Rozhodl jsem se mít ji za svou ošetřující lékařku, i když jsem se rodinně i pracovně od Volyně vzdálil a rozhodně by se mi časově a kvůli snazší dostupnosti vyplatilo přihlásit se jinde. Důležitější jsou totiž pro mne (i proto, že jsem ZTP) přístup a péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti