Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Jiný

Paní doktorka ke mě po celou dobu vyšetření přistupovala velmi citlivě a profesionálně, že jsem si během rozhovoru ani nevšimla, že už mám vyšetření i za sebou. Úžasný přístup, za který moc děkuji.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Jiný

Pani doktorka je proste uzasna a hlavne empaticka

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Jiný

Nejen vynikající lékařka, ale i jako člověk příjemná, ochotná, chápající, trpělivá, vždy s úsměvem. Sestřička milá a ochotná. Co víc si přát?

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Jiný

Paní doktorka Glaciová je profesionálka, nic při prohlídce neopomněla. Byla jsem přijata přesně v objednanou dobu, sestra v recepci také milá.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Jiný

Paní doktorka je velice milá a pečlivá. Chodím k ní v průběhu celého svého těhotenství a jsem maximálně spokojená, chtěla jsem chodit k lékaři - ženě.

Umístění: Ordinace MUDr. Roman Laštůvka Jiný

S přístupem MUDr. Glaicové Michaely jsem byla spokojena. Vše proběhlo profesionálně, byla jsem ošetřena na přesný čas..