Vrchlického 5, Prostějov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Návštěvu je potřeba si dvakrát a pořádně rozmyslet. Vezme vás sice velmi brzy po kontaktování ale pan magistr jde často za hranu a nedopadá to vždy dobře. Kdo je citlivější na buranské a arogantní chování, měl by se též připravit že to nebude jen tak.

Umístění: Ordinace Jiný

Jestli někam, kde se vám dostane opravdu pomoci, tak sem! Super přístup, Pan Polák ví, co dělá. Hezké a příjemné prostředí, na rehabilitace chodím rád.

Umístění: Ordinace Jiný

Vnímám ho jako člověka, který praci fyzioterapeuta nebere jako praci, ale konicek,chce lidem opravdu pomoct, velice energický člověk, kéž by takovych bylo více, ikdyz nepracuje na principu individualnihi pristupu (mysleno tak, ze ma v prostorach více lidí zaráz), stíhá všem postupne radit, vysvetlovat, dela to celkově pratelskou atmosferu a hlavne teda pan Polák ví co dělá, konecne jsme narazili na cloveka, ktereho jsme hledali a preji aby se mu jeho ochota vracela stejne jakou mirou lidem pomáhá.

Umístění: Ordinace rehabilitace

Přístup pana fyzioterapeuta vlažný, při ukázce cviků chybí zpětná vazba, o individuálním přístupu nemůže být ani řeč, pokud nejste VIP klient, známý nebo vrcholový sportovec:-(

Umístění: Ordinace Rehabilitace po zlomenině nohy

Navštěvovala jsem se synem pana Poláka po zlomenině nohy. Stále kulhal a nebyl schopen chůze bez berlí. Pan Polák je opravdu špičkový fyzioterapeut, syn brzy odložil berle a postupně přestal kulhat. Cvičení ho bavilo, výborná atmosféra jako bonus. Všem, kdo potřebují pomoc vřele doporučuji. Mirka P.

Umístění: Ordinace

Tak výborný fyzioterapeut siroko daleko není, dojížděl jsem za ním do Prostějova až ze Vsetína. Po třetí artroskopii luxované ramene jsem měl problém zvednout ruku nad 90 °C, pan Polák mi vše vysvětlil, naordinoval sérii cviků a teď už mám rameno v pohodě, že můžu házet i kamenem.

Umístění: Ordinace Problémy s koleny

Pan Mgr. Polák je člověk na svém místě. Absolutní špička ve svém oboru, v ordinaci udržuje vynikající atmosféru, je vždy ochotný a problémy řeší s úsměvem na rtech. Pacientům vždy vyjde vstříc a poskytne jim maximální péči. Rehabilitace mi nejenže pomáhá fyzicky, ale vždy od něj odcházím s úsměvem na rtech s pocitem skvěle stráveného času. Říct děkuji je opravdu málo k tomu, abych vyjádřila jak velice jsem šťastná, že mohu praxi pana Poláka navštěvovat.

problém se zády - velké bolesti vyřešil během třech návštěv, velmi přátelský a individuální přístup a nevšední atmosféra na celém pracovišti!

nejlepší. přišel jsem se zlomenou klicni kosti a již za měsíc mohu zase házet oštěpem. je hlavně velice příjemný a léčí nejen svýma šikovným rukama, tak i smíchem. je vždy u něj výborná atmosféra a při té se cvičí jedna radost.

Překvapil mě velmi negativně, za pochodu řešil několik pacientů, takže mě poslouchal na půl ucha, neprovedl žádnou konzultaci, žádné vyšetření a hned aplikoval cviky a terapii. Cítil jsem zhoršení potíži a to výrazně. Byla to u něj moje první a zároveň poslední návštěva. Za mě rozhodně palec dolů
Milan