Adresa

Vrchlického 5, Prostějov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Umístění: Ordinace Jiný

Jestli někam, kde se vám dostane opravdu pomoci, tak sem! Super přístup, Pan Polák ví, co dělá. Hezké a příjemné prostředí, na rehabilitace chodím rád.


E
Umístění: Ordinace Jiný

Vnímám ho jako člověka, který praci fyzioterapeuta nebere jako praci, ale konicek,chce lidem opravdu pomoct, velice energický člověk, kéž by takovych bylo více, ikdyz nepracuje na principu individualnihi pristupu (mysleno tak, ze ma v prostorach více lidí zaráz), stíhá všem postupne radit, vysvetlovat, dela to celkově pratelskou atmosferu a hlavne teda pan Polák ví co dělá, konecne jsme narazili na cloveka, ktereho jsme hledali a preji aby se mu jeho ochota vracela stejne jakou mirou lidem pomáhá.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace rehabilitace

Přístup pana fyzioterapeuta vlažný, při ukázce cviků chybí zpětná vazba, o individuálním přístupu nemůže být ani řeč, pokud nejste VIP klient, známý nebo vrcholový sportovec:-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Rehabilitace po zlomenině nohy

Navštěvovala jsem se synem pana Poláka po zlomenině nohy. Stále kulhal a nebyl schopen chůze bez berlí. Pan Polák je opravdu špičkový fyzioterapeut, syn brzy odložil berle a postupně přestal kulhat. Cvičení ho bavilo, výborná atmosféra jako bonus. Všem, kdo potřebují pomoc vřele doporučuji. Mirka P.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Tak výborný fyzioterapeut siroko daleko není, dojížděl jsem za ním do Prostějova až ze Vsetína. Po třetí artroskopii luxované ramene jsem měl problém zvednout ruku nad 90 °C, pan Polák mi vše vysvětlil, naordinoval sérii cviků a teď už mám rameno v pohodě, že můžu házet i kamenem.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Problémy s koleny

Pan Mgr. Polák je člověk na svém místě. Absolutní špička ve svém oboru, v ordinaci udržuje vynikající atmosféru, je vždy ochotný a problémy řeší s úsměvem na rtech. Pacientům vždy vyjde vstříc a poskytne jim maximální péči. Rehabilitace mi nejenže pomáhá fyzicky, ale vždy od něj odcházím s úsměvem na rtech s pocitem skvěle stráveného času. Říct děkuji je opravdu málo k tomu, abych vyjádřila jak velice jsem šťastná, že mohu praxi pana Poláka navštěvovat.


D
Ověřeny pacient

problém se zády - velké bolesti vyřešil během třech návštěv, velmi přátelský a individuální přístup a nevšední atmosféra na celém pracovišti!


Ověřeny pacient

nejlepší. přišel jsem se zlomenou klicni kosti a již za měsíc mohu zase házet oštěpem. je hlavně velice příjemný a léčí nejen svýma šikovným rukama, tak i smíchem. je vždy u něj výborná atmosféra a při té se cvičí jedna radost.


M
Ověřeny pacient

Překvapil mě velmi negativně, za pochodu řešil několik pacientů, takže mě poslouchal na půl ucha, neprovedl žádnou konzultaci, žádné vyšetření a hned aplikoval cviky a terapii. Cítil jsem zhoršení potíži a to výrazně. Byla to u něj moje první a zároveň poslední návštěva. Za mě rozhodně palec dolů
Milan

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Tam kde v nemocnici absolutně nepomohli s bolestí zad a dýcháním, pan Polák vyřešil během jednoho dne. S úsměvem na rtu, ještě se člověk zasměje. Má dlouhou otvíračku, takže akutní případy vezme vždy hned. Můžu jedině doporučit. Je to člověk na pravém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti