Mgr. Barbora Šmídová

Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Hotovost

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online

Psychologické konzultace

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Po konzultaci dostanete platební údaje.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Online konzultace probíhají na platformě Google meet. Prosím, po rezervaci v systému, zašlete na moje telefonní číslo (*** *** ***) nebo na email ********************* svůj email, kam pošlu odkaz pro připojení.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

Online konzultace

Dozvědět se více

Online konzultace

800 Kč

Psychoterapie Barbora Šmídová

V psychoterapii se věnuji dospělým, vycházím z principů kognitivně behaviorální terapie. Již třetím rokem se v tomto směru vzdělávám pod vedením Insti...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie Barbora Šmídová Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní psycholožka je velmi empatická, vřelá a hlavně lidská. Již po chvilce jsem cítila, že se mohu svěřit s čímkoliv, beze strachu z toho, že budu souzena, a společně jsme pak hledaly řešení na míru mně a mým potížím. Setkání mi moc pomohla, rozhodně doporučuji.