Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí

C
Umístění: Poliklinika Sokolov

Paní doktorka je pro mne velikým zklamáním. Od dveří diagnostikuje, s čím pacient přichází...to mi nepřijde profesionální. Stačily 3 návštěvy, během kterých zvedla hlavu z lejster asi tak na 5 minut. To, že jsem byla objednána na určitý čas a čekání se protáhlo na hodinu a půl, už mi přijde zbytečné zmiňovat, to byla maličkost. Hledám někoho, kdo nebude honit body od pojišťoven, ale skutečně se o pacienta zajímat. Tady se mi to nepovedlo.

Klobouk dolů před touto vzácnou velice empatickou a silnou osobností,kterou je právě Mudr. Tomešová.Navštěvuji její ordinaci už téméř 6 let a vždy se jí dokážu svěřit se vším,co mě trápí a s čím si sama nedokážu poradit.Vždy mi dokáže pomoci nejen odbornou radou,ale hlavně laskavým přístupem,který je v dnešní době tolik vzácný.Jsem ráda,že chodím k tak skvělé psychiatričce,kterou je Paní Doktorka Martina Tomešová.

Pani dochtorka Tomešová má plnou čekárnu, takže se nemůže plně věnovat pacientům, ale má vstřícný přístup, prášky které mi předepsala nakonec fungovali. Děkuji za pomoc.

Nezačnu ničím jiným, než že to je PANÍ DOKTORKA. Bohužel jsem skončil v její péči, což jsem si nikdy nemyslel, že tak dopadnu, ale z její strany je to opravdu PÉČE. Jak ona dokáže komunikovat s pacientem, jak dokáže naslouchat, pochopit a hlavně poradit, to se jen tak nevidí. Paní doktorko, děkuji, a na shledanou za 3 dny. I když tentokrát to nebude z mé strany moc veselé. Kdyby byli všichni lékaři tací jako Vy.

S paní doktorkou jsem byla naprosto spokojená. Sice jsem se u p. Tomešové ocitla omylem...přehlédla jsem sekci jejího zaměření. Tudíž místo Psychologa jsem se ocitla u Psychiatra a vůbec nelituji. Mudr M.Tomešová je z mého pohledu velmi příjemná, ochotná, naslouchá a bezproblému vyjádří vlastní názor k jakémukoliv probíranému tématu. Podstatné pro mě byl i první dojem, který byl skvělý. Pouze jednou jsem se p.doktorce v depresi nedovolala, ale odpuštěno protože jsem volala v pod večer mimo prac.dobu.
Dovoluji si Vám všem p. doktorku M.Tomešovou vřele doporučit. Sice jsoui při objednání delší čekací doby v čekarně, ale stojí za to si počkat. Svědčí to jenom o tom, že se p.Tomešová věnuje každému pacientovi dle potřeby....
Mockrát Vám p.Tomešová děkuji za rady, doporučení a Vaši pomoc.

Ochota, laskavost, trpělivost. Velmi dobrý přístup k pacientům. Děkuji moc za vzornou péči a starostlivost, se kterou ke mně přistupuje.

Nejlepší doktorka :).......... sem s ní velice spokojená hodně mi pomáha a za to si jí vážim

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena. Pokud někomu vadí čekání, má přece právo vybrat si jiného lékaře . Já si hodinu klidně počkám, nehledě na to, že to se mi prozatím stalo maximálně 3x a tuto zanedbatelnou nepříjemnost kompenzuje přístup, ochota a profesionalita MUDr. Tomešové.

MUDr. Tomešovou hodnotím jako dobrý proto, že nemohu porovnat s jinými. Myslím, že zvolila vhodný lék, jenž mne zbavil mnoha obtíží, lidsky mi také sedla, přes časovou vytíženost mi dokázala věnovat prostor pro rozhovor, který určitě nebyl plonkový. MP

Nejlepši doktorka jakou jsem kdy poznal naprosto profesionální přístup k pacientovy,lidská ,chápavá no prostě super