Martina Tomešová, psychiatr Sokolov

MUDr. Martina Tomešová

Uložit

Psychiatr Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S

Simona Janků

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Velmi chci poděkovat své dosud nejlepší doktorce jakou jsem kdy měla možnost poznat, mít a mám. Velmi si vážím jejího profesionálního přístupu, skromnosti a s láskou, pokorou chci mohu poděkovat, že ji mám. Je neuvěřitelná osobnost a já děkuji za její velkou sílu v ní a také za kroky, které se snažím nasloucháním využít jako velikou podporu ve své nemoci. Empatie, neskutečná trpělivost a vstřícnost. Je mi ctí. Je mi potěšením, že mi ukázala cestu a nikdy neopustila v dobrém ani zlém na této doživotní cestě. Pomoc je pro ni samozřejmost. 5 let mé léčby u ní je velkým pokrokem a kdybych mohla, modré z nebe bych ji rozhodně snesla už jen za neskutečné pohlazeni, když vcházíte do jejich dveří. Moc Vám paní doktorko děkuji. Nevím jak více vyjádřit slovy, jak moc si vás vážím. Merci z celého srdce. SIMONA JANKŮ


C

Consuela N.

Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Sokolov

Paní doktorka je pro mne velikým zklamáním. Od dveří diagnostikuje, s čím pacient přichází...to mi nepřijde profesionální. Stačily 3 návštěvy, během kterých zvedla hlavu z lejster asi tak na 5 minut. To, že jsem byla objednána na určitý čas a čekání se protáhlo na hodinu a půl, už mi přijde zbytečné zmiňovat, to byla maličkost. Hledám někoho, kdo nebude honit body od pojišťoven, ale skutečně se o pacienta zajímat. Tady se mi to nepovedlo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jana Dorufová

Ověřeny pacient

Klobouk dolů před touto vzácnou velice empatickou a silnou osobností,kterou je právě Mudr. Tomešová.Navštěvuji její ordinaci už téméř 6 let a vždy se jí dokážu svěřit se vším,co mě trápí a s čím si sama nedokážu poradit.Vždy mi dokáže pomoci nejen odbornou radou,ale hlavně laskavým přístupem,který je v dnešní době tolik vzácný.Jsem ráda,že chodím k tak skvělé psychiatričce,kterou je Paní Doktorka Martina Tomešová.


Andan Andan

Ověřeny pacient

Pani dochtorka Tomešová má plnou čekárnu, takže se nemůže plně věnovat pacientům, ale má vstřícný přístup, prášky které mi předepsala nakonec fungovali. Děkuji za pomoc.


R

Roman

Ověřeny pacient

Nezačnu ničím jiným, než že to je PANÍ DOKTORKA. Bohužel jsem skončil v její péči, což jsem si nikdy nemyslel, že tak dopadnu, ale z její strany je to opravdu PÉČE. Jak ona dokáže komunikovat s pacientem, jak dokáže naslouchat, pochopit a hlavně poradit, to se jen tak nevidí. Paní doktorko, děkuji, a na shledanou za 3 dny. I když tentokrát to nebude z mé strany moc veselé. Kdyby byli všichni lékaři tací jako Vy.


B

Barča

Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla naprosto spokojená. Sice jsem se u p. Tomešové ocitla omylem...přehlédla jsem sekci jejího zaměření. Tudíž místo Psychologa jsem se ocitla u Psychiatra a vůbec nelituji. Mudr M.Tomešová je z mého pohledu velmi příjemná, ochotná, naslouchá a bezproblému vyjádří vlastní názor k jakémukoliv probíranému tématu. Podstatné pro mě byl i první dojem, který byl skvělý. Pouze jednou jsem se p.doktorce v depresi nedovolala, ale odpuštěno protože jsem volala v pod večer mimo prac.dobu.
Dovoluji si Vám všem p. doktorku M.Tomešovou vřele doporučit. Sice jsoui při objednání delší čekací doby v čekarně, ale stojí za to si počkat. Svědčí to jenom o tom, že se p.Tomešová věnuje každému pacientovi dle potřeby....
Mockrát Vám p.Tomešová děkuji za rady, doporučení a Vaši pomoc.


J

Jaroslav

Ověřeny pacient

Ochota, laskavost, trpělivost. Velmi dobrý přístup k pacientům. Děkuji moc za vzornou péči a starostlivost, se kterou ke mně přistupuje.


Z

zuza

Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka :).......... sem s ní velice spokojená hodně mi pomáha a za to si jí vážim


P

pacientka

Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena. Pokud někomu vadí čekání, má přece právo vybrat si jiného lékaře . Já si hodinu klidně počkám, nehledě na to, že to se mi prozatím stalo maximálně 3x a tuto zanedbatelnou nepříjemnost kompenzuje přístup, ochota a profesionalita MUDr. Tomešové.


M

MP

Ověřeny pacient

MUDr. Tomešovou hodnotím jako dobrý proto, že nemohu porovnat s jinými. Myslím, že zvolila vhodný lék, jenž mne zbavil mnoha obtíží, lidsky mi také sedla, přes časovou vytíženost mi dokázala věnovat prostor pro rozhovor, který určitě nebyl plonkový. MP


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti