nám. Republiky 27, Plzeň
Gynekologická ordinace (mapa)

Když vám něco je, tak jste paní doktorce na obtíž a radši na vaše otázky ani neodpovídá, asi aby jste uz nezdrzovaly. Odpovědi z ni musim páčit, ona sama vám k vyšetření nic neřekne. Kdyz jsem zažádala o genetické testy odmítla mi je udelat, bez vysvětlení. Mam epilepsii a antikoncepci mi dala aniž by se podívala jestli ji muzu brát s praskama na ep. Ovšem kdyz k ni jdu jen na preventivní jednou za rok, to je paní doktorka milá, vstřícná na všechno se zeptá..chodim k ní uz 7 let a jdu jinam.

Chodím k paní doktorce se svoji dcerou a musím říci, že s profesionálním i osobním přístupem paní doktorky jsem velice spokojena.

Mám s paní doktorkou jen tu nejlepší zkušenost. Je milá, vstřícná, trpělivá a mě pomohla ne jen co se týká její profese. Má můj dík a zůstávám věrná její ordinaci.

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají....... Zaplatíte poplatek na rok, i když těhotné poplatky neplatí!!!! A veškerá příjemnost končí. Můžu být nakonec ráda, že jsem nakonec porodila relativně zdravé dítě. Nedoporučuji. Pokud má ženská problémy, je paní "doktorce na obtíž", pokud tam jdete jen jednou za rok na kontrolu, tak asi ok. Paní "doktorka" u mne jaksi přehlédla nádor v děloze, ikdyž několikrát dělala ultrazvuk v těhotenství. Ten mi byl vyoperován až na porodním sále. Tatkže děkuji, ale tuto doktorku NIKDY více.....

Vždy vyjde vstříc.

Je fajn a svojí práci rozumí velmi dobře.

K paní doktorce chodím již několik let a odnosila jsem s její pomocí dvě zdravé krásné děti a jsem moc spokojená. Šurová

Velmi dobrý přístup, první lékařka studující až do konce lékařské zprávy jiných specialistů, např. neurologie, atd. Tím dokáže zhodnotit zdravotní stav komplexně a s tím spojené rizika, např. v těhotenství. Vše si pečlivě zakládá, pamatuje.

Paní doktorka mi přijde příjemná po stránce lidské, i jí důvěřuji jako profesionálce.

Příjemná lékařka, která nic nezanedbává.