Adresa

Ord. specialisty - oční
Tyršova 160, Sedlčany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Tak tuto paní doktorku také nebrat sice je o něco lepší co se chování týče než ta druhá která jí střídá ale bohužel ani to jí moc nepomůže.Paní doktorka neumí vůbec nic ani takovou banalitu jako je měření dioptrií při mé poslední návštěvě mi naměřila určité dioptrie a na můj dotaz že se mi to nějak nezdá mi odpověděla co řešíte vždyt stejně nosíte čočky takže nějaká 1 až 2 dioptrie sem tam ..............cylindry do brýlí mi nepřeměřila vůbec a opsala je pouze s karty co jsem měla před 8lety při posledním měření atd.Pak mi dále řekla že šilhám směrem ven a přitom mi šilhání vyšetřuje a sedí ke mě bokem a ne naproti mě to se mi taky nějak nezdálo.A největší perlička je ta když mojí známou 5let léčila na zelený zákal a po konzultaci s jiným specialistou zjistila že nikdy žádný zelený zákal neměla.To semé si zažil i můj děda toho také hnala na operaci se zeleným zákalam a když přijel na příjem do nemocnice se zbalenými věcmi tak ho paní doktorka zase poslala domů že žádný zákal nemá.Takže pokud nechcete přijít o zrak rychle pryč a až se sem nevracet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V Sedlčanech určitě nejlepší oční lékařka, znalá věci, věcná, pečlivá,její léčebný zásah má vždy dobrý efekt, nevybrala bych si jinou a nemám otřebu jí změnit, třeba za Prahu. Doporučuji všem.

Ječná Maiwaldová

Nedoporučuji a velice lituji, že jsem se k ní registrovala, když pominu to, že v předpokoji lékařky sestra vyhlašuje Vaše osobní údaje před dalšími pacienty, doktorka ani neumí pozdravit, na určitou hodinu jsme byli objednáni tři, doktorka arogantní, rozhodně znám kvalitnější lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Č

Prostě umí a je ochotná


Došlo k chybě, zkuste to znovu