Ord. specialisty - oční
Tyršova 160, Sedlčany

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Tak tuto paní doktorku také nebrat sice je o něco lepší co se chování týče než ta druhá která jí střídá ale bohužel ani to jí moc nepomůže.Paní doktorka neumí vůbec nic ani takovou banalitu jako je měření dioptrií při mé poslední návštěvě mi naměřila určité dioptrie a na můj dotaz že se mi to nějak nezdá mi odpověděla co řešíte vždyt stejně nosíte čočky takže nějaká 1 až 2 dioptrie sem tam ..............cylindry do brýlí mi nepřeměřila vůbec a opsala je pouze s karty co jsem měla před 8lety při posledním měření atd.Pak mi dále řekla že šilhám směrem ven a přitom mi šilhání vyšetřuje a sedí ke mě bokem a ne naproti mě to se mi taky nějak nezdálo.A největší perlička je ta když mojí známou 5let léčila na zelený zákal a po konzultaci s jiným specialistou zjistila že nikdy žádný zelený zákal neměla.To semé si zažil i můj děda toho také hnala na operaci se zeleným zákalam a když přijel na příjem do nemocnice se zbalenými věcmi tak ho paní doktorka zase poslala domů že žádný zákal nemá.Takže pokud nechcete přijít o zrak rychle pryč a až se sem nevracet.

V Sedlčanech určitě nejlepší oční lékařka, znalá věci, věcná, pečlivá,její léčebný zásah má vždy dobrý efekt, nevybrala bych si jinou a nemám otřebu jí změnit, třeba za Prahu. Doporučuji všem.

Ječná Maiwaldová

Nedoporučuji a velice lituji, že jsem se k ní registrovala, když pominu to, že v předpokoji lékařky sestra vyhlašuje Vaše osobní údaje před dalšími pacienty, doktorka ani neumí pozdravit, na určitou hodinu jsme byli objednáni tři, doktorka arogantní, rozhodně znám kvalitnější lékaře.

Č

Prostě umí a je ochotná