Bezručova 2, Nový Jičín
Odborný lékař dětská psychiatrie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

O
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Paní doktorka je expertem ve svém oboru. Je to člověk,který dokáže pomoct a dostat člověka zpátky do běžného fungování. Za vše ji moc vděčím. Doporučuji všem

Jana
Paní doktorky Lichnovské si velice vážíme a chtěli bychom touto cestou nejen poděkovat, ale pomoci dalším lidem s volbou lékaře.
Paní doktorka je opravdu velmi chápající a citlivá. Svým otevřeným přístupem nám pomohla řešit pro nás těžkou životní situaci. Vždy si na nás našla dostatečný prostor a ochotně nás vyslechla.
Budou to už tři roky, co se svými dvojčaty dojíždíme k paní doktorce, původně s diagnozou selektivní mutismus. Paní doktorka však vyjádřila podezření na PAS u jednoho z dvojčat a tato diagnoza nám byla potvrzena klinickou psycholožkou. Paní doktorka Lichnovská nám svým otevřeným přístupem pomohla s orientací v problémech spojených s diagnozou s PAS, ať už léčebných, vzdělávacích či v oblasti sociálních dávek. Svým citlivým vedením přispěla k nastavení postupných cílů, což pro nás bylo po dlouhé době temnoty světlem v dáli. Jelikož od srpna budou dvojčata zletilá, budeme přecházet do péče psychiatra pro dospělé, a budeme věřit, že se nám podaří najít lékaře stejných nebo podobných odborných, ale i lidských kvalit jako má MUDr. Martina Lichnovská.

Děkujeme Jana s manželem

Paní doktorka Lichnovská je velmi milá, vstřícná a ochotná. Kdykoliv jsme potřebovali akutně dorazit, udělala si na nás čas. Byli jsme velice spokojení s její péčí a doporučujeme ji.

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná. Vždy, když jsme potřebovali pomoc, přijala nás i bez objednání a pomohla řešit náš problém. Bohužel dcera již dospěla, takže jsme museli změnit lékaře. Přesto paní doktorce děkujeme za péči a pomoc při řešení problémů.
Dagmar

Iva M.
Chci poděkovat paní doktorce za poskytnutou péči mému synovi. Díky jejímu přístupu se během let z něj stal vyrovnaný a spokojený člověk. Potíže ve škole s chováním překonal, léčbu ukončil a její výsledek vidíme každý den. Je vyrovnaný a bez veškerých problémů. Lepší důkaz péče paní doktorky být ani nemůže.
Děkuje celá rodina.

je to velmi skvěla doktorka ,ktera mě pomohla s dcerou ,ktera nechtěla chodit do školy,při její navštěvě se do školy těší,dost pomohla, je sympatická a hodná,umí naslouchat.

Paní doktorka Lichnovská je dobrá lékařka, pomohla nejem mému synovi, ale i mě,umí získat důvěru dětí a pracovat s nimi.

Alena J.

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s paní lékařkou. Náš syn byl odmalička velice živé dítě. Do základní školy šel s ročním odkladem, Museli jsme samozřejmě vyplňovat různé testy a také zde bylo doporučení i ze školky. Na nižším stupni měly některé paní učitelky pochopení, ale pak se to začalo vyhrocovat. Začal nosit denně poznámky, přestože se učil jinak dobře. Pro nás tak začala několit let trvající bitva. Museli jsme se vláčet po různých institucích a každý nám
doporučil něco jiného. Syn nebyl sice žádný svatoušek, ale nakonec nám bylo řečeno, že za všechny karamboly ve škole může on, I za ty, které se nějak staly v době, kdy doma ležel s angínou. Pro školu byl obyčejný hajzlík a my neschopní rodiče. Proměnilo se to v boj, kdo z koho. Zkrátím to, hodně nám pomohla paní Mgr, Marcela H. a doporučila nám pohovor s paní
doktorkou Lichnovskou. Musím říci, že to setkání bylo za minutu dvanáct. Paní lékařka se nám
věnovala s velkou péči. Již při první návštěvě jsem citila velké osvobození a ztratili jsme pocit marnosti. Kluk trpěl poruchou pozornosti a vyžadoval při výuce přestávky, což nikdo moc nebral v potaz. Svěřil se jí, že už nikomu nemůže věřit. Nechtěl rušit, ale nešlo to vydržet. Pak už dělal
i naschvály. Chodili jsme k paní doktorce Martině Lichnovské několik let a díky ní jsme se tak vymanili z bludného kruhu. Patří jí obrovský dík za její péči a porozumění. Jsem velmi ráda, že jsme se po letech zase viděly, ale už jen jako obyčejné ženské na kus řeči. Zdravím Vás všechny.

Byl jsem u této doktorky, když jsem se v dětství zamiloval do své učitelky. Byl jsem na starší ženy. Rozpoznala můj problém, pracovala s ním, avšak její terapie vedla k tomu, že je ze mě v dospělosti hebofil. Nemůžu říci, že mé problémy zcela odstranila. Avšak snažila se a naučila mě spoustu technik, jak čelit úzkostem i depresím.

V paní doktorku jsem úplně ztratila důvěru. Každou návštěvu se mnou mluví tak dvě minuty a pak mnohem delší dobu sedí s mou mamkou. Moje matka mi do hlavy nevidí, tak jak může vypovědět, jak se cítím?! Navíc při první návštěvě jsem dělala obrázkový test, kreslila jsem strom a postavu. Když jsem se pak doktorky ptala, co z toho usoudila, řekla, že je z toho vidět, že jsem v depresi. Ale do zprávy mi poté napsala, že obrázky nevykazují nic.