Martina Lichnovská, psychiatr Nový Jičín

MUDr. Martina Lichnovská

Uložit

Psychiatr Více

59 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bezručova 2, Nový Jičín
Odborný lékař dětská psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Dobrý den chci se podělit o svůj názor k paní Doktorce
Paní doktorka mi velice pomohla s mými problémy ještě žádný doktor mi takhle dobře nepomohl
Nechápu lidi co tady píšou negativní názory protože paní doktorka je nejlepší ve svém oboru

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

K paní doktorce Lichnovské jezdím s chlapcem 7 let opravdu s vědomím, že nás vždy vyslechne, poradí a pomůže, i přesto, že bývá občas v časovém presu, neboť k ní jezdí mnoho pacientů z širokého okolí. Nikdy nás neodbyla, vždy je přívětivá , trpělivá a důsledná. Nepochybně je odborník na svém místě a za její přístup a profesionalitu jsem velmi vděčná.

T
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

K paní doktorce Lichnovské chodím se svými synky pravidelně už nějakých 8 let. Naši oba kluci jsou autisté s těžkým mentálním postižením a jsem ráda, že v našem městě je taková hodná paní doktorka. Když se něco děje, tak zavolám, nechám vzkaz a hned vše řešíme. Paní doktorka nám hodně pomáhá, věnuje se nám a vždy u ní najdu pomoc.
I když je paní doktorka velice vytížená, tak se vyplatí na ni počkat. Mám srovnání i s jinými lékaři, ale jak se říká - je to nebe a dudy. Vím, že každému vyhovuje někdo jiný, ale já bych prostě po těch letech ani neměnila :-)

R
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Velmi sympatická,empatická,milá,hodná a vždy ochotná pomoci nejen na navštěvě v ordinaci ale i po telefonu.Syn jí má velmi rád vždy se k ní těší a mají spolu velmi pěkný vztah.Paní doktorku máme rádi a všem jí mohu jen doporučit je velká škoda že takhle přístupných a milých doktoru není více děkujeme za vše.

J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a trpělivá, je to odborník. Syn se k ní těší, má lidský přístup. Ale hlavně - její léčba doporučení fungují. Proto si ji vážíme.

I
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Paní doktorku Lichnovskou znám již řadu let. Velmi si vážím jejího lidského přístupu a skvělé odborné péče. Mou dceru má v péči již třetím rokem. Každá návštěva u paní doktorky je povzbuzující, příjemná a plná porozumění . Mé dceři paní doktorka pomohla ve velmi těžkém období , které bychom sami bez odborné pomoci nezvládli. Pokud rodiče hledají pomoc pedopsychiatra, tuto paní doktorku vřele doporučuji.

D
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Velmi neempaticka,po zkusennostech jak hovořila o mém synovi už k ní více nepůjdu,schazuje v přítomnosti řidičů a nechci si ani představit,co bylo v mé nepřítomnosti,neakceptuje ani léčbu psychologem,,zkrátka nedoporučuji,naštěstí dnes máme více možností volby lékaře...A ne hned s prvním psychiatrem vše vzdat

MUDr. Martina Lichnovská

Vážená maminko,
děkuji za názor. Je mi líto, že jsem nesplnila Vaše očekávání. Dovolující si upřesnit důvody: Váš syn ( blízký věku dospělému) byl vyšetření v přítomnosti dalších zdravotních pracovníků z důvodu agrese a nutnosti zajištění bezpečnosti jiných pacientů. Na lůžkovém oddělení zdemoloval zařízení v afektivním raptu. Pokud se týká psychologa - není lékař a nemá forenzní zodpovědnost za výsledek či zanedbání lékařské péče.
Upřímně Vám přeji, abyste našla řešení, kdy Vám Váš syn bude dělat pouze radost. Děti jsou to nejkrásnější´ co nás může v životě potkat.

O
Umístění: Odborný lékař dětská psychiatrie Jiný

Paní doktorka je expertem ve svém oboru. Je to člověk,který dokáže pomoct a dostat člověka zpátky do běžného fungování. Za vše ji moc vděčím. Doporučuji všem

J
Ověřeny pacient

Jana
Paní doktorky Lichnovské si velice vážíme a chtěli bychom touto cestou nejen poděkovat, ale pomoci dalším lidem s volbou lékaře.
Paní doktorka je opravdu velmi chápající a citlivá. Svým otevřeným přístupem nám pomohla řešit pro nás těžkou životní situaci. Vždy si na nás našla dostatečný prostor a ochotně nás vyslechla.
Budou to už tři roky, co se svými dvojčaty dojíždíme k paní doktorce, původně s diagnozou selektivní mutismus. Paní doktorka však vyjádřila podezření na PAS u jednoho z dvojčat a tato diagnoza nám byla potvrzena klinickou psycholožkou. Paní doktorka Lichnovská nám svým otevřeným přístupem pomohla s orientací v problémech spojených s diagnozou s PAS, ať už léčebných, vzdělávacích či v oblasti sociálních dávek. Svým citlivým vedením přispěla k nastavení postupných cílů, což pro nás bylo po dlouhé době temnoty světlem v dáli. Jelikož od srpna budou dvojčata zletilá, budeme přecházet do péče psychiatra pro dospělé, a budeme věřit, že se nám podaří najít lékaře stejných nebo podobných odborných, ale i lidských kvalit jako má MUDr. Martina Lichnovská.

Děkujeme Jana s manželem

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Lichnovská je velmi milá, vstřícná a ochotná. Kdykoliv jsme potřebovali akutně dorazit, udělala si na nás čas. Byli jsme velice spokojení s její péčí a doporučujeme ji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti