Horní lán 1310/10a, Olomouc
Dermatologické a laserové centrum (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Odborný, profesionální přístup. K paní doktorce mám absolutní důvěru, vždy mi pomohla rychle a efektivně.

Paní doktorka je fundovaná, snaží se problému přijít na kloub, zkouší různé alternativy. Jen mě mrzí, že je taková odměřená, "chladná", ani se neusměje. Člověk má skoro pocit, že ji její povolání nebaví. Jinak sestřička naprosto bezvadná, ochotná, milá.

O

Velká spokojenost s profesionálním přístupem paní doktorky Jansové. Naordinovaná léčba u mě prozatím vždy zabrala, mohu jen doporučit.

Paní doktorka je zřejmě odborník na svém místě, když jsem měla problémy, poslala mě na různá vyšetření, snažila se, ale přístup k pacientům by mohla zlepšit. Aspoň na mě působí stroze, odměřeně, bez nálady. Sestřička velmi milá, ochotná, usměvavá.

Po několikaletém trápení s ekzémem mi až paní doktorka dokázala pomoct jak formou injekcí, tak formou imunomodulátorů, o kterých jsem se dozvěděla až od ní. Dosavadních několik dermatologů jak přes kopírák psali jen kortikosteroidy, které mi zničily imunitu kůže. Minimální doba čekání v čekárně a samotné ošetření také bleskové, ale ne na úkor kvality. Oceňuju také velmi milou sestřičku!

.....paní doktorky jsem si velice vážila, ale jak jsem zjistila, že si účtuje výkony, které mi nikdy nebyly provedeny ztratila jsem v ní důvěru a odcházím hledat dobrého kožního lékaře, mimimálně tak dobrého jako byla paní doktorka Jansová.....

pro S. Wagner doporučuji si pozorně přečíst můj příspěvek....

po několikaleté zkušenosti s jiným dermatologem jsem byla překvapena ochotou a snahou řešit mé zdrav.problémy a to bez snahy psát co nejdražší léky .Paní doktorka mi moc pomohla,tímto jí chci poděkovat.

Výborná kožní lékařka, jsem s ní spokojena po všech stránkách a nikdy bych už nešla k někomu jinému! Vlasta Hudská: To, že si účtuje za určité výkony je zcela normální, klasické výkony jsou hrazeny pojišťovnou, holt všechno nám nemůže proplatit pojišťovna!

C

doporučuju!

5 let me byl lecen kozni ekzem, nikdo si s tim nevedel rady, ani na vyhlasenem brnenskem pracovisti kozni kliniky u sv. anny v brne. Pani doktorka udelala rozbory a ihned me zacala lecit, jaky byl muj udiv a prekvapeni ze uspesne. dekuji