Martina Jansová, dermatolog Olomouc

MUDr. Martina Jansová

Uložit

Dermatolog Více

24 názor

Uložit


Adresa

Dermatologické a laserové centrum
Horní lán 1310/10a, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Dermatologické a laserové centrum Jiný

V srdci zůstanete navždy. Děkuji za Vaší trpělivou péči. Dana

K
Ověřený profil

Odborný, profesionální přístup. K paní doktorce mám absolutní důvěru, vždy mi pomohla rychle a efektivně.

J
Ověřený profil

Paní doktorka je fundovaná, snaží se problému přijít na kloub, zkouší různé alternativy. Jen mě mrzí, že je taková odměřená, "chladná", ani se neusměje. Člověk má skoro pocit, že ji její povolání nebaví. Jinak sestřička naprosto bezvadná, ochotná, milá.

O
Ověřený profil

Velká spokojenost s profesionálním přístupem paní doktorky Jansové. Naordinovaná léčba u mě prozatím vždy zabrala, mohu jen doporučit.

M
Ověřený profil

Paní doktorka je zřejmě odborník na svém místě, když jsem měla problémy, poslala mě na různá vyšetření, snažila se, ale přístup k pacientům by mohla zlepšit. Aspoň na mě působí stroze, odměřeně, bez nálady. Sestřička velmi milá, ochotná, usměvavá.

Z
Ověřený profil

Po několikaletém trápení s ekzémem mi až paní doktorka dokázala pomoct jak formou injekcí, tak formou imunomodulátorů, o kterých jsem se dozvěděla až od ní. Dosavadních několik dermatologů jak přes kopírák psali jen kortikosteroidy, které mi zničily imunitu kůže. Minimální doba čekání v čekárně a samotné ošetření také bleskové, ale ne na úkor kvality. Oceňuju také velmi milou sestřičku!

V
Ověřený profil

.....paní doktorky jsem si velice vážila, ale jak jsem zjistila, že si účtuje výkony, které mi nikdy nebyly provedeny ztratila jsem v ní důvěru a odcházím hledat dobrého kožního lékaře, mimimálně tak dobrého jako byla paní doktorka Jansová.....

pro S. Wagner doporučuji si pozorně přečíst můj příspěvek....

V
Ověřený profil

po několikaleté zkušenosti s jiným dermatologem jsem byla překvapena ochotou a snahou řešit mé zdrav.problémy a to bez snahy psát co nejdražší léky .Paní doktorka mi moc pomohla,tímto jí chci poděkovat.

S
Ověřený profil

Výborná kožní lékařka, jsem s ní spokojena po všech stránkách a nikdy bych už nešla k někomu jinému! Vlasta Hudská: To, že si účtuje za určité výkony je zcela normální, klasické výkony jsou hrazeny pojišťovnou, holt všechno nám nemůže proplatit pojišťovna!

C
Ověřený profil

doporučuju!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti