Martina Fratričová, dermatolog Orlová

MUDr. Martina Fratričová

Uložit

Dermatolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Staré náměstí 91, Orlová
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař kožní Pacient

Doktorka má knihy dobře nastudováno, diagnostikuje dobře, léčí také dobře. Bohužel ji ale chybí ohleduplnost, lidský přístup a naslouchání pacientovi. Jste jen položka v seznamu pacientů a nezáleží na vás. Sestra je totálně neochotná a protivná už od pohledu. Co s vámi domluví, neřekne doktorce a dochází ke slušným nedorozumněním. Neošetří vás bez objednání za dva až tři týdny, pouze na žádanku jako akutní případ, což nikdo jiný nedělá a pokud vím doktor vás nesmí odmítnout ošetřit. Vtipně ikdyž na vás nemá ani pět minut má následně prázdno v čekárně a půl hodiny si povídá s kamarádkou. Prostě paní doktorka, kdo je víc? Proč je vlastně otravujeme, když nás něco trápí?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Naprosto souhlasím s výroky výše uvedenými

Velmi milá , krásná a sympatická lékařka, pomohla mi s přehledem, vyléčila co se dalo... jen sestra paní Sokolovská... je tam naprosto k ničemu... omlouvám se za upřímnost, ale nedělá vůbec nic a neochota sama...

Ověřeny pacient

Paní doktorka je snad dobrá, ale spolupracuje s neochotnou a hlavně nespolehlivou zdravotní sestrou na středisku v Ostravě Zábřehu na náměstí SNP. Bohužel neuvádí pravdivě ordinační dobu, nebo ji nedodržuje, a ani telefonická domluva zde neplatí. Přála bych paní doktorce schopnější zdravotní sestru, než je paní Sokolovská.

jsem pacientem už nejméně 10 let a paní doktorka byla vždy velmi příjemná a nápomocná. Dvakrát mi pomohla na ozdravný pobyt. Musím ji jen chválit.Co jiní zkazili, dokázala ona napravit - například rozbujelou boreliovou infekci.

L
Ověřeny pacient

Velice dobrá a příjemná doktorka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti