Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ambulance
Fügnerovo náměstí 45, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

79 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Jsem u paní doktorky nějakých 13 let, úspěšně odnošené jedno dítě. Když se paní doktorce cokoliv nezdá, nic nepodcení a dělá podrobná vyšetření. Nemohu najít ani jednu negativní věc :). Sestřička občas nemá náladu ale nikdy jsem s ní neměla problém. Skvělý přístup paní doktorky i čisté prostředí je pro mě základ.

Z
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Jsem velice spokojena. Vždy ochota, jasné vysvětlení, čistá ordinace, vřele doporučuji. Sestřička také příjemná, dodržuje zásady soukromí. Dodržuje čas objednání. Děkuji.

V
Ověřený profil

Paní doktorka Bambasová mi zachránila dítě.Je příjemná a i přes moje opožděné docházení do těhotenské poradny byla stále v klidu :) Seriozní doktorka,kterou mohu jenom doporučit.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem se poprvé setkala před 9 lety, kdy jsem jako Pražanda byla na chalupě u Písku a potřebovala jsem udělat poslední těhotenský screening. Ač jsem nebyla pacientkou, zkusila jsem to, zavolala a sestřička velmi ochotně nabídla, zda mohu přijít ihned, že je naprosto prázdná čekárna a že to není žádný problém. To jsem opravdu nečekala. Po narození synka jsme se s manželem přestěhovali z Prahy na jih a první doktor, o kterém jsem věděla, že k němu budu chodit a velmi mile a profesionálně na mě zapůsobil, byla paní doktorka Bambasová. Nemůžu říct jedinou špatnou připomínku, vždy vše perfektní, příjde mi, že pokaždé moc dobře ví, s kým má tu čest, což je taky velmi příjemné :-) A sestřička? Každý máme lepší a horší den, ale že by to byla nějaká tragédie, kvůli které bych měnila lékaře? To určitě ne, stačí se usmát a myslím, že pak každému oplatí stejně.


T
Ověřený profil

je to opravdu dobrá paní doktorka, už u ní odnošené dvě těhu. sestra je taky milá, vždy prohodíme pár slov:-) uznávám že pro člověka hůře navazujícího konverzací může být komunikace trochu prodlém. :-)


Z
Ověřený profil

U paní doktorky jsem téměř devět let a naprosto spokojená. Při nálezu v cytol. mě pak zvala na častější prohlídky aby bylo vše pod kontrolou. Nikdy jsem dlouho nečekala v čekárně, když jsem byla objednaná. Těhotenství a kontroly u paní doktorky taky v pořádku. Sestra taky fajn, docela jsme si i popovídaly při měření tlaku v těhu - podotýkám, že jsem ji poznala až tam. Doporučuji.


E
Ověřený profil

Paní doktorka perfektní. Ovšem sestra Plechatá velice nepříjemná, má neprofesiální přístup k pacientkám, je arogantní, při vstupu do čekárny ani nepozdraví, myslím že kazí dobré jméno ordinace paní doktorky Bambasové.


D
Ověřený profil

Danka. Lepší gynekoložka snad ani není . Byla u porodu mého syna a i nadále ji navštěvuji a jsem velmi spokojená s .V minulosti jsem byla u více gynekologů ale to se nedá srovnat s Mudr. Bambasovou. Top paní doktorka.


B
Ověřený profil

Naprostá nespokojenost, v květnu jsem byla na citolce a až v září mi volala sestra, že se tam doktorce něco nezdálo, objednala mi až na prosinec, mám chronickej zánět nevim čeho, to mi neřekla a až v lednu mi začala léčit, samozřejmě, že se mi to ted tak rozjelo, že už mám 3 balení čípků a nezabírají mi. Už toho mám všeho dost a odcházím k ml. Tyllovi a jsem hrozně moc spokojená.
..............Většinou, když vám výsledky vychází dobře, tak se nevolá, sestra mi to tak řekla, že když tam něco bude Moniko, tak se mi ozvou. Když jsem byla objednaná, tak i tak jsem šla na řadu až po hodině, protože prostě doktorka nestíhala a ordinace narvaná k prasknutí a jak jsem tady četla, tak to pak bylo honem honem, jen at sem pryč. U pana doktora ml. Tylla se nečeká, byla jsem mile překvapena, že v čekárně je málo lidí a uplně jiný přístup.


M
Ověřený profil

Myslim si, ze zavolat si na vysledky cytologie i jinych vysetreni je v zajmu samotneho pacienta, to ze pak pani doktorka obvolava, je jeji dobra vule! Ja jsem s pani doktorkou moc spokojena, vzdy se mi poctive venuje a muj problem se snazi resit. Libi se mi, ze se muzete objednat na hodinu a nesedite pak zbytecne v cekarne. Pokud jsem mela akutni problem, pani doktorka me vzdy vysetrila i bez objednani.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti