Martin Vališ, neurolog Hradec Králové

Neurologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Pan doktor mne lidsky zklamal. Při debatě v čekárně (!) s ostatními pacienty jsem vyslovil názor, že není správné, když sestra objednává více pacientů na stejný čas. Pan doktor to asi (?) zaslechl a v ordinaci mi sdělil, že kvůli tomu mne odmítá léčit, že na to má právo. Nevěřil jsem vlastním uším. Bohužel takto se zachoval i k mé matce, která je již v pokročilém věku a byla z toho velmi špatná, že ani spát nemohla. Nemohla uvěřit, že po letech co k němu dochází, se může pan doktor takto zachovat. Pan doktor by se měl stydět.

fakt velmy dobry doktor jeden a pol roka si ma prehadzovali s mojim problemom chrbta,platnicky az on s tim zacal nieco robit je svojsky ako sme kazdy ale je to profik a moc mu dakujem a som rad ze som sa dostal k nemu

Pan doktor je opravdová kapacita a jednička ve svém oboru ;-) Jsem moc ráda, že docházím kněmu a vůbec není arogantní ! Lucka.

Pan doktor je arogantní a chová se dobře jak se mu hodí. Léčím se v Hradci již od 2009,ale popravdě jsem poznal mnohem příjemnější lékaře. Z pana doktora arogance je čiší. Kouba Martin

Jsem šťastná, že jsem se dostala k MUDr. Vališovi. Je milý, pomohl mi od bolesti a pocitu, že si potíže vymýšlím.

Š

již jsem svůj velmi kladný názor na dr. Vališe sem napsala ale nebyl zde uveden. Přála bych všem potřebným aby našli takovéhoto lékaře.

MUDr. Vališe znám už 14 let.Díky němu neskončil můj otec -po těžké autonehodě-na vozíku. Neznám lepšího neurologa!

Dobrý den, když to tak čtu, tak si říkám, jestli je řeč o tom stejném lékaři. Nicméně nemůžou mít všichni rádi všechny.... Tohoto lékaře znám přes 10 let a pokud budu potřebovat znovu pomoci, má rodina nebo přátelé budu ráda, když budu moc jít za tím to lékařem. Pan doktor je jeden z mála, který nešetří na diagnostice a vyšle vás na dovyšetřeni ať je to CT nebo magetická rezonance a jiné... Je to jeden z nejpečlivějších lékařů jaké znám.... A pokud si někdo myslí, že se pan doktor nerad baví ss pacienty tak bych dodala, že i lékař je jen člověk a přeci jen i na něj padne únava či nedobrá nálada, ale nic osobního to jistě není...

S negativním přístupem, jaký zde píšete vůbec nesouhlasim. S Dr. vališem jsem několim let pracovala a nikdy se nezachoval k lidem špatně. Ať k pacintům či nám sestrám se vždy choval velmi vstřícně, ochotně a vždy rád pomohl. Ten kdo ho nezná, na něho může z počátku působit opravdu arogantně a namyšleni, ale pokud ho poznáte víc, je to skvělý člověk. Není z těch, kteří by si hned někoho pustil k tělu, to by se z toho jako lékař taky musel zbláznil, ale je to člověk na pravém místě a svému oboru silně rozumí. Po zkušenostech vím, o čem mluvim. vřele mohu jen a jen doporučit

Mudr. Martin Vališ je 1.Vřele doporučuji.je to moje platonická láska.