MUDr. Martin Vališ

Neurologická ordinace
Nezvalova 265/15, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Souhlasím s tím, že je špičkový lékař. Poprvé jsem se po tom jak se choval opravdu rozplakala. Teď s odstupem času jsem ráda za vše co pro mne udělal. Chodila jsem od lékaře k lékaři a nic. On jediný mi řekl pravdu do očí a za to mu opravdu děkuji. Teď vím jak dál. Bez něho by mi bylo velmi zle.

Pan doktor má zlaté ruce a nejen to i srdce.Ani jednou jedinkrát jsem neměla pocit,že by můj problém zlehčoval či že bych ho už jen svou přítomností obtěžovala.Což se u některých jiných lékařů říci nedá.
Nehledě na to zlatíčko, které mu dělá sestřičku.
Za sebe musím říct,že se určitě v jeho rukou mám lépe.
Mnohokrát děkuji za tyto poklady

Pan profesor Vališ je kapacita ve svém oboru. Je vstřícný a vždy se snaží najít řešení. Oceňuji jeho znalosti a přístup k pacientům. Díky němu žije můj 79letý tatínek stále plnohodnotný život.

Pan doktor je přesně takový, jaký by měl být. Rázný a důsledný. Tento přístup všem vyhovovat nemusí, ale mně je blízký, stejně jako každému kdo dělá s lidmi.

Pan doktor mne lidsky zklamal. Při debatě v čekárně (!) s ostatními pacienty jsem vyslovil názor, že není správné, když sestra objednává více pacientů na stejný čas. Pan doktor to asi (?) zaslechl a v ordinaci mi sdělil, že kvůli tomu mne odmítá léčit, že na to má právo. Nevěřil jsem vlastním uším. Bohužel takto se zachoval i k mé matce, která je již v pokročilém věku a byla z toho velmi špatná, že ani spát nemohla. Nemohla uvěřit, že po letech co k němu dochází, se může pan doktor takto zachovat. Pan doktor by se měl stydět.

fakt velmy dobry doktor jeden a pol roka si ma prehadzovali s mojim problemom chrbta,platnicky az on s tim zacal nieco robit je svojsky ako sme kazdy ale je to profik a moc mu dakujem a som rad ze som sa dostal k nemu

Pan doktor je opravdová kapacita a jednička ve svém oboru ;-) Jsem moc ráda, že docházím kněmu a vůbec není arogantní ! Lucka.

Pan doktor je arogantní a chová se dobře jak se mu hodí. Léčím se v Hradci již od 2009,ale popravdě jsem poznal mnohem příjemnější lékaře. Z pana doktora arogance je čiší. Kouba Martin

Jsem šťastná, že jsem se dostala k MUDr. Vališovi. Je milý, pomohl mi od bolesti a pocitu, že si potíže vymýšlím.

již jsem svůj velmi kladný názor na dr. Vališe sem napsala ale nebyl zde uveden. Přála bych všem potřebným aby našli takovéhoto lékaře.