Martin Štolfa, ostatní Plzeň

přijímá nové pacienty

Ostatní Více

91 objednaných návštěv během 30 dní

Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín • od 700 kč

Psychologické poradenství • od 700 kč

Párové poradenství • od 900 kč +3 Více

Rodinné psychoterapie, terapie • od 900 kč

Rozhovor • od 700 kč

Terapie • od 700 kč

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • Poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,
  • Fobie, ataky, neklid,nechuť, ztráta smyslu

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 900 kč

od 900 kč

Názory

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Byla jsem poprvé a určitě ne naposledy - velice pozitivní důvěryhodný dojem a dobrá zkušenost, přesný popis problému, super jednání i přístup, už se těším na další návštěvu, zřejmě i s partnerem. Nejvíce mě asi překvapila dostupnost termínů v řádu dnů, čekala jsem objednání za měsíc i víc, ale přes aplikaci je to opravdu jednoduché a ještě chodí připomenutí, cena je též poměrně příznivá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň terapie

Lidský ,empatický a příjemný přístup . Podrobné vysvětlení problému,doporučení vhodných cvičení na prodechovani.Je vidět opravdová snaha pomoci.Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Skvělý specialista, v jehož rukou se stávají i velké problémy řešitelnými. Když se ohlédnu za rokem, v němž ho navštěvuji, tak se podařilo ujít obrovský kus cesty. Děkuji moc

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Pan psycholog jde k jádru problemu, mluví otevřeně, věcně a bez zbytečných skrupulí. Velmi pohotově pozna potize pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Setkání bylo velmi příjemné, i když jsem probrečela spoustu kapesníků. Rozhovor mi pomohl se nad sebou zamyslet a dodal mi sílu se sebou něco udělat. Pan Štolfa je příjemný, okamžitě mě "prokoukl" a poradil. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň párové poradenství

Takhle mě nikdo nikdy nerozebral.Děkuji moc.
Mohu jen doporučit.Je to člověk na správném místě.Jako by mě znal od malé holky.

Trefný odhad situace hned napoprvé. Konkrétní plán řešení. Přímé jednání. Nechodí kolem horké kaše..

Naprosto skvělá terapie, získala jsem odpovědi na otazky, ktere se mi dlouho honily hlavou, tipy na akci v krizových momentech, přátelský přístup a časová flexibilita jsou velkým benefitem

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň terapie

Dnes jsem byl na své první terapii a mohu pana Štolfu jen doporučit. Je velmi empatický, příjemný a milý chlap, který je rozhodně na správném místě. Moc se těším na další návštěvu.

Jedním slovem odborník, opravdu dovede pomoci a poradit. Po sezení od něj člověk jde domů s dávkou optimismu a uvědomění toho co se musí změnit.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Zdravím Vás paní Žižková, rozumím tomu, že obtíže, které popisujete snižují kvalitu Vašeho života. Rád bych Vás podpořil ve vyhledání odborné pomoci, domnívám se, že společně s psychologem či terapeutem bude schopna svou situaci nově nahlédnout a zrealizovat změny, které povedou k zlepšení Vašeho stavu. Předpokládám, že by se nemuselo jednat o nijak dlouhodobou spolupráci. Vyhledejte ve svém okolí nějakou odbornou poradnu a neváhejte s řešením.

Martin Štolfa

• Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Zdravím Vás, sídlíme v Plzni na Pražská 15, délka sezení 50-6% minut, cena za setkání 500,- Kč, na rozmezí bychom se určitě domluvili, stejně jako na délce spolupráce.
    S pozdravem a přáním hezkých dní Martin Štolfa

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání