Adres

Pražská 15, Plzeň
Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
777 95.....

Psychologické poradenství (od 500 kč)

Psychoterapie (od 500 kč)

Rozhovor (od 500 kč) + 3 Více

Párové poradenství (od 600 kč)

Rodinné psychoterapie, terapie (od 600 kč)

Běžný termín

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,
  • fobie, ataky, neklid,nechuť, ztráta smyslu

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Byla jsem u pana dr. Štolfy poprvé a měla jsem ze sezení obavy. Pan Štolfa je velice milý a umí naslouchat. Sice ještě nejsme u konce, ale věřím mu.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Rozhovor

Jsem moc ráda za to, že mi pan Štolfa věří... je velmi empatický a nebojím se mu říci cokoliv... potřebovala jsem podporu a oporu se dostat z deprese (+ léky) a hlavně následně si dát do pořádku vztahy s ostatními... nebo spíš v hlavě si něco urovnat... moc děkuji a těším se na další sezení :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem u pana dr. Štolfy poprvé, tedy zatím nemohu soudit moje pokroky. Ale ze sezení jsem nadšená. Absolutně jsem nečekala tak pohodového člověka, bylo vidět, že je tam jen pro mě. Je to první terapeut, u kterého jsem opravdu sama sebou a řeknu i to, co bych se jinde bála. Už teď se těším na další terapii. Do ordinace jsem přišla značně zoufalá a opravdu mi pomohl, minimálně z toho nejhoršího. Ráda se podělím o celkovou zkušenost, až k panu doktoru přestanu docházet, věřím, že i další naše schůzky budou takto pohodové. Můžu jen doporučit :-)

Martin Štolfa

Děkuji mnohokrát za ocenění.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

V průběhu prvního sezení mi pan Štolfa řekl, že mi může pomoci s mým rozhodnutím, s překonáním mého strachu a že mě může podpořit tak, abych si mohla být jistá, že jsem se rozhodla správně. Po každém setkání jsem odcházela s novou energií a dostalo se mi podpory. Našla jsem v sobě díky tomu sílu postavit se problémům čelem a efektivně je řešit. Svá úvodní slova tak pan terapeut naplnil beze zbytku, a za to bych mu zde ráda poděkovala. V případě dalších problémů vím koho mám vyhledat - prostě odborník na svém místě, kterého ráda dále doporučím. Jarka Ř.

Děkuji za milé ocenění, přeji vše dobré

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S panem terapeutem mám mimořádně dobrou zkušenost. Již jsem ve svém životě navštívil více terapeutů, ale teprve pan Štolfa mi dokázal skutečně pomoci. Především si cením aktivního přístupu a skutečného zájmu o klienta. Člověk po sezení odchází s tím, že všechny problémy mají řešení, a dost často i jednodušší, než by sám očekával. Také mě překvapila vlastnost, kdy pan terapeut rozpozná problém a zná jeho řešení ještě dříve, než jej stihnete detailněji popsat. Až si člověk klade otázky ve smyslu "Jak to dělá? Jak tohle ví?". Tuto vlastnost bych přisuzoval letitým zkušenostem a mimořádnému vzdělání v oboru. Sezení s panem Štolfou mohu jen doporučit.

Děkuji za ocenění

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vstřícný a přátelský přístup pana terapeuta ve spojení s jeho erudicí mi pomohl se zorientovat v obtížné situaci, děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Konzultace probíhaly v přátelské atmosféře, poradce projevoval dostatek zájmu o můj problém. Cítila jsem se přijímaná a podporovaná.

Rozhovor

Cena není uvedená

C

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Rozhovor

Martin Štolfa

Děkuji mnohokrát za ocenění.

Děkuji za milé ocenění, přeji vše dobré

Děkuji za ocenění

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Zdravím Vás, sídlíme v Plzni na Pražská 15, délka sezení 50-6% minut, cena za setkání 500,- Kč, na rozmezí bychom se určitě domluvili, stejně jako na délce spolupráce.
    S pozdravem a přáním hezkých dní Martin Štolfa

Martin Štolfa

• Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Zdravím Vás paní Žižková, rozumím tomu, že obtíže, které popisujete snižují kvalitu Vašeho života. Rád bych Vás podpořil ve vyhledání odborné pomoci, domnívám se, že společně s psychologem či terapeutem bude schopna svou situaci nově nahlédnout a zrealizovat změny, které povedou k zlepšení Vašeho stavu. Předpokládám, že by se nemuselo jednat o nijak dlouhodobou spolupráci. Vyhledejte ve svém okolí nějakou odbornou poradnu a neváhejte s řešením.

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,