Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín

Psychologické poradenství • od 500 kč

Párové poradenství • od 600 kč +3 Více

Rodinné psychoterapie, terapie • od 600 kč

Rozhovor • od 500 kč

Terapie • od 500 kč

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání

od 600 kč

Rozhovor

Terapie

Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Jeho rady zvedají lidi ze dna velice rychle. Stačí jen poslouchat. Moc děkuji za pomoc a nastartování nového života.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň terapie

Lituji, že jsem pana doktora nenavštívila už dříve.Věřím, že nám pomůže a že z nás bude štastná rodina.

Přes mojí prvotní nedůvěru a blok k psychologům neztratil pan Štolfa trpělivost a nakonec se to povedlo zvrátit. Teď vím co je pro mě důležité a jak dál pokračovat. Moc Vám děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň párové poradenství

Návštěva pro mne byla příjemné uvolnění a ač se nerada svěřuji cizím lidem ,u p.Štolfy jsem se svěřila se vším a on mi dokázal vysvětlit proč se děly určité momenty v mém životě.Na manželovi bylo vidět,že by vše také rád ze sebe vše vyplavil,ale pro to byla návštěva krátká pro naše vypovídání,ale nic méně p.Štolfa nám poradil jak pokračovat v našem vztahu,je to na nás jak se k tomu postavíme.Pokud to bude třeba rádi se na p.Štolfu ještě obrátíme.

Po me prvni navsteve musim rict, ze pan doktor je skvely clovek, ktery mluvi otevrene a opravdu se snazi pomoci. I pres nektera nevyrcena slova, dokazal popsat situaci ve ktere se nechazim a dokazal ji zhodnotit, az jsem sama byla prekvapena, jak do toho vidi aniz bych neco rekla.

Umístění: jiné místo Jiný

Odborník na svém místě. Za vše velký dík. Doporucuji a mohu doporucit pro všechny bez rozdílu věku.

Výborné vysvětlení a rozebrání všeho s čím se na sezení přišlo, a samozřejmě rady, jak s tím dále pracovat. Děkuji a těším se na další návštěvu. :)

Bez obav mohu napsat, že pan Štolfa je naprosto kompetentní pro práci terapeuta, vřele doporučuji.

S panem Štolfou mám výborné zkušenosti jako jednotlivec, tak i v párové terapii. Všude ho doporučuji. Je empatický, sympatický,vtipný...vždy je tam pro vás. Absolutně rozumí - beze zbytku.
100% pomůže.
Jsem nesmírně ráda, že jsem ho před lety objevila!

Při návštěvě jsem se cítil velmi uvolněn. Pan M.Štolfa je velmi příjemný. Určitě doporučuji všem, kteří své problémy uzavirají v sobě a nemají si s kým o problému promluvit nebo svěřit.

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • Poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,