Další dostupný termín:
Viz kalendář

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
777 95.....

Běžný termín

Psychologické poradenství • od 500 kč

Párové poradenství • od 600 kč +3 Více

Rodinné psychoterapie, terapie • od 600 kč

Rozhovor • od 500 kč

Terapie • od 500 kč

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání

od 600 kč

Rozhovor

Terapie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan Štolfa, je opravdu profesionál ve svém oboru, nebylo potřeba nic říkat, stačilo pár otázek a hned bylo jasné v čem je problém a stačilo 4-5 návštěv a od té doby mám jiný přístup ke všemu, daleko lepší.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením “umějí svěřit na potkání”, ale pan Martin Štolfa si svým empatickým a citlivým přístupem rychle získal mou důvěru. Umí skvěle naslouchat. Vyhovují mi metody vysvětlování i humor. Mohu velmi doporučit. :)
J.H.

F
Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan terapeut je špička ve svém oboru, cokoliv řekl, přesně korespondovalo s mou situací. Perfektní lidský přístup i s potřebnou dávkou taktního humoru. Velice mi pomohl a určitě pokud bude potřeba, vím kam jít. Děkuji pane Štolfa. František :)

Děkuji za ocenění. Štolfa

Umístění: jiné místo

Profesionál se srdcem na správném místě. Velký obdiv a můžu říct, že kdykoliv budu mít nějaké strasti, vím, kam můžu jít. M.B.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan terapeut měl přesně ten přístup, který jsem potřebovala, a jestli jsem měla nějaká očekávání, tak všechna překonal. Každé jeho slovo byla trefa do černého. Lituji jen toho, že jsem nešla na terapii dříve.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Velmi, velmi pohodový přístup a dobré jednání. Pana Martina Štolfa mohu jen doporučit. Postačila nám jedna návštěva na to, abychom vyřešili hlavní problém ve vztahu. Děkujeme V.D. a O.H.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan Štolfa je sympatický a empatický člověk, který se řídí zdravým rozumem. Snaží se mít nad věcí nadhled a dokáže být nekonvenční s tím, že se smaží roblémy řešit co nejméně intruzivně.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Vztahové problémy

Perfektní přístup, dobrá analýza, dobré rady. Jeho služeb jsem využil dvakrát a v obou případech dokázal pomoci či poradit jak řešit věci, či jak se k nim postavit. Jsem rád, že jsem ho navštívil/navštívili a mě i mě manželce pomohl.
Jsem mu velice vděčný a vřele ho doporučuji !!!

Martin Štolfa

Zdravím Vás, děkuji za ocenění.
Vše dobré, Štolfa

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Je až neuvěřitelné, jak rychle dokáže pan doktor zjistit příčinu vašeho trápení. Zná odpověď na otázku dřív, než mu jí stihnete říct. Profesionální přístup, zkušenosti, lidskost, správne nasměrování, nádej že vyřešit jde opravdu všechno... To je můj pocit z první návštěvy. Rozhodně doporučuji.

Martin Štolfa

Děkuji za milé ocenění, pouze poznámka, nejsem doktor, ještě jednou děkuji.
Štolfa

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pohodový prístup a hlavne nádej a sila na zlepšenie stavu. Uvidíme časom, ale prvá návšteva veľmi pomohla!

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,