Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
777 95.....

Běžný termín

Psychologické poradenství • od 500 kč

Párové poradenství • od 600 kč +3 Více

Rodinné psychoterapie, terapie • od 600 kč

Rozhovor • od 500 kč

Terapie • od 500 kč

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání

Rozhovor

Terapie

F
Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň terapie

Jeden z mála ve svém oboru, co se vyzná a sakra umí. Až nepopsatelně. Hodnocení ostatních nejsou přehnaná. Je až neuvěřitelné, co dokáže, opravdu. Přes mé jiné - spíše negativnější -zkušenosti s psychoterapeuty mi pan Štolfa pomohl už při první návštěvě. A nepřeháním, když řeknu, že i když máte hluboko do kapsy, za tohle se vyplatí. Jsem z něj naprosto nadšená, to je, myslím, vidět.
Dochvilnost velmi cením. Nic nevnucuje. Nevím, co bych bez něj dělala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

První návštěva, "terapeut mi mluvil z duše", odhadl co pociťuji, vysvětlil proč tomu tak je. Těším se na spolupráci, cítím, že to bude ok a svoji práci bezpochyby ovládá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Už po pár minutách měl v mé situaci jasno, narozdíl ode mě :-) Nečekala jsem že pomůže jen jedna návštěva. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Děkuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan Štolfa, je opravdu profesionál ve svém oboru, nebylo potřeba nic říkat, stačilo pár otázek a hned bylo jasné v čem je problém a stačilo 4-5 návštěv a od té doby mám jiný přístup ke všemu, daleko lepší.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Nepatřím k lidem, kteří se se svým trápením “umějí svěřit na potkání”, ale pan Martin Štolfa si svým empatickým a citlivým přístupem rychle získal mou důvěru. Umí skvěle naslouchat. Vyhovují mi metody vysvětlování i humor. Mohu velmi doporučit. :)
J.H.

F
Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan terapeut je špička ve svém oboru, cokoliv řekl, přesně korespondovalo s mou situací. Perfektní lidský přístup i s potřebnou dávkou taktního humoru. Velice mi pomohl a určitě pokud bude potřeba, vím kam jít. Děkuji pane Štolfa. František :)

Martin Štolfa

Děkuji za ocenění. Štolfa

Umístění: jiné místo

Profesionál se srdcem na správném místě. Velký obdiv a můžu říct, že kdykoliv budu mít nějaké strasti, vím, kam můžu jít. M.B.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan terapeut měl přesně ten přístup, který jsem potřebovala, a jestli jsem měla nějaká očekávání, tak všechna překonal. Každé jeho slovo byla trefa do černého. Lituji jen toho, že jsem nešla na terapii dříve.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Velmi, velmi pohodový přístup a dobré jednání. Pana Martina Štolfa mohu jen doporučit. Postačila nám jedna návštěva na to, abychom vyřešili hlavní problém ve vztahu. Děkujeme V.D. a O.H.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Pan Štolfa je sympatický a empatický člověk, který se řídí zdravým rozumem. Snaží se mít nad věcí nadhled a dokáže být nekonvenční s tím, že se smaží roblémy řešit co nejméně intruzivně.

• krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,