Martin Štolfa, ostatní Plzeň

přijímá nové pacienty

Ostatní Více

108 objednaných návštěv během 30 dní

Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín • od 700 kč

Psychologické poradenství • od 700 kč

Párové poradenství • od 900 kč +3 Více

Rodinné psychoterapie, terapie • od 900 kč

Rozhovor • od 700 kč

Terapie • od 700 kč

Martin Štolfa poradce-terapeut www.psycholog-plzen.cz individuální, párové i rodinné poradenství, krátkodobé i systematické dlouhodobé psychoterape...

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání
  • Poruchy v mezilidských vztazích, rodičovství, mateřství,
  • Fobie, ataky, neklid,nechuť, ztráta smyslu

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 900 kč

od 900 kč

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Maximální spokojenost jako vždy. Byl jsem už potřetí a s každou návštěvou jdu jen nahoru. Určitě doporučuji

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Pokud mohu doporučovat tak je to pan Martin Štolfa. Poradenctví, pochopení, motivace a řešení problémů. P.R.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Jiný

Za mne jedna velká tragédie. Prostředí hrozné, vůbec jsem se necítil dobře. Žil jsem v manželství 18 let a po 15 minutách jsem se dozvěděl, že jsme s manželkou neměli spolu být již 12 let. Algoritmus proč zrovna 12 let je mi dodnes záhadou. Žádal jsem pomoc při záchraně manželství, spíše to bylo priliti oleje do ohně. Dělat soudy po takto krátké době mi nepřijde ani profesionální, ani objektivní. Pro mě hrozná zkušenost.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň rozhovor

Příjemné prostředí, přístup terapeuta byl přesně podle mých představ. Vše byli srozumitelné a uvolňující.:)

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Za mě nejlepší psycholog, co se umí vcítit empaticky do Vás i do problémů, který se snaží účinně vyřešit. Doporučuji návštěvu.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Skvělý lidský přístup. Úžasná komunikace. Člověk, který ví a zná. Mohu vřele doporučit. Posuďte sami.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Běžný termín

Mohu jen doporucit. Pan doktor do cloveka vidi po par minutách. Rika vse na rovinu, nekdy to boli, ale slyset je to treba.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň Jiný

Doporučuji všem! Kdo ještě váhají, bojí se, jsou unavení, objednejte se a jistě se Vám nebo např. vašemu dítěti uleví. Budete rádi, že jste tak rozhodli!! Má zkušenost, s mým synem.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň terapie

pan Stolfa je skutecny odbornik. behem par minut mate pocit, ze s Vama prozil celej zivot a byl jsem az v soku, jak presne znal me pocity a dokazal je pojmenovat a popsat.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Psycholog-Plzeň psychologické poradenství

Díky panu Štolfovi jsem si začala sama sebe vážit, dala jsem si do pořádku svůj život a dokážu racionáně uvažovat.
Patří mu velké díky!!

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Zdravím Vás paní Žižková, rozumím tomu, že obtíže, které popisujete snižují kvalitu Vašeho života. Rád bych Vás podpořil ve vyhledání odborné pomoci, domnívám se, že společně s psychologem či terapeutem bude schopna svou situaci nově nahlédnout a zrealizovat změny, které povedou k zlepšení Vašeho stavu. Předpokládám, že by se nemuselo jednat o nijak dlouhodobou spolupráci. Vyhledejte ve svém okolí nějakou odbornou poradnu a neváhejte s řešením.

Martin Štolfa

Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Zdravím Vás, sídlíme v Plzni na Pražská 15, délka sezení 50-6% minut, cena za setkání 500,- Kč, na rozmezí bychom se určitě domluvili, stejně jako na délce spolupráce.
S pozdravem a přáním hezkých dní Martin Štolfa

• Krize ve vztahu, v životě, práci, zaměstnání