Karla Čapka 589, Písek
Nemocnice Písek

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Písek vyšetření pohybového systému

Pan doktor byl velice hodný, vstřícný, příjemný a vždy moc ochotný. Mohu jedině doporučit. Moc šikovný doktor!

MUDr. Martin Šimeček je vynikající operatér. Se synem v náručí jsem uklouzla na kamenném schodišti a nešťastně si zlomila obě kosti nad kotníkem a ještě utrpěla vnitřní zlomeninu kotníku. Tuto velmi vážnou "zlomeninu pilonu" tento velmi mladý talentovaný lékař výborně odoperoval dvěmi operacemi. Při vizitě mi oznámila mladá ortopedka z pooperačního snímku RTG, že operace dopadla úplně naprosto výborně, nebudu mít žádné následky. Srůstala 2 a půl měsíce a pak přišlo příjemné překvapení. Chodím jen s menším omezením, ještě mám v noze 11 šroubů. Pro vyndání šroubů jsem operaci svěřila opět tomuto lékaři. Celý život sportuji a zpráva o zlomené noze pro mě byla velmi zdrcující. Už teď začínám opět se sportem, cvičím jógu a tóny zumby mě dostávají opět do kondice. Velké díky tomuto výbornému ortopedovi, který mě opět postavil na nohy.

Velmi dobrý přístup, moderní způsob léčby, upřímný , žádný mastičkář jako někteří soukromí ortopedi.

Také se připojuji k názoru,že se jedná o velice slušného a nadaného lékaře.Byl jsem u něj před týdnem a maximální spokojenost.RTG snímek prohlížel několik minut a poté zjistil nepatrnou prasklinku lokte.Pokud půjdu ještě někdy na ortopedii do Písku,tak jedině když bude mít službu on!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor ošetřoval synovi prstík. Přestože to byla velmi ošklivá, krvácející pohmožděnina a malému jsou teprve dva roky, díky profesionálnímu a velmi příjemnému chování pana doktora, malý snášel vyšetření velmi dobře.
Pana doktora moc doporučuji, byli jsme velmi spokojeni.

Slušný mladý lékař.Při ošetření jsem byl spokojený.Zda stanovil vše správně nemohu posoudit (nejsem odborník).