Praktický lékař pro děti a dorost
J. Šípka 486, Stochov

Myslím si, že je to jeden z nejlepších dětských lékařů vůbec. K dětem i rodičům se chová hezky a vždy vyřeší jakýkoliv problém. Nikdy se nechoval arogantně, nebo nevyjádřil nezájem o dítě. Vždy pomůže tam, kde opravdu problém je. Nenasazuje miliony nefunkčních antibiotik, ale jedny pořádné, které okamžitě zabírají. My jako rodina jsme velice spokojeni a můžeme z vlastní zkušenosti vyjádřit jen pochvalu. Obě naše děti jsou nemocné jen zřídka, poctivě jsou zvány na preventivní kontroly a mají nejlepší péči.
S pozdravem, Eva P.

S panem doktorem mám velmi špatnou zkušenost. Starší syn měl od narození neustále veliké kolíky, byl schopný pro plakat 23 hodin denně. Pán doktor mi vysvětlil, že miminko pláčou a holení bříška je normální. Když se začala drobečkovi obětovat krev ve stolici, bylo pořád všechno v pořádku jen jsem byla histerická matka. Nǎstěstí jiný pečlivý lékař po vyšetření poznal, že jde o potravinovou alergii na BKM. Když si jenom vzpomenu kolik jsme strávili bezesných nocí s vřeštícim miminkem je mi naprosto špatně. S panem doktorem jsme se rozešli za veliké ho křiku, že mi kartu ani výpis nemůže dát do ruky ač má na dveřích cenník za vystavení výpisu. To co nové lékařce poslal bylo k smíchu. Jediný záznam o očkování se neshodoval s očkovacím průkazem a hláška "Kojenec je zdráv" byl jediný záznam o zdravotní stavu.
Pana doktora nedoporučuji.

KOkám,že se tady lidi jenom napadají aházejí spíše špínu,než ,aby poradili. Myslím ,že máme zde více doktorů,a nechápu proč si v našem státě,někdo stále stěžuje,že nejsou. Na této stánce je jich dost. Jen ,tak pro zajímavost,ordinace na Stovhově je stále na stejném místě,jen je zmenšená a samozřejmě vylepšená ,aby se tam nám rodičům a hlavně dětem líbilo a nepřipadali jsme si tam všichni jako v nemocnici,což děti stresuje. nadávat lidem do fynynek nanynek není myslím zde na místě. Tady se mají psát opdravdu regulérní zpávy a né hanět a pomlouvat. Vždycky se najde někdo ,kdo vám nevyhovuje a ani nevíte proč. Máte vždy možnost změnit lékaře. Kdyby byl pan doktor ,tak špatný ,jak se někdo zmiňuje,určitě by nesloužil léta v nemocnici ,na neonatologi. Já sama za sebe můžu řici ,jen to nejlepší. U dítěte odahalil dost těžkou nemoc,zaléčil,nemuseli jsem do nemocnice,staral se. Ochotně a sám nám doporučil lázně a pak i ozdravovnu. Vše vždy správně napíše ,vyplní a opravdu rozhone správně co je pro mé děti důležité a kdy ,já občas přecitlivělá matka přeháním a není to tak hrozné. Dokáže uklidnit.
Jestli se někdy špatně zatváří ,tka to mi nevadí ,každý máme své dny a my též nejsme vždy príjemní. Přeju všem krásný den a přání ,ať lékařům a to všem více důvěřují,oni na to studovali,oni měli praxi a internet ani kamarádky nejsou vševědoucí a nevidí to dítě právě vtem moment. K.J.

tohoto lékaře můžem jako rodina jedině doporučit.

Vidím,že paní,která vyjádřila svůj názor,dostala od FANYNKY-NANYNKY co proto.Od toho snad tyto stránky jsou.....
Například i já jako chlap vím,že když doktor začínal ve Stochově,měl ordinaci jinde a jinak vybavenou.Takže..
Nestěžuji si na doktora,jen nechápu,proč paní,která vyjádřila svůj názor napadá někdo,kdo se raději ani nepodepíše.Fanynka je asi ještě stále zamilovaná a proto uráží člověka s vlastním i když jiným názorem..
Tak mám pocit,že psychózou tu trpíte Vy,vážená anonymní madam.
Já jsem s péčí o mé děti spokojen.

Nevím, jak lékař, ale jako kapitán je dr. Preiss výborný! :o)

Každý kdo zná ordinace ,jak na Stochově ,tak v Unhošti ,tak víte ,že přebalovací pult je od dveří dost daleko, a mezi dveřmi zásadně pan doktor nikoho nevyšetřuje. Kromě toho naučte se laskavě základy biologie a rozlišujte viry a bakterie. Teď můžete být zdravá a za půl hodiny vás vezou na prkně. Příroda je mocná,ale lidé bohužel ne. Naštěstí máte právo na jiného lékaře,takže jste to určitě vyřešila. Já mám zkušenost velmi opačnou,kdyby všichni lékaři věnovali svým pacientům takovou péči ,byli by ordinace téměř prázdné a děti zdravé. Otázka je také ta ,zda jste netrpěla laktační psychozou.:-D.

Souhlasím s Kapr,každý si má udělat obrázek sám.Já ho mám sama od sebe.Byla jsem u něj se svou dcerkou a vyšetření,které následovalo,mě dost šokovalo.Prohlídka miminka téměř mezi dveřmi.Ještě jsem uvnitř nepustila kliku a byla jsem i s dítětem venku...Závěr:......dcera je zdravá.Večer byla dcera přjata do nemocnice...Nebudu doktora hodnotit,jen jsem chtěla napsat svou zkušenost.

Otázka je zde vůbec víte o kom píšete? Příjde mi to na hlavu. On je naopak z těch ,které poznají ,co jiní ne. Dokáže poklepem a poslechem rozpoznat zápal plic. Je to odborník. Házet na lidi špínu je snadné a jedna pani povídala- tomu se nedá věřit a i kamarádky občas lžou. Mylím ,že by to mělo být hodnocení pouze Vaše. Takhle to spíš vypadá jako syndrom odhozené uchazečky o přízeň pana doktora. Na Vás asi nebyl ,co?
Myslím ,že jsou se sestřičkou oba super a děkuji jim moc za péči. Vždy včas,žadné kecenání,žádná nejdřív káva a pak pacienti. To se v této ordinaci nepěstuje. Děti jsou tu na prvním místě.

Moc mily pan doktor