Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Sokolov

Skvělý doktor, vlídný, stejně tak sestřičky, i když se člověk bál, v ordinaci se uvolnil. Mohu jen doporučit, opravdu skvělý doktor

Umístění: Poliklinika Sokolov Prst

Jednoznačně nejlepší chirurg v karlovarském kraji. Profesionální přístup k pacientovi. Pan doktor Polenda je opravdu člověk na správném místě. Víc lékařů jako jste vy pane Doktore.

K panu Polendovi jezdim leta jak kdyz je potreba sama se sebou tak i s detmi! A zitra jedu k nemu na prevaz a normalne se i tesim. Dnes me v nemocnici po zakroku odkazali zitra na chirurgii v Chodove kde bydlim, ale ja pouze k dr. Polendovi :-) za me perfektni doktor. Hana Boumová

Pana doktora Polendu mohu pouze chválit.Velice mi pomohl, je to pan doktor na svém místě.
Skvělý přístup,srozumitelné vysvětlení a velmi lidský.Mnohokrát děkuji a doporučuji.
Děkuji Dragounová Helena

JUDr. Janča St.: Podle doporučení zde v hodnocení, ale i jinde v mém okolí, jsem se na pana doktora také obrátil se svými problémy a potřebami. Mohu potvrdit, že recenze nelhaly - lidský přístup, komunikativnost, ale především perfektní chirurgická práce, to je to, co pana doktora i jeho sestřičku zdobí. Proto se přidávám k těm, kteří tohoto doktora vřele doporučují.

Pan MUDr Poledna je ten nejlepší chirurg v celém Karlovarském kraji. Má vřelý přístup i sestřičky jsou úžasné. Hodně mi pomohl.

Pan dr.Polenda je fakt machr! (y) Je to profesionál, chválím :)Nejlepší chirurg v Sokolově děkuji mu za vše

nejlepsi chvalim , mam velmi dobre zkusenosti pan doktor je opavdu profesional...

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům, oproti doktorům v Sokolovské nemocnici, mi vše bylo srozumitelně vysvětleno. Jeho vyšetření bylo velmi ohleduplné, opatrné (bezbolestné) a kvalitní. Velice mile mě překvapila i vstřícnost jeho sestřiček.
Více takových lékařů a bylo by více spokojených pacientů. Velmi doporučuji Monika Junková.

Pokud je to jen trochu možné, chci být po úrazu vždy ošetřen panem doktorem Polendou. Skvělý přístup, klidné jednání, erudice, zájem o pacienta a to i v případě, že tam přijde takový jantar, jako já, tím, že si zase něco udělal sám. Panu doktorovi zpětně i dopředu mnohokrát děkuji za vše. Petr Hahn - Sokolov.