Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Úžasný a milý pan doktor a také sestřička. Velmi děkuji za každé ošetření v jeho ambulanci ,za krásný lidský přístup jak pana doktora tak jeho velmi milé sestřičky. Má poslední návštěva dnes 27.2.2024 s obrovskými bolestmi v nohou, které trvali již druhý měsíc a již byli nezvladatelné. Pan doktor hned věděl od čeho bolest vzniká a okamžitě mi pomohl. Pane doktore, moc si vás vážím a s velkou láskou a úctou k vám z celého srdce děkuji za vaší pomoc. Za mě nejlepší lékař v celém Karlovarském kraji. Děkuji opravdu velmi děkuji Lenka Sládková

I
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Sokolov

Skvělý doktor, vlídný, stejně tak sestřičky, i když se člověk bál, v ordinaci se uvolnil. Mohu jen doporučit, opravdu skvělý doktor

J
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Sokolov Prst

Jednoznačně nejlepší chirurg v karlovarském kraji. Profesionální přístup k pacientovi. Pan doktor Polenda je opravdu člověk na správném místě. Víc lékařů jako jste vy pane Doktore.


Ověřený profil

K panu Polendovi jezdim leta jak kdyz je potreba sama se sebou tak i s detmi! A zitra jedu k nemu na prevaz a normalne se i tesim. Dnes me v nemocnici po zakroku odkazali zitra na chirurgii v Chodove kde bydlim, ale ja pouze k dr. Polendovi :-) za me perfektni doktor. Hana Boumová


E
Ověřený profil

Pana doktora Polendu mohu pouze chválit.Velice mi pomohl, je to pan doktor na svém místě.
Skvělý přístup,srozumitelné vysvětlení a velmi lidský.Mnohokrát děkuji a doporučuji.
Děkuji Dragounová Helena


Ověřený profil

JUDr. Janča St.: Podle doporučení zde v hodnocení, ale i jinde v mém okolí, jsem se na pana doktora také obrátil se svými problémy a potřebami. Mohu potvrdit, že recenze nelhaly - lidský přístup, komunikativnost, ale především perfektní chirurgická práce, to je to, co pana doktora i jeho sestřičku zdobí. Proto se přidávám k těm, kteří tohoto doktora vřele doporučují.


H
Ověřený profil

Pan MUDr Poledna je ten nejlepší chirurg v celém Karlovarském kraji. Má vřelý přístup i sestřičky jsou úžasné. Hodně mi pomohl.


J
Ověřený profil

Pan dr.Polenda je fakt machr! (y) Je to profesionál, chválím :)Nejlepší chirurg v Sokolově děkuji mu za vše


M
Ověřený profil

nejlepsi chvalim , mam velmi dobre zkusenosti pan doktor je opavdu profesional...


M
Ověřený profil

Pan doktor má skvělý přístup k pacientům, oproti doktorům v Sokolovské nemocnici, mi vše bylo srozumitelně vysvětleno. Jeho vyšetření bylo velmi ohleduplné, opatrné (bezbolestné) a kvalitní. Velice mile mě překvapila i vstřícnost jeho sestřiček.
Více takových lékařů a bylo by více spokojených pacientů. Velmi doporučuji Monika Junková.


Došlo k chybě, zkuste to znovu