ordinace

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Dr Molitor is the best plastic surgeon. He is very professional and very down to earth. Your health and body capabilities are his priority, not money making. He operates beautifully and pay attention to everything you want and after the operation he supports you with all your needs and demands.
Honestly I’ve seen rarely a doctor like him. He has golden hands, golden heart and a beautiful mind.

Dobrý den , chtěla bych poděkovat celé klinice za perfektní přístup a profesionalitu. Obzvlášť obrovské poděkování panu MUDr Molitorovi krásná práce jsem velice spokojená ještě jednou srdečné poděkování .

Pana primáře Molitora a kliniku Yes Visage mohu jedině doporučit a vždy doporučovat budu! Jsem moc spokojená s výsledkem operace, s péči pana primáře i všech sestřiček. Tolik milých lidí jsem pohromadě dlouho neviděla. Přeji hodně úspěchů a šťastných klientů :-)

Pred 3 tyzdnami som podstupila celkovu rinoplastiku na klinike YES Visage a tymto by som chcela podakovat p. doktorovi Molitorovi a celemu jeho timu za vysoko profesionalny a zaroven ludsky pristup po cely cas mojho pobytu na klinike. Citila som sa prijemne a hlavne som mala pocit ze je o mna dobre postarane. Vacsinou zasahy do tela a to aj tie mensie znasam tazko ale tuto proceduru som zvladla prekvapivo pokojne. Pan doktor je charizmaticky a velmi pokojny clovek ktoremu som instantne doverovala. Je to nielen spickovy chirurg ale snad tak trochu aj umelec pretoze som si nevedela predstavit ze moj nos moze vyzerat tak pekne ako vyzera teraz. S vysledkom som velmi spokojna, p. doktor ma naozaj zlate ruky.  Este raz dakujem a prajem p. Doktorovi, aj celemu timu vela uspechov. Mozem len odporucat.
Zuzana

Byla jsem u pana primáře na operaci nosu a jsem velice spokojená. Nos mám krásně rovný, zákrok provedl citlivě, takže nedošlo k žádné velké změně ve výrazu obličeje. Přístup velmi příjemný, jak během pobytu v nemocnici, tak i při následných kontrolách. Pana primáře můžu jedině doporučit.

Při poslední návštěvě jsem zapomněla říct panu doktorovi obrovské díky za skvěle odvedenou práci. Každým dnem jsem víc a víc nadšená, jak prsa vypadají. Děkuji Vám a celé klinice za naprosto profesionální a lidský přístup, opravdu bych všem vřele doporučila jak pana doktora, tak kliniku Yes Visage.
Děkuji za to, že jste :-)
Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a vše jen dobré celému týmu :-)
Jana Š.

špičkový plastický chirurg, moje prsa, provedené rukama Dr. Molitora, jsou neskutečně krásné a přístup, celkový klidný dojem, péče jsou jeho velkým bonusem!!!

Dobry den,
Po dlouhem hledani a zvazovani kam a ke komu jit na operaci ( zvetseni prsou) jsem se rozhodla pro kliniku Yes Visage na Praze 5 a si vybrala pana primare M. Molitora. Ziji v zahranici, tudis pro me bylo tezke se rozhodnout kam a ke komu jit.
Prijela jsem do Prahy, mela predem domluvenou konzultaci u pana Molitora a druhy den zakrok. Takze si predstavte, jaky stres to pro me byl. Vetsinou si lidi zajdou k vice lekarum a pak se rozhodnou.
Pana doktora jsme videla, je to naprosty profesional! Klidny clovek,ktery si na Vas udela cas, ktery si Vas vyslechne a pak Vam da svuj nazor.
Druhy den jsem sla na operaci. Vse probehlo tak jak melo. Klinika Yes visage je uzasna, opravdu krasna, cista, nemate pocit ze jste v nemocnici, doktori, sestry, sekretarky... Velice profesionalni a sehrany tym!
Jen a jen Vam mohu doporucit jak pana doktora tak kliniku.
Jsem 100% zpokojena !

Byl jsem u pana doktora na plastice, byl naprosto profesionální, výsledek je nadmíru skvělý a pokud bych se měl znovu rozhodnout-absolvuji operaci znovu a jen a jen u něho.:) Je to člověk velmi citlivý, s velkým pochopením a s maximálním úsilím. Doporučuji jen a jen jeho, i když je velmi zaneprázněný.

Pan primář Molitor je moc šikovný, hodný a ohromně lidský. Mám pocit, že mi ho seslalo samo nebe. Po neúspěšné modelaci prsou a dalších čtyřech neúspěšných opravách u dvou jiných, velmi známých plastických chirurgů jsem měla úplně zdeformovaná prsa. Několik doktorů mě na konzultaci odmítlo s tím, že neví, co se mnou. Už mě nic jiného nezbývalo než se modlit, ať potkám někoho, kdo by mi dokázal pomoci. Shodou okolností jsem se pak dostala k panu primáři Molitorovi, který se mě bez řečí ujal a hned cca za 14 dní po konzultaci mě operoval. Nestačila jsem si ani uvědomit, co se děje a už jsem měla prsa opravená. Co 5 let před tím nešlo, najednou šlo bez problémů. Pan primář mi vykouzlil normálně vypadající pěkná prsa, což mi po předchozích zkušenostech připadá stále jako zázrak. Navíc mi tímto zachránil i zdravý rozum, protože jinak bych se z toho všeho už musela uplně zbláznit. Celou mojí pozitivní zkušenost ještě umocňuje skvělý přístup sestřiček, které se o mě po celou dobu pobytu na oddělení plastické chirurgie vzorně a ochotně staraly. Za vše moc děkuji.