Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice (mapa)

Matice školské 17/1786, České Budějovice
MEDIPONT PLUS s.r.o. (mapa)

0.5

Umístění: jiné místo preventivní pracovní prohlídka

Při preventivní pracovní prohlídce (ničím jsem netrpěl sluch v normálu)mi bylo čištěno ucho výplachem to pry nepomohlo a tak se p.doktor v uchu škrábal tak vehementně až neco povolilo a z ucha mi začala vytékat krev nato pan doktor přistoupil opět k výplachu tentokrát již byla bolest ohromna - píchání v celé hlavě.Pak mi byl přezkušována slyšitelnost v kabině dle preventivní prohlídky a(kromě neustálého šumění jsem nic neslyšel) odešel jsem s tím , že sluch není nejlepší, ale je ok. V práci nosíme ochranné špunty a tak celý týden po vyjmutí špuntu mi z ucha tekla krev a další 2 měsíce po nasazení a zatlačení špuntu následovala prudka pronikavá bolest - píchnutí. Bohužel ani ted není ucho stále v pořádku a při jakémkoliv potápění mi ucho zalehne a trvá 2-3 dny než opět slyším normálně, před rutinní kontrolou u p. doktora jsem tímto nikdy netrpěl.

Š

U pana doktora jsem byla se synem poprvé. Z ordinace před námi vyšel chlapec s rodiči a byl celý ubrečený......Po příchodu na tzv. odborné vyšetření jsem se nestačila divit! Posvícení do uší, otevření pusy...tam prý nevidím pravil lékař a tak sestra chytila malému ruce a pan doktor nacpal chudákovi prsty do krku, malému vyhrkly slzy a div se nepozvracel (tento druh vyšetření se prý dle internetu již neprovádí!). Odbornější a citlivější vyšetření udělal i náš pediatr!
Bez jakéhokoli podání informací o jiných možnostech léčby a současném zdravotním stavu syna nám bylo vystaveno doporučení na operaci. Přístup k dětem hrozný a podání informací a jednání s dospělými velmi špatné!!! Zlatá paní doktorka Kupková, která měla ordinaci před panem doktorem.