Martin Macák, praktický lékař Rokytnice v Orlických horách

MUDr. Martin Macák

Praktický lékař Více

1. máje 457, Rokytnice v Orlických horách
Sam. ordinace PL pro dospělé a DZS

Tak milí pacienti, pan doktor ač byl milý ci nemilý, opilý či střízliv měl k tomu svůj důvod, který se těžko prokazatelně dozvíme, ale bohužel nás 8.2.2013 opustil.
R.I P.

Martine - Tomáš

Jednou o něm jakýsi člověk řekl, že ordinoval opilý a podobné nesmysly. Asi si myslel, že panu doktoru zakážou ordinovat, ale to se naštěstí nestalo. Kdyby se to ale uskutečnilo, zajímalo by mě, kdo by nás tu ošetřoval, je tu jediný doktor.

Profesionál, který nás nikdy nenechal na holičkách. Přijel vždy když bylo potřeba a to i ve svém volnu v noci nebo o víkendu. Což u jiných doktorů nebývá úplně zvykem.

Jestli s ním, má problém někdo kdo celý život žije ze sociálních dávek, které navíc napůl nahází do automatů nebo použije jiným podobným způsobem, není to pro mě směrodatné ani v případně že si pozve ty supi z TV NOVA, kteří hledají jen senzace a o normální zpravodajství se naprosto nezajímají!!

Vážení "rádobi" novináři (samozřejmě ne všichni) jste banda prospěchářů a lhářů a hledačů neexistujících senzací!!!

Michal Štefek

Martine jsi nejlepší! Na ty blby se vykašli a mysli na své zdraví! Víme, že všechno zvládneš a překonáš.
Jana a Jana

Vstřícný, hodný, ochotný, pomohl vždy.
Jan Hock

Ochotný lékař,dobrý diagmostik.Alkohol je metla lidstva,snad to není tak závažné. Děkuji za ošetření.

Jak je možné,že doktor,který je údajně nebezpečný pro lidi,má stále plnou čekárnu!Je to jeden z nejlepších doktorů,co znám!Martine,všichni co s Tebou dělali a dělají toto náročné povolání stojí za Tebou!Nedej se!My Tě nedáme.Co se týče té reportáže,je to bulvár a ti novináři jsou jen obyčejné hyeny honící se za senzacemi!Doktoři jsou nyní pro ně obrovská kořist!

Martin je super !!!

Dobrý den.Pan doktor Macák je skvělý lékař.Nestalo se mi,nebo mé rodině,že by cokoliv kdykoliv odmítl,vždy byl milý,příjemný,ochotný,ať bylo ráno nebo noc,je to skvělý diagnostik.Ti,co na něj nadávají,by si měli zamést před svým prahem a uvědomit si,kolik životů zachráni,kolikrát někomu pomohl,i když nemusel,kolikrát se zachoval jako férovej člověk.Já k němu chodím ráda,on i sestřička jsou příjemní...Však si ti,co na něj nadávají škytnou,pokud by on odešel a přišel někdo jiný.L.K

Martine, jsi fajn chlap, výborná diagnostik a držím ti palce ať se z toho všeho vyhrabeš, jak doktor jsi pro mě ze všech co jsem poznala nejlepšía jsi odborník na svém místě a kdo nemáš žádnou chybu , tak hoď kamenem..a jestli ho vyštvete, tak jednou si pěkně u nějakého arogatního ....šťuknete!!