Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé a DZS
1. máje 457, Rokytnice v Orlických horách

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Tak milí pacienti, pan doktor ač byl milý ci nemilý, opilý či střízliv měl k tomu svůj důvod, který se těžko prokazatelně dozvíme, ale bohužel nás 8.2.2013 opustil.
R.I P.

Martine - Tomáš

T
Ověřený profil

Jednou o něm jakýsi člověk řekl, že ordinoval opilý a podobné nesmysly. Asi si myslel, že panu doktoru zakážou ordinovat, ale to se naštěstí nestalo. Kdyby se to ale uskutečnilo, zajímalo by mě, kdo by nás tu ošetřoval, je tu jediný doktor.

Ověřený profil

Profesionál, který nás nikdy nenechal na holičkách. Přijel vždy když bylo potřeba a to i ve svém volnu v noci nebo o víkendu. Což u jiných doktorů nebývá úplně zvykem.

Jestli s ním, má problém někdo kdo celý život žije ze sociálních dávek, které navíc napůl nahází do automatů nebo použije jiným podobným způsobem, není to pro mě směrodatné ani v případně že si pozve ty supi z TV NOVA, kteří hledají jen senzace a o normální zpravodajství se naprosto nezajímají!!

Vážení "rádobi" novináři (samozřejmě ne všichni) jste banda prospěchářů a lhářů a hledačů neexistujících senzací!!!

Michal Štefek


Martine jsi nejlepší! Na ty blby se vykašli a mysli na své zdraví! Víme, že všechno zvládneš a překonáš.
Jana a Jana


Vstřícný, hodný, ochotný, pomohl vždy.
Jan Hock


Ochotný lékař,dobrý diagmostik.Alkohol je metla lidstva,snad to není tak závažné. Děkuji za ošetření.


Jak je možné,že doktor,který je údajně nebezpečný pro lidi,má stále plnou čekárnu!Je to jeden z nejlepších doktorů,co znám!Martine,všichni co s Tebou dělali a dělají toto náročné povolání stojí za Tebou!Nedej se!My Tě nedáme.Co se týče té reportáže,je to bulvár a ti novináři jsou jen obyčejné hyeny honící se za senzacemi!Doktoři jsou nyní pro ně obrovská kořist!


Ověřený profil

Martin je super !!!


Dobrý den.Pan doktor Macák je skvělý lékař.Nestalo se mi,nebo mé rodině,že by cokoliv kdykoliv odmítl,vždy byl milý,příjemný,ochotný,ať bylo ráno nebo noc,je to skvělý diagnostik.Ti,co na něj nadávají,by si měli zamést před svým prahem a uvědomit si,kolik životů zachráni,kolikrát někomu pomohl,i když nemusel,kolikrát se zachoval jako férovej člověk.Já k němu chodím ráda,on i sestřička jsou příjemní...Však si ti,co na něj nadávají škytnou,pokud by on odešel a přišel někdo jiný.L.K


Martine, jsi fajn chlap, výborná diagnostik a držím ti palce ať se z toho všeho vyhrabeš, jak doktor jsi pro mě ze všech co jsem poznala nejlepšía jsi odborník na svém místě a kdo nemáš žádnou chybu , tak hoď kamenem..a jestli ho vyštvete, tak jednou si pěkně u nějakého arogatního ....šťuknete!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti