Martin Košťál, neurolog Havířov

Prim. MUDr. Martin Košťál

Neurolog

16 názorů

Adresy (2)

Karvinská ul, Havířov
Nemocnice s poliklinikou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Dělnická 24, Havířov
NsP Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
16 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice s poliklinikou

Mudr. Martin Košťál je odborník na úrovni, je vidět, že práci dělá nejen rád, ale hlavně jí rozumí, tímto mu děkuji i jeho sestricce, která je velmi ochotna a rovněž vstřícná Děkuji Gladicova


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, rád bych poděkoval primáři MUDr. Martinovi Košťálovi a neurologickému oddělení. MUDr. Martin Košťál odborník, za kterým mohu kdykoli přijít s tím co mě trápí. On se snaží každému pomoci. Souhlasím že a taky každý má svou volbu si vybrat svého lékaře, takže můžete jít jinam když nejste spokojení. Velké dík. Miroslav Mikula


S
Ověřeny pacient

Dobrý den,

ráda bych poděkovala Primáři MUDr. Martinovi Košťálovi, za jeho kvalitní léčbu.

Na neurologickou ambulanci jsem se dostala asi před 20 léty, mnoho lékařů mě vyšetřovalo a nevědělo si rady. Pan MUDr. Martin Košťál mě vyšetřil a vyposlechl si, jaké mám potíže.
Posléze mě odeslal do Brna a tam jeho diagnózu potvrdili.
Nyní mě opět sužují divné bolesti, které jsou velice nepříjemné. Věřím panu Primáři, že na můj moribundus najde správnou diagnózu a bude zase dobře.

Také bych ráda poděkovala zdravotním sestrám, jsou velice vstřícné, milé a usměvavé. Za Vaši odbornou, kvalitní léčbu mnohokrát děkuji.

Vaše dlouholetá, vděčná pacientka

Libuše Toufarová


M
Ověřeny pacient

Doslova den ze dne jsem přestala chodit,navíc jsem měla velké bolesti.Ráno jsem
se musela rozchodit,abych mohla vyjít z bytu.Jsem důchodkyně, žiji sama. Po několika
dnech jsem ze zoufalství zašla do nemocnice v Havířově asi po 16 hod.Na centrálním
přijmu už čekaly dvě ženy,cca okolo 30 let,také na neurologa. Přišel pan primář MUDr
Martin Košťál.Byl usměvavý,přijemný a až jsem přišla na řadu pochopila jsem,že je
i ochotný.Jsem několik let pravidelnou pacientkou FNO.Navrhl léčbu pomoci opichů a souhlasil
s tím,že mohu co druhý den chodit do neurologické ambulance v Havířově.Ušetřil mi devět
cest do Ostravy Poruby.Byla jsem vděčná nejen jemu,ale i MUDr Danielovi Ryškovi.
Děkuji a chválím - vděčná pacientka.


A
Ověřeny pacient

MUDr.Košťál je ironický, lhostejný a arogatní lékař.Přivezli mě v noci po záchvatu na pohotovost a měla jsem štěstí zrovna na něho.Místo, aby mi řekl co se se mnou stalo, tak mě odbyl s tím, že jednou za život dostane záchvat každý a proč se divím.Za dva dny jsem tam byla zpátky se záchvatem mnohem silnějším.Bylo mi řečeno, že se zřejmě jedná o epilepsii a nejsem přece jediná.Od něho jsem se nedozvěděla o této nemoci nic.Jsem zklamaná a zároveň naštvaná jak někdo s takovým přístupem může dělat primáře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Chronickým stěžovatelům tolik: hlídejte si zdraví, pečujte o něj. Neurologické nemoci jsou zdlouhavé a chtějí trpělivost, to není jako vytrhnout zub. Přeji všem zlepšení a dobrou náladu. osobně p. primáře chválím.
Emily


I
Ověřeny pacient

S Mudr. Koštálem nemáme dobré zkušenosti. Setklali jsme se s ím 2x. Jednou s bolestmi hlavy, bylo řečeno bez jakéhokoliv vyšetření , že je to od menstruace. V té době žádná nebyla. V jeho jednání převažovala taková míra povýšenosti a arogance, že jsme se s jeho diagnozou odporoučeli pryč. Museli nám pomoci v nemocnici v Porubě, kde matku okamžitě hospitalizovali a postupem havířovského promáře byli zděšeni. Negativita našeho hodnocení spočívá v lékažské podstatě pípadu, ale míře arogance tak mladého člověka v bílém plášti. Slušněji to napsat neumíme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Po negativních zkušenostech s havířovskou nemocnicí jsem se s obavami nechala hospitalizovat na neurologickém oddělení této nemocnice. Nejsem ničí známá jen hodně nemocná a pobyt na neuorologii mně příjemně překvapil. S takovou laskavostí a péči celého personálu jsem se doposud nikde nesetkala. Přesvědčili mně, že dobro pacienta je zde na prvním místě, Kéžby takto fungovalo celé zdravotnictví. Veliké díky všem v čele s primářem Martinem Košťálem. Kudy chodím, tudy chválím! Vděčná pacientka.


S

Včera jsem se po 8dnech vrátila z nemocnice z horšího stavu než jsem tam nastupovala, s tím, že jsem zdravá!!! Dnes jsem byla venku a neušla jsem ani 100 metrů a měla jsem nejhorší záchvat v mé životě,podle pana Košťála mi nic není! Při nástupu jsem mu popisovala své stavy a problémy, před propouštěním jsem si stěžovala, že se nic nezlepšilo a že stavy a problémy mám totožné jako první den. Pan Doktor mi řekl, že to je z Lombální punkce a když jsem mu asi desetkrát vysvětlovala, že stavy jsem měla dlouho PŘED lombální punkci, tak mi stále dookola opakoval, že to je normální stav z lombální punkce... Vůbec jsem to nepochopila, pořád vtipkoval o punkci, připisoval ji můj stav, zajímavé, že dva roky před punkcí jsem se cítila stejně.
Prostě...Mudr.Košťál je arogantní doktor, který se nesnaží vyhovět svým pacientům. Na vizitě je půl minuty, vyšetřuje od pohledu, chodí od okna ke dveřím a smskuje...Kamarádka si stěžovala na své problémy a on ji řekl, že zázraky se v nemocnici nedělají, ať si jde stoupnout ke kostelu...
Děs a hrůza..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


JE TO TEN NEJLEPSI LEKAR. LIDE SE TAKY NECHOVAJI VZDY SLUSNE K LEKARI. LECIL MEHO OTCE A NEDA SE MU NIC VYTKNOUT.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti