Oblastní nemocnice Příbram
třída Osvobození 387, Příbram VII, 261 02 Příbram, Příbram

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram Jiný

Pan doktor Martin Konečný, je vstřícný, laskavý, má zlaté srdíčko, umí dobře poradit, když je člověk nemocný a je pohotový.
sestřička dělá dobře svojí práci.

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram Jiný

Nevjeděl sem co můžu od návštěv čekat obavy se špatného byly zbytečné, p. doktor pomáhá lidem v tísni. Chodim na kontroli delší dobu a řešení problémů se najde.

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram Jiný

Pana dr. Konečného ráda doporučuji. Velmi dobrý lékař, vstřícný, ochotný, slušný, pacientům umí pomoci.

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram Panické ataky

Tohoto lékaře absolutně nedoporučuji! Byla jsem k němu odeslána praktickou lékařkou s akutními úzkostnými stavy ústícími do panických atak. Vklínil mě mezi své stálé objednané pacienty. Když jsem se pokusila polemizovat o nutnosti nasadit okamžitě antidepresiva, vyštěkl na mě, že kradu jeho drahocenný čas. Ještě studenější sprchy jsem se ale dočkala v moment, kdy jsem přiznala rekreační nadužívání alkoholu a drog v dospívání (cca před 15 lety). Pan doktor je velký bojovník proti alkoholu. "Jak si dovolujete mě žádat o pomoc, když jste si mozek zničila sama," volně parafrázuji jeho slova. Poté, co jsem znovu vyjádřila své obavy z antidepresiv, mi bylo sděleno, že když jsem se v minulosti nebála užívat drogy, nemám nárok mít strach z léků. To, že stojím už dlouhá léta "na druhé straně barikády" a s jakýmikoli omamnými látkami - ať už státem schválenými či nikoliv - nechci mít pokud možno nic do činění, naprosto nereflektoval. Nakonec jsem vyfasovala lék, který se používá mimo jiné při léčbě alergií (už si nevzpomenu na název), po kterém jsem celý den vůbec nebyla schopná fungovat. Úzkosti se radikálně prohloubily. Vliv na to ale neměl lék na alergii. Spíš terapeutický přístup pana doktora Konečného. Po mnoha peripetiích v současné době úzkostmi netrpím. Neberu, ani jsem nebrala, žádné léky, kromě pár Neurolů v kritických začátcích. Zachránila mě psychoterapie. Návštěva doktora Konečného měla naprosto opačný efekt, než jaký měla mít. Dodnes z ní mám poměrně silné trauma.

Pan doktor je skvělý. Chodím k němu už několik let a považuji za obrovské štěstí, že jsem potkala právě jeho. Určitě to není psychiatr, který by předepsal léky a tím to pro něj končilo. Právě naopak. Je ochoten pečlivě pacienta vyslechnout, nabídne mu možná řešení a společně s pacientem se domluví na dalším postupu. Oceňuji jeho lidský i zároveň odborný přístup, a také spoustu zkušeností. Naprosto mu důvěřuji, a za celou dobu mé léčby mne nezklamal. Pana doktora jednoznačně doporučuji.

Léčba neproběhla vůbec.Byla to moje první návštěva.Chtěla jsem napsat nějaké léky na zklidnění,můj obvodní lékař mi doporučil návštěvu psychiatra nebot on takové léky nepředepisuje a obával se,že by v mém případě mohlo jít o sociální fobii.Přišla jsem k panu Konečnému na schuzku spocená a velmi rozrušená.Chtěl abych mu o sobě povídala,ostarostech..Nebyla jsem schopna,tak se začal vyptávat sám.Několikrát jsem řekla at přestane,že je mi to nepříjemné a že se ho bojím.Řekl at se uklidním,dýchám a pokračoval v otázkách.už jsem ho ani nevnímala jen jsem kývala asi po půl hodině jsem z ordinace utekla.Bez vyšetření,nějakého závěru pro mého lékaře,bez pomoci,léků.Už 2 dny jsem nebyla venku,už nevycházím vůbec,nemohu ani do obchodu,jen brečím.Připadám si jako nula.Marta