Odborný lékař ušní, nosní, krční
Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

U pana doktora jsem byla s problémem ucha. Po vyšetření mi řekl, že je vše v pořádku, že to může být ze zubu. Litala jsem tedy po stomatologii, kde také nic nezjistili. Poté, co mě ucho už opravdu bolelo, jsem zašla ještě na jinou ORL, kde zjistili zánět zvukovodu. Tedy poměrně časté onemocnění. Bohužel, špatná zkušenost.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

P doktor velmi vstřícný , příjemný neměl námitek že jsem byla před tím u jiného lékaře jako se to stáva u jiných lékařu

Naprostá kapacita! Několikaletá 100% spokojenost. Profesionální přístup pana doktora i sestřičky (Frenstat p.R)

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Pan doktor je opravdu velký Profesional! Nic nezanedba, vše dovysetri a mimo jiné má velmi vstřícný a laskavý přístup! Sestřička je také velmi milá a ochotna! Moc dekuji! R.J

W
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Museli jsme s 3letým synem píchat oboustranný zánět oušek,pan doktor i sestřička velice milí,jen šílená čekací doba,kdy s dítětem na rukách na chodbě,kde vás lidi nepustí ani sednout a to podotýkám byli v mém věku,ostatně,za to sestra ani lékař nemůžou. Pan doktor s náma po telefonu řešil atb i mimo pracovní dobu a neodbyl nás,byl profesionální a velmi milý.

Pan doktor Knesl je výborný lékař s laskavým přístupem k dětem. Díky jeho doporučení mu vděčím za to, že mladší syn už dlouho (ťuk, ťuk) nebyl píchat uši.

Tento lékař mně operoval, a jsem velice spokojena. Je to odborník na svém místě, ale nikdy jsem neslyšela, že by měl nějakou ordinaci v Rožnově jak se zminuje pan Tomáš T. Také k dětem má krásný přístup a výsledky jeho léčby jsou velmi dobré, léčí mi děti.

Příjemné a profesionální chování a přístup k pacientům, navrhnul mí více řešení a vysvětlil jaké výhdy a nevýhody přinášejí - to už se dnes téměř nevidí, že by se lékař probíral možnost léčení s pacientem a nechoval se k němu jako ke nesvéprávnému... Tohle je opravdu PAN DOKTOR.

Docela mě zaráží, jak se všichni přítomní nezávislí !! účastníci připojili bleskově během víkendu s nesouhlasem do diskuze v hodnocení příspěvku ( i dřívějších), když stav pacienta zná jenom ošetřující lékař. Mohu se tedy zeptat,kdo poskytl odborné informace o správnosti léčby, jste jeho ošetřující lékař ? Od koho máte okamžitý bleskový zdroj informací o zdravotním stavu podléhajícímu lékařské mlčenlivosti???

Vážený pane Tomáši, je mi velmi líto co se stalo Vašemu bratrovi, neházejte však špínu na člověka, který je z mé osobní zkušenosti odborníkem na pravém místě s perfektním přístupem k pacientům. Chodím k němu se svými dětmi i osobně již několik let a opravdu si nedokážu představit, že by zanedbal péči. S pozdravem Hana H.