Adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

U pana doktora jsem byla s problémem ucha. Po vyšetření mi řekl, že je vše v pořádku, že to může být ze zubu. Litala jsem tedy po stomatologii, kde také nic nezjistili. Poté, co mě ucho už opravdu bolelo, jsem zašla ještě na jinou ORL, kde zjistili zánět zvukovodu. Tedy poměrně časté onemocnění. Bohužel, špatná zkušenost.

M
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

P doktor velmi vstřícný , příjemný neměl námitek že jsem byla před tím u jiného lékaře jako se to stáva u jiných lékařu

L
Umístění: jiné místo Jiný

Naprostá kapacita! Několikaletá 100% spokojenost. Profesionální přístup pana doktora i sestřičky (Frenstat p.R)


J
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Pan doktor je opravdu velký Profesional! Nic nezanedba, vše dovysetri a mimo jiné má velmi vstřícný a laskavý přístup! Sestřička je také velmi milá a ochotna! Moc dekuji! R.J


W
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Museli jsme s 3letým synem píchat oboustranný zánět oušek,pan doktor i sestřička velice milí,jen šílená čekací doba,kdy s dítětem na rukách na chodbě,kde vás lidi nepustí ani sednout a to podotýkám byli v mém věku,ostatně,za to sestra ani lékař nemůžou. Pan doktor s náma po telefonu řešil atb i mimo pracovní dobu a neodbyl nás,byl profesionální a velmi milý.


Ověřený profil

Pan doktor Knesl je výborný lékař s laskavým přístupem k dětem. Díky jeho doporučení mu vděčím za to, že mladší syn už dlouho (ťuk, ťuk) nebyl píchat uši.


Tento lékař mně operoval, a jsem velice spokojena. Je to odborník na svém místě, ale nikdy jsem neslyšela, že by měl nějakou ordinaci v Rožnově jak se zminuje pan Tomáš T. Také k dětem má krásný přístup a výsledky jeho léčby jsou velmi dobré, léčí mi děti.


Příjemné a profesionální chování a přístup k pacientům, navrhnul mí více řešení a vysvětlil jaké výhdy a nevýhody přinášejí - to už se dnes téměř nevidí, že by se lékař probíral možnost léčení s pacientem a nechoval se k němu jako ke nesvéprávnému... Tohle je opravdu PAN DOKTOR.


Ověřený profil

Docela mě zaráží, jak se všichni přítomní nezávislí !! účastníci připojili bleskově během víkendu s nesouhlasem do diskuze v hodnocení příspěvku ( i dřívějších), když stav pacienta zná jenom ošetřující lékař. Mohu se tedy zeptat,kdo poskytl odborné informace o správnosti léčby, jste jeho ošetřující lékař ? Od koho máte okamžitý bleskový zdroj informací o zdravotním stavu podléhajícímu lékařské mlčenlivosti???


Ověřený profil

Vážený pane Tomáši, je mi velmi líto co se stalo Vašemu bratrovi, neházejte však špínu na člověka, který je z mé osobní zkušenosti odborníkem na pravém místě s perfektním přístupem k pacientům. Chodím k němu se svými dětmi i osobně již několik let a opravdu si nedokážu představit, že by zanedbal péči. S pozdravem Hana H.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti