Adresa

Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše.

Ověřený profil

Mudr.Kanta-z celého srdca Vam dakujem za záchranu mojej milovanej dcérky Karolínky.Pre mna ste najúžasnejší lekár na celom svete.Prajem Vam v živote len to najlepšie!!!10000....krát dakujem

I
Ověřený profil

Pan Dr. Kanta - Dobrý den, děkuji panu Dr., za vše co udělal pro mého tátu p.Jehličku. Nejenom že je pan Dr. špičkový lékař, ale i veliký charakter. Děkuji !!!


L
Ověřený profil

Zachranil zivot mojej maminke, za co mu neskutocne DAKUJEM. Je to doktor s velkym srdieckom. Prajem mu v zivote len to najlepsie. :)


V
Ověřený profil

Martin Kanta-lekár ktorému vďačím za život svojej maminky.Je to lekár s obrovským srdcom a z obrovskými skúsenosťami...Operácia mojej mami bola tak komplikovaná,že málokto veril v jej úspech,ale jeho zlaté ruky verili.A za to mu s celého srdca ďakujem!!!!! Ja ako zdravotná sestra poviem len tolko,že pre mňa je on doktor s velkým D....Takých by sme mali mať viacej ako po ľudskej tak aj po profesionálnej stránke...


M
Ověřený profil

Vynikající lékař. Vděčím mu za to, že moje dcera neskončila na vozíku. Děkuji!!!!


Ověřený profil

Pan Kanta-je ten nejlepší doktor na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Vděčím mu za hodně,ale hlavně za to,že vůbec žiju.Je to ten nej doktor na světě-a já mu jsem vděčná,že se mě ujal a hlavně mi pomohl!!!!!!!!Takže velké díky-pane doktore.Asi jsem vám dostatečně nepoděkovala,ale jsem vám opravdu vděčná za hodně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu