Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: AKI s.r.o. Jiný

Problémy z imunitou už od dětství, takže sem opravdu proležel a prolezl hodně nemocnic a doktorů, ale musím říct, že pan doktor patří mezi špičku ledovce. Empatický, vstřícný a hlavně jde na něm vidět, že ho nejen práce baví, ale je v ní i dobrý.

Pan Doktor umí naslouchat a opravdu se snaží do hloubky porozumět problémům pacienta. Nad pacientem komplexně přemýšlí a snaží se pomoci. Ma na pacienta dostatek času. Je empatický. Pokud chcete dobrého alergologa, vřele doporučuji. Za můj alergický život jednoznačně nejlepší lékařský přístup!

Umístění: AKI s.r.o. Jiný

Skvělý přístup, podrobná prohlídka, pak doktor si na mě vynahradil dostatek času a opravdu se snažil porozumět mým problémům. Doporučuji.

Umístění: AKI s.r.o. Jiný

U pana doktora Jelínka oceňuji především jeho perfektní přístup a ochotu opravdu pomoct. Jak už někdo zmiňoval, dokáže pacientovi naslouchat, problém rozebrat a vysvětlit.

Pan doktor ma perfektny pristup, bol ochotny a podrobne odobral anamnezu a hlavne naslouchal, co sa dnes uz moc nevidi. Velmi doporucujem a chvalim.

Lidsky přístup, vše dobre vysvetlil, ochotny. Rozhodne doporučuji. Pomohl mi vyřešit můj problém, který me dlouho trápil.

C

Nejlepší lékař v Brně, lidský přístup, vše vyřeší a v případě potřeby je schopen obvolat polovinu města, aby problém vyřešit.