Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřený profil

Pan doktor je chlap na svém místě, hodný , milý , je to prostě fajny chlap... Krásně mi spravil palec na noze, za což mu moc děkuji...

H
Ověřený profil

Pan doktor Brzuchanski mi spravil nos, který mi (nenacházím slušný výraz) domrvili v Praze na Bulovce (MUDr. Ondrejka). Na Bulovce mi prosekli kost, vypadala jsem opravdu úžasně! Byla jsem tam podruhé a opravu, ale dopadlo to ještě hůř, nejen že mi zůstala proseknutá kost, navíc mi zůstaly jizvy na nose. Do konce svého života budu děkovat za to, že jsem se dostala do rukou pana doktora Brzuchanského, který mě neskutečným způsobem dal dohromady. Nos mi spravil pomocí ušních chrupavek. Přístup před operací i po byl bez problémů. Pan doktor je velmi vstřícný! Přístup jeho a pana doktora v Praze se nedá srovnat!!!!!

A
Ověřený profil

Pan doktor sve praci rozumi,to bezdebaty,ale obcas nema den a moc nemkuvi, nejdna rychle. Cela nemocnice ma na vsechno cas a jejich system- nebo spis mozna nesystem jsem nepochopila. Jakol lekare urcite doporucuji,ale pripravit se na to,ze komunikace po zakroku je minimalni...


J
Ověřený profil

Já jsem s pane doktorem moc spokojena. Sám vymyslel takové možnosti, které mi ani na rozum nepřišly. Prostě odborník. Jsem moc spokojená, všechno vysvětlí, zodpoví. Velmi příjemný. Pracuje pro nemocnici, takže nehledí jen na peníze, ale na svou práci.


S
Ověřený profil

špatně odoperovana hypertrofie prsu,místo mammaplastiky jen liposukce,i když byla indikována endokrinologem,výsledek téměř žádny,jen zklamáni a ztráta času,holt co si ze své kapsy nezacvakáš sám...


Pan doktor je velice dobry a take hodný.


Výborný lékař jak profesně, tak lidsky. Odvedl skvěle mou operaci dolních očních víček. Svým milým jednáním dovede navodit důvěru mezi ním a pacientem, zodpoví každý dotaz. Operace byla provedena na odděl.plastické chirurgie nemocnice v Třinci. Celý personál byl velmi milý, pooperační péče byla perfektní. Všem případným budoucím pacientům doporučuji jak pana doktora, tak pracoviště plastické chirurgie.


I

Milý doktor se zlatýma rukama. O našeho syna se stará od narození a po jeho zákrocích jde vidět, co dneska doktoři dokážou. S jeho péčí je rozštěp rtu a patra mnohem snesitelnější záležitost pro celou rodinu. Za všechno mu moc děkuji.


V

Opravdu vyborny lekar,chodim k nemu se synem.Je prijemny,mily,na jakoukoli otazku odpovi.Je opravdu super.Doporucuji


J

vynikající specialista v oboru dětských vrozených vad. Děkuji za jeho péči o mého syna s rozštěpovou vadou
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den,prosim vas kolik by stala operace zmenseni prsou?je mi 48 let a mam c.F a silene mne boli zada.silim kazdodennimy bolestmy.uz se to neda vydrzet.moc dekuji za odpoved

cena za tuto operaci se pohzbuje kolem 40-50000 korun.

Prim. MUDr. Martin Brzuchanski

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.