Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pan doktor je chlap na svém místě, hodný , milý , je to prostě fajny chlap... Krásně mi spravil palec na noze, za což mu moc děkuji...

Pan doktor Brzuchanski mi spravil nos, který mi (nenacházím slušný výraz) domrvili v Praze na Bulovce (MUDr. Ondrejka). Na Bulovce mi prosekli kost, vypadala jsem opravdu úžasně! Byla jsem tam podruhé a opravu, ale dopadlo to ještě hůř, nejen že mi zůstala proseknutá kost, navíc mi zůstaly jizvy na nose. Do konce svého života budu děkovat za to, že jsem se dostala do rukou pana doktora Brzuchanského, který mě neskutečným způsobem dal dohromady. Nos mi spravil pomocí ušních chrupavek. Přístup před operací i po byl bez problémů. Pan doktor je velmi vstřícný! Přístup jeho a pana doktora v Praze se nedá srovnat!!!!!

Pan doktor sve praci rozumi,to bezdebaty,ale obcas nema den a moc nemkuvi, nejdna rychle. Cela nemocnice ma na vsechno cas a jejich system- nebo spis mozna nesystem jsem nepochopila. Jakol lekare urcite doporucuji,ale pripravit se na to,ze komunikace po zakroku je minimalni...

Já jsem s pane doktorem moc spokojena. Sám vymyslel takové možnosti, které mi ani na rozum nepřišly. Prostě odborník. Jsem moc spokojená, všechno vysvětlí, zodpoví. Velmi příjemný. Pracuje pro nemocnici, takže nehledí jen na peníze, ale na svou práci.

špatně odoperovana hypertrofie prsu,místo mammaplastiky jen liposukce,i když byla indikována endokrinologem,výsledek téměř žádny,jen zklamáni a ztráta času,holt co si ze své kapsy nezacvakáš sám...

Pan doktor je velice dobry a take hodný.

Výborný lékař jak profesně, tak lidsky. Odvedl skvěle mou operaci dolních očních víček. Svým milým jednáním dovede navodit důvěru mezi ním a pacientem, zodpoví každý dotaz. Operace byla provedena na odděl.plastické chirurgie nemocnice v Třinci. Celý personál byl velmi milý, pooperační péče byla perfektní. Všem případným budoucím pacientům doporučuji jak pana doktora, tak pracoviště plastické chirurgie.

Milý doktor se zlatýma rukama. O našeho syna se stará od narození a po jeho zákrocích jde vidět, co dneska doktoři dokážou. S jeho péčí je rozštěp rtu a patra mnohem snesitelnější záležitost pro celou rodinu. Za všechno mu moc děkuji.

Opravdu vyborny lekar,chodim k nemu se synem.Je prijemny,mily,na jakoukoli otazku odpovi.Je opravdu super.Doporucuji

vynikající specialista v oboru dětských vrozených vad. Děkuji za jeho péči o mého syna s rozštěpovou vadou

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den,prosim vas kolik by stala operace zmenseni prsou?je mi 48 let a mam c.F a silene mne boli zada.silim kazdodennimy bolestmy.uz se to neda vydrzet.moc dekuji za odpoved

cena za tuto operaci se pohzbuje kolem 40-50000 korun.

Prim. MUDr. Martin Brzuchanski