Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Tohle neni lékař, to je klavirni virtuoz. Při operaci ruky mě nemuseli vubec uspavat, ale pak dokrot mi udělal sám blok a pak mi ruku zoperoval. Celý život manualně pracuji a poslední dobou jsem už neudržela od bolesti vidličku v ruce. Ted tři měsíce po operaci je ruku uplně stoprocentni. Myslím si, že pan primar Bíla muže byt na svého syna velmi ale velmi pyšný a myslim si že bude jeho dobrým nástupcem! Pane dokrome Děkuji!

Pan doktor Martin Bíla je skvely. Vzdy si na me udela cas (i na ukor sebe sameho), vsechno vysvetli, je ochotny. Na nic si nehraje. Moc doporucuju.

Když jsem před rokem měl jít na operaci ramene, snazil jsem se zjistit co nejvic o lekari ktery me bude operovat. Zavital jsem i na tyto stránky a zdalo se mi až neuvěřitelné kolik pan MUDr. Martin Bíla má pozitivních reakcí. Když jsem na něj slyšel chválu i od svého známého rozhodl jsem se tedy pro operaci v nemocnici v Kyjově na ortopedickém oddělení. Na pokoj před operací přišel velmi mladý lékař, což mě velmi zarazilo, představil se jako doktor Martin Bíla a asi hodinu mi vysvětloval co mi bude zitra při operaci, což mi přišlo velmi profesionální a samozřejmě mě to uklidnilo! Ted mám rok po operaci a rameno je ve velmi dobrém stavu, nebolí a můžu vykonávat 90 procent činností, které jsem před urazem mohl dělat. Byl jsem velmi překvapen jeho přistupem k pacientovi a taky samožřejmě jeho schopnostmi na operačním sále. Proto chapu tolik pozitivních reakci na tohoto lékaře. Salajka

Loni na jare jsem byl na operaci v Brne, nevim jestli to byla neci vinna, nebo jen shoda nahod, ale kolenni nahrada co mi byla vBrne dana, se mi asi po 2 mesicich uvolnila. Jelikoz v Brne nemeli volne misto, tak jsem byl odeslan do nemocnice Kyjov kde i bydlim. Nahradu mi znovu operovali a do teto doby me funguje dobre. Po celou dobu pobytu v nemocnici, coz bylo skoro 14 dni me mel na starosti pan doktor Bila { ten mladsi } a ja jsem mu velmi vdecny za to, ze mi tuto neprijemnou vec pomohl zprijemnit. Ma k nam pacientum velmi dobre chovani. Pana doktore dekujeme

Konečně ortoped, který má skutečně zájem o problémy pacienta, je schopen a ochoten s ním komunikovat a je odborně na výši...už jsem myslela, že takoví nejsou.
Vřele všem doporučuji!

Je pravdou, že mladá generace vytlaci brzy tu starou a v tomto prípadě je tom jen a jen dobre, je videt ze pan doktor se potatil a je to velmi sikovny lékař s naprosto profesionalnim pristupem. Chodím k němu do ambulance do Hodoníně a jsem ve vsech případech velmi spokojen. Děkuji i za svoji dceru, která byla ś moji vnuckou u pana doktora na kyclíckách v nemocnici Kyjov. Rodina Blahova

Tenhle lékař je opravdu moc dobrý. Má zájem o pacienty, věnuje se daleko větší dobu než všichni ostatní. Dělal mi ultrazvuk ramene asi 15 minut a vše mi vysvětlil a ukazál. Budu k němu chodit! Novotý L.

Nevíte jestli pan doktor ještě pracuje v nemocnici Kyjov? Ležela jsem ted 5 dni na lůžkové časti ortopedie a nikdo nevěděl jestli pan doktor zde pracuje. Byla by ho velka skoda je to moc dobry pan doktor!

prima

Příjemný mladý lékař.