Martin Bíla, ortoped Kyjov

MUDr. Martin Bíla

Uložit

Ortoped Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kyjov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Tohle neni lékař, to je klavirni virtuoz. Při operaci ruky mě nemuseli vubec uspavat, ale pak dokrot mi udělal sám blok a pak mi ruku zoperoval. Celý život manualně pracuji a poslední dobou jsem už neudržela od bolesti vidličku v ruce. Ted tři měsíce po operaci je ruku uplně stoprocentni. Myslím si, že pan primar Bíla muže byt na svého syna velmi ale velmi pyšný a myslim si že bude jeho dobrým nástupcem! Pane dokrome Děkuji!


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Martin Bíla je skvely. Vzdy si na me udela cas (i na ukor sebe sameho), vsechno vysvetli, je ochotny. Na nic si nehraje. Moc doporucuju.


S
Ověřeny pacient

Když jsem před rokem měl jít na operaci ramene, snazil jsem se zjistit co nejvic o lekari ktery me bude operovat. Zavital jsem i na tyto stránky a zdalo se mi až neuvěřitelné kolik pan MUDr. Martin Bíla má pozitivních reakcí. Když jsem na něj slyšel chválu i od svého známého rozhodl jsem se tedy pro operaci v nemocnici v Kyjově na ortopedickém oddělení. Na pokoj před operací přišel velmi mladý lékař, což mě velmi zarazilo, představil se jako doktor Martin Bíla a asi hodinu mi vysvětloval co mi bude zitra při operaci, což mi přišlo velmi profesionální a samozřejmě mě to uklidnilo! Ted mám rok po operaci a rameno je ve velmi dobrém stavu, nebolí a můžu vykonávat 90 procent činností, které jsem před urazem mohl dělat. Byl jsem velmi překvapen jeho přistupem k pacientovi a taky samožřejmě jeho schopnostmi na operačním sále. Proto chapu tolik pozitivních reakci na tohoto lékaře. Salajka


F
Ověřeny pacient

Loni na jare jsem byl na operaci v Brne, nevim jestli to byla neci vinna, nebo jen shoda nahod, ale kolenni nahrada co mi byla vBrne dana, se mi asi po 2 mesicich uvolnila. Jelikoz v Brne nemeli volne misto, tak jsem byl odeslan do nemocnice Kyjov kde i bydlim. Nahradu mi znovu operovali a do teto doby me funguje dobre. Po celou dobu pobytu v nemocnici, coz bylo skoro 14 dni me mel na starosti pan doktor Bila { ten mladsi } a ja jsem mu velmi vdecny za to, ze mi tuto neprijemnou vec pomohl zprijemnit. Ma k nam pacientum velmi dobre chovani. Pana doktore dekujeme


V
Ověřeny pacient

Konečně ortoped, který má skutečně zájem o problémy pacienta, je schopen a ochoten s ním komunikovat a je odborně na výši...už jsem myslela, že takoví nejsou.
Vřele všem doporučuji!


B
Ověřeny pacient

Je pravdou, že mladá generace vytlaci brzy tu starou a v tomto prípadě je tom jen a jen dobre, je videt ze pan doktor se potatil a je to velmi sikovny lékař s naprosto profesionalnim pristupem. Chodím k němu do ambulance do Hodoníně a jsem ve vsech případech velmi spokojen. Děkuji i za svoji dceru, která byla ś moji vnuckou u pana doktora na kyclíckách v nemocnici Kyjov. Rodina Blahova


Tenhle lékař je opravdu moc dobrý. Má zájem o pacienty, věnuje se daleko větší dobu než všichni ostatní. Dělal mi ultrazvuk ramene asi 15 minut a vše mi vysvětlil a ukazál. Budu k němu chodit! Novotý L.


Nevíte jestli pan doktor ještě pracuje v nemocnici Kyjov? Ležela jsem ted 5 dni na lůžkové časti ortopedie a nikdo nevěděl jestli pan doktor zde pracuje. Byla by ho velka skoda je to moc dobry pan doktor!


prima


Příjemný mladý lékař.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti