Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Stehovani a nova registrace

Za me top! :-)
Pri stehovani jsem se hoooodne dlouho rozmyslela,kam syna dat,protoze mam urcite pozadavky a ty mi zacinaly pripadat moc vysoke. Nasi byvalou dr. Jsem dostala doporuceni k teto pani doktorce a Amen za vas ❤
Sama jsem zdravotnik a proto vim,jake veci se mi nelibi a pani doktorka je sama neuznava,takze i syn,ktery ma z lekaru strach,sem chodi v v pohode a bez place :-)
Synovi vcas zachytila povinajici problemy a jeste poradi,popovida si. Je lidska a toho si moc vazim :-)

Paní doktorka Žemličková pro mě a pro mou dceru vždy byla a je výborná lékařka. Chodila jsem k ní už jako dorost, teď k ní chodím s dcerou. Nikdy nic nezanedbala. Navíc je výjimečná i lidsky. Díky bohu za takové lékaře.

Zdravím všechny.já njsem k paní doktrorce chodila jako dite ted tam chodim s detma a jsem strasne moc spokojena.pomohla mi v nejtesi chvili meho zivota a to kdyz se mi narodil syn Radecek.Tri dny po porodu me pustili domu ale maleho si tam jeste nechali.odpoledne jsem mu donesla odstrikane materske mleko ale uz jsem tam nejak dlouho cekala a ze chce semnou mluvit osetrujci lekar v porodnici.tam uz se mi neco nelibylo a mela jsem velky duvod.lekar mi rekl ze Radecek okamzite leti vrtulnikem do Prahy do fn Motol.protoze mu zjistili vrozenou srdecni vadu.ze ma male procento na preziti.pak jsem to hned volala pani doktorce.ta si vzala k telefonu meho manzela a rekla mu at me veme do nejblyssi hospudky a tam at do me naleje co se vejde.ja si to jedno pivco dam ale tehda opravdfu do me nalili co se dalo.prisli tam znami a muj bratr tak sme pili.jenze co hodinu jsme volali do Prahy.tam nam rekli pokazde at zavolame pozdeji ze je na tom kriticky.v te hospudce clovek na chvilku zapomene,ale jak dojdete domu a miminko nikde tak se to hned vsechno vrati.dnes uz ma Rada 6let.A co se mi jeste libi na pani doktorce ze kdyz mam s Radou tak nejakej problem tak ji muzu zavolat.jsme moc radi ze ji mame.S velkym pozdravem Pavlina Cechova s rodinou

Paní doktorka zapříčinila u mé vnučky nefrotický syndrom zanedbáním a určením diagnózy, vnučka byla na poslední chvíli hospitalizována v nemocnici, kde ležela na oddělení JIP 3 dny, následně pokračovala léčba v nemocnici a téměr 3 měsíce v domácím léčení. Paní doktorka je určitě milá, vstřícná, ochotná, ale rozpozná pouze základní nemoci, jinak je naprosto neschopná. Její lékařské znalosti jsou minimální.

Paní doktorka patří mezi nejhorší lékaře. Tímto bych ráda všechny varovala, jelikož nepoznala u mé vnučky začínající zánět, neustále tvrdila, že má alergii. Nakonec to skončilo zánětem ledvin, kdy vnučka měla v sobě 6 litrů vody a musely jsme ji odvézt do nemocnice, kde se velice divili, že paní doktorka den předtím vůbec nepoznala, že je zalitá vodou od nohou až po hlavu. Dokonce nám sdělili, že po tomto změnili na paní doktorku názor. Léčba trvala několik měsíců a vnučka je trvale pacientem dětské kliniky ve FN, kde je pod neustálým dohledem. Tato nezodpovědnost paní doktorky způsobila léčbu mé vnučky silnými kortikoidy, atd. Paní doktorka by vůbec neměla léčit děti. Bohužel taková je skutečnost. Myslím si, že ničemu nerozumí a nic ani nepozná. Když lékař nepozná u dítěte, které má oteklé nohy, celé tělo, víčka, je mu špatně na zvracení, atd., tak je to smutné. Stačilo jen vyšetřit moč.

nejsem vůbec spokojená. Jenom se vykecává, ale nic konkrétního se člověk nedoví.

Paní doktorka i sestřička jsou moc prima a děti se k nim nebojí chodit.Jsme rádi,že je máme.tak skvělou a milionovou doktorku nám může kdekdo závidět.Že se čeká?Raději si počkám a vím,že mi děti nazaprasí.Nenechává nic náhodě což v dnešní době je málo takových lékařů.Važme si jí.

Chtěla bych napsat, že PANÍ DOKTORKA je fakt formát. Já proti posílání ke specialistovi nic nemám. Vždy když nás někam poslala, tak už dopředu skoro vždy věděla co mým dětem je. A to že si s rodiči povídá? Alespoň je vidět, že má zájem a když jsme jí volali na služební mobil vždy poradila a uklidnila. Já na ni nedám dopustit, ať je tu napořád.

Paní doktorka ŽEMLIČKOVÁ je ... výborná paní doktorka !! Chodím k Ní už 9 let - postupně s přibívajícími dětmi . Moje holčičky ji zbožňují , chtěli by k Ní chodit , ikdyž nejsou nemocné ... Já jako matka s Ní jsem velice spokojená , protože nikdy nic nezanedbá , je ochotná , starostlivá a pečlivá , někdo si stěžuje - věc každého, ale líbí se Mi , že se paní doktorka během vyšetřování zeptá , jak se máte - je to prohlubování vztahů ... Paní doktorka má navíc mimo ordinační dobu skorostále zapnutý služební mobil a je vždy ochotna pomoci , když Jí zavoláte. VÍCE TAKOVÝCH PEDIATRŮ !!! URČITĚ DOPORUČUJI !!! Ty fronty jsou tam kolikrát opravdu hrozné , ale za to přece paní doktorka nemůže , že se sejde toliko nemocných !!! A přednost miminkům ? - Jasně že ANO ... To pochopí jen Ti , kteří to malé miminko také jednou měli ;) V Té čekárně je to pouze o lidech ... Ale Ty pořadové lístky bych také přivítala !!

paní doktorka se snaží vypadat jako největší kapacita,ale ve své podstatě to vždy za ni vyřeší jiní...at je to rentgen,nosní ušní krčí,odběry,ortopedi,chirurgové...výdy vás někam pošle,protože sama si není jistá diagnozy....čekání v čekárně je hrozné...je sice moc pěkné,že sis váma pak půl hodiny povídá,ale s nemocným dítětem v náruči mě to fakt nezajímá! paní doktorka,více pracujte a méně kecejte ptákoviny,které nás stejně nezajímají!!!!