Ord. praktického lékaře pro dospělé
Masarykovo náměstí 14, Podbořany

Paní doktorce Děkuji vždy mi pomohla a poradila je to paní doktorka kterou bych neměnila a po přístupu v Praze kde mi dali najevo že tam nepatřím a nehodlali semnou nic dělat, tak paní doktorka se starala abych aspoň trošku mohla chodit. A sestřička vždy také ochotná a milá. Jsou to prostě ženy na svém místě. Ještě jednou děkuji. Alena J.

Paní doktorka je ochotná, milá, určitě nic nezanedbává. Jen chválím a milou a usměvavou sestřičku také.

Paní doktorce velice děkuji, svým velmi vlídným, milým a chápajícím přístupem a ochotou naší nemohoucí mamince hodně pomohla. Maminka jí proto plně důvěřovala. Její profesionality a úžasného přístupu ke starým lidem si velmi vážím. Ivana Bubnová

Jít k této paní doktorce znamená strávit v čekárně mládí. I když jsou před vámi pouze tři pacienti, tak i tak tam strávíte alespoň 3 hodiny. Po této době už jste v čekárně ovšem s dalšími 15 lidmi a je tam nedýchatelno. Opravdu super zážitky. Toto se opakuje pokaždé.

Vše souhlasí mimo p. Petera Darkona

prostě nej !!!

Jak jsem hodnotila...je nejlepší

je příjemná a spolehlivá nic nezanedbá

Paní doktorka Worschová je doktorka s velkým D. Chodím k ní už několik let a jsem s n í nadmíru spokojená. Nikdy nic nepodcenila a za tu její péči jí moc děkuju. Také sestříčka je moc prima.

Paní doktorka je velice hodná a pečlivá,sestřička je také velice příjemná a ochotná.
Nedá se nic vytknout.Za krásný přístup k člověku jim moc děkuji!!