Odborný lékař oční
Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Po pěti létech jsem zaznamenala zhoršení zraku,pani doktorka vyšetřovala jen čtením,nezjistila mi tím pádem ani šedý zákal v obou očích a podle jejího vyšetření se mi v mých 65 létech zrak zlepšil.Nechala jsem si dělat multifokální brýle ( skla ) ,které u šedého zákalu nejsou vhodné.Díky ,,perfektnímu'' vyšetření paní doktorkou Slepánkovou jsem přišla o nemalý obnos za což jí tímto taky děkuji.V současnosti jsem už registrována u jiného očního lékaře.

Jsem rád, že jsem veden a léčen u paní doktorky. Je vobrý diagnostik - odborník a i společně se zdravotní sestrou se snaží o co nejlepší vyšetření pacienta. Jen tak dál, věřte, že vím o čem píši. Mám i jiné zkušenosti z dnešního zdravotníctví celkově.

Paní doktorka mne velice zklamala svým chováním, když jsem jí volala, že bych chtěla výpis z dokumentace kvůli přestupu k jiné oční lékařce v místě mého nového bydliště, jen mi dost nepříjemně odsekla, ať si zavolám sestře, přitom na internetu lze najít číslo přímo na ni, ne na sestru. Poté mi za poplatek nachystala výpis z dokumentace, kde bylo jen pár vět, žádný popis vývoje oční vady, který si v průběhu let vedla. Moje nová oční lékařka tedy nebude moci posoudit, jak se vada od poslední prohlídky změnila. Navíc mi výpis ani nechtěla poslat poštou, když bydlím v jiném městě, a musela jsem pro něj někoho poslat osobně. S jinými lékaři mám daleko lepší zkušenosti, podrobný výpis mi ochotně poslali na adresu mého nového bydliště.
Andrea Špičková

jsem s paní doktorkou moc spokojená,mám tady i děti a je nejen milá a někdy posranduje,ale i UMÍ (léčit)

Opravdu velmi dobrá paní doktorka.Umí vždycky se vším poradit a ikdyž se dcera jmenuje tak že by k ním ofic.nepatřila a já vlastně po svatbě taky ne tak nás vzala bez problému.opravdu si na ní nemužu stěžovat

Je proste uzasna.Umi poradit,vyjit vstric,jsem sni proste spokojena.

Chodím k paní doktorce již od dětství a jsem s s ní spokojená. Neměnila bych.

paní doktorka určuje aspoň v mém případě brýle podle roku narození. přečetla jsem všechno z tabule,ale prostě musela mi brýle napsat,že je potřebuji! Opravdu je zartím nepotřebuji

Nejlepší lékařka,nejlepší kterou jsem naštěstí potkala.

Vždy mi pomohla.Přesně diagnostikuje.