MUDr.

Marta Slepánková

Kontaktní informace

• S

Jsem rád, že jsem veden a léčen u paní doktorky. Je vobrý diagnostik - odborník a i společně se zdravotní sestrou se snaží o co nejlepší vyšetření pacienta. Jen tak dál, věřte, že vím o čem píši. Mám i jiné zkušenosti z dnešního zdravotníctví celkově.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Havířov

Věra Huserová
    Věra Huserová
    Nám. Republiky 6/574, Havířov
    Paní doktorka i když neměla odinační hodiny mě vyšetřila a zároveň doporučila oční v Karviné Ráj.Obětavá,odborník… Více

Michal Šťáva
    Michal Šťáva
    Dlouhá třída 1613/83A, Havířov
    Pan doktor Šťáva je odborník na svém místě. Ochotný, vstřícný. Jsem ráda, že mě před lety přijal do své péče. Má… Více

Lidická 886/43, Havířov
    Vše v naprostém pořádku. Můžu jen doporučit. Paní doktorka i sestřička vždy vše hezky vysvětlí. Nikdy jsem neměla… Více

Jana Juhászová
    Jana Juhászová
    Hlavní 11, Frýdek-Místek
    Velice milá a profesně zdatná paní doktorka.Velká spokojenost. Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• O

Po pěti létech jsem zaznamenala zhoršení zraku,pani doktorka vyšetřovala jen čtením,nezjistila mi tím pádem ani šedý zákal v obou očích a podle jejího vyšetření se mi v mých 65 létech zrak zlepšil.Nechala jsem si dělat multifokální brýle ( skla ) ,které u šedého zákalu nejsou vhodné.Díky ,,perfektnímu'' vyšetření paní doktorkou Slepánkovou jsem přišla o nemalý obnos za což jí tímto taky děkuji.V současnosti jsem už registrována u jiného očního lékaře.

• S

• Paní doktorka mne velice zklamala svým chováním, když jsem jí volala, že bych chtěla výpis z dokumentace kvůli přestupu k jiné oční lékařce v místě mého nového bydliště, jen mi dost nepříjemně odsekla, ať si zavolám sestře, přitom na internetu lze najít číslo přímo na ni, ne na sestru. Poté mi za poplatek nachystala výpis z dokumentace, kde bylo jen pár vět, žádný popis vývoje oční vady, který si v průběhu let vedla. Moje nová oční lékařka tedy nebude moci posoudit, jak se vada od poslední prohlídky změnila. Navíc mi výpis ani nechtěla poslat poštou, když bydlím v jiném městě, a musela jsem pro něj někoho poslat osobně. S jinými lékaři mám daleko lepší zkušenosti, podrobný výpis mi ochotně poslali na adresu mého nového bydliště.
      Andrea Špičková

• jsem s paní doktorkou moc spokojená,mám tady i děti a je nejen milá a někdy posranduje,ale i UMÍ (léčit)

• Opravdu velmi dobrá paní doktorka.Umí vždycky se vším poradit a ikdyž se dcera jmenuje tak že by k ním ofic.nepatřila a já vlastně po svatbě taky ne tak nás vzala bez problému.opravdu si na ní nemužu stěžovat

• Je proste uzasna.Umi poradit,vyjit vstric,jsem sni proste spokojena.

• M

Chodím k paní doktorce již od dětství a jsem s s ní spokojená. Neměnila bych.

• M

paní doktorka určuje aspoň v mém případě brýle podle roku narození. přečetla jsem všechno z tabule,ale prostě musela mi brýle napsat,že je potřebuji! Opravdu je zartím nepotřebuji

• K

Nejlepší lékařka,nejlepší kterou jsem naštěstí potkala.

• Vždy mi pomohla.Přesně diagnostikuje.