Gynekologicko - porodnická ambulance
Klatovská tř. 14, Plzeň

Po tom, co jsem dnes dopoledne zažil v čekárně a ordinaci této "lékařky", jsem velice rád, že jsem chlap. Byli jsme s manželkou pozváni na odběr krve. Podotýkám, že v mém případě pouze odběr krve. Odběr pacientky před námi trval 15 minut a té před ní dokonce 30 minut!!!! Nemusím snad podotknout, že odběr u průměrně šikovné sestry praktického lékaře, se vám může protáhnout na max. 5 minut a to vám ještě změří tlak a probere veškerý obsah denního tisku. Podotýkám, že sesterna a samotná ordinace jsou od sebe odděleny, takže doktorka může v ordinaci vyšetřovat a současně může sestra dělat vedle odběry krve!! Poměrně dlouhé čekání sem tam, kromě naprosto příšerného a do zblbnutí opakujícího se reklamního pásma v televizi, přerušilo jen klapaní psacího stroje. Středověk pomyslel jsem si.... Když jsme konečně po hodině a čtvrt (byly před námi ještě 2 paní či slečny a 1 v ordinaci) dostali na řadu, chtěla naprosto nerudná sestra vzít jakousi slečnu, která přišla po nás s tím, že jde na náběry a proto musí jít rychle. Podotkli jsme, že jdeme na náběry také, pospícháme a přišli jsme výrazně dříve. Místo toho, aby uznala, že jsme byli v čekárně dříve, ponechala pořadí na naší dohodě!!!!! Nakonec nás slečka "pustila" před sebe a konečně jsme se dostali do "sesterny". ( za dobu sezení v čekárně, jsem viděl asi 14x dokolečka stupidní reklamní smyčku, která běželá v televizi v čekárně a místy poměrně dosti nahlas, aniž by bylo někde ovládání, byť jen pro regulaci hlasitosti) Odběr proběhl dá se říci v klidu, ale opět zbytečné průtahy a zdržování nesmysly. Poté jsem se dostal do ordinace, kde se moje černé představy zhmotnily. Skutečný středověk. Psací stroj, vybavení samotné ordinace nedoznalo změny od dob vyvraždění slavníkovců a byl osobně jsem poměrně rád, že mi místo stříkačky nepřikládali pijavice!!!

Celkově mohu říct, že sem už doufám nikdy nepůjdu. Naprosto příšerný dojem, hrozná, nerudná a nepříjemná sestra a příšerné čekací doba!!!

Nejhorší lekařka co znám nepříjemná a sestra neumí ani nabrat krev :(

Chodím k paní doktorce 19 let. Doposud jsem byla zcela zdravá. Nyní mám čerstvou zkušenost. Po cytologii jsem byla odeslána na další vyšetření do fakultní nemocnice. Paní doktorka Nosková mě ujistila, že mě tam posílá jen pro jistotu. Ve FN se mě pan doktor zeptal, zda chci podstoupit konizaci nebo mi rovnou vezmou dělohu. O tom, že je to tak vážné, se paní doktorka vůbec nezmínila. Další věc je, že mám antikoncepční tělísko, při pravidelné preventivní kontrole jsem se ptala, jak dlouho ho můžu mít. Paní doktroka mi sdělila, že 10 let... Když jsem ve FN řekla, že mám tělísko 8 let, doktor se doslova zděsil... může být maximálně 5 let... Sestra je neskutečně nepříjemná, doslova po mě hodila papírek s datumem příští návštěvy, i na doktorku je velmi nepříjemná... Včera jsem MUDr. Noskovou vyměnila za jinou lékařku.

Chodím k paní doktorce asi 19 let a jsem spokojena. Prijemna, pecliva, zkusena. Na odborna vysetreni Vas posle k jinym doktorum, pokud nema nejmodernejsi vybaveni jako napr. ultrazvuk, ale to mi naprosto nevadilo ani v tehotenstvi. diky

Musím souhlasit s ostatními ženami. Paní doktorka je milá.Vybavení ordinace jsem hodnotila negativně a chování sestry též. Chodila jsem k ní několik let, ale při mém těhotenství mi řekla, že plod neroste,že nemám v pořádku dělohu atd. Vše se na vyšetření u jiného lékaře a na sonografii vyvrátilo. V porodnici mi bylo řečeno, že můj mikrobiologický rozbor z pochvy je velmi špatný a proč mi to paní doktorka neřekla, aby se dalo předejít nákaze mého miminka. Paní doktorka mi den předtím, ze stejného papírku přečetla,že mám vše v pořádku. Nebyl čas na léčbu, porod byl rychlý a tak se maličký léčil několik měsíců po porodu.Bývalo by stačilo přijet o dvě hodiny dříve do porodnice.Bohužel jsem paní doktorce přestala věřit a chodím jinam.

vždy dobře poradí ,chová se vstřícné,příjemně.udělá si čas na vysvětlení,poradí i z vlastní zkušenosti L.Drhovská

K paní doktorce chodím již řadu let na preventivní prohlídky, tj. jedenkrát do roka. Přivítá mne pokaždé s úsměvem a ptá se nejdřív, jestli nemám nějaký problém. Při negativní odpovědi mne vyzve, abych se připravila k vyšetření a pak provede kontrolu. Je vidět, že má dlouholetou praxi. Zajímá se i o to, zda chodím na pravidelné mamologické vyšetření. Zdá se mi pohodová. Sestřičku nemohu hodnotit, jenom mne objednává, jinak s ní nic neřeším.

Chodím k paní doktorce 25 let.Nemohu si na nic stěžovat.Co se týká převlékání,jsou tam zamykatelné převlékací boxy,které ústí rovnou do ordinace.Nechápu,proč většina žen používá k převlékání WC a pak sedí v sukních v čekárně.

Paní doktorka působí velmi vlídným dojmem, musím řici, že u ní vše zatím proběhlo bez problému. Jediné co mně však dosti vadi je to potupné převlékání na toaletě do sukně (žijeme snad v době našich maminek či babiček?), také by byl vhodný nějaky paraván, aby člověk nebyl vystrčený na celou ordinaci, a také nevlastní žádné přístrojové vybavení, což považuji v současné době za nutnost. Za co tedy vybírá poplatky u lékaře, které měly údajně posloužit právě na zkvalitnění péče, kterou jsem zatím neviděla?

Chodím k paní doktorce přes třicet let, ještě když ordinovala v Geře.
Jsem u ní spokojená, vždy mi pomohla a neměla jsem jenom jeden problém.
Na ostatní vyšetření zajdu jinam.
Paraván by v ordinaci mohl být.