Plzeňská 569, Klatovy
Klatovská nemocnice, a.s.

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

• poruchy sluchu
  • chrápání
  • nosní polypy

Skvělá paní doktorka.díky ní slyším. vlídný přístup k pacientovy,vše vysvětlí a poradí.děkuju že můžu být vaší pacientkou.Jana Egenvaldová

Dokonale erudovaná a velice schopná lékařka s jemným a vstřícným přístupem k pacientovi

Skvělá lékařka s darem poslouchat.

ochotná, milá lékařka.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,prosím o názor. Již delší dobu mám problém s krčními mandlemi.Tvoří se mi tam čepy , které mi lékař z ORL doporučil vymačkávat. Byla jsem tam už několikrát,naposled před 14 dny. Akorát teď při vymačkávání jsem zjistila,že za jednou mandlí mám zduřelou nebo takovou oteklou sliznici (měkké patro). Při pohledu to není vidět,musím mandli posunout je to přesně za ní.Ta mandle je větší než druhá a dotýká se právě té zadní stěny.Může to být z toho,že se dotýká ?Bolesti nemám. Mám vyhledat opět lékaře?Děkuji,s pozdravem M.

Dobrý den,určitě jděte ke svému lékaři znovu,odstraňováním čepů problém nevyřešíte,
    bylo by dobré si mandle nechat odstranri v narkose.

MUDr. Marta Chroustová

• poruchy sluchu