Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Písečná 5549, Chřibská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přešla na doporučení, s tím že je příjemná, lidská a velice dobrá lékařka. Dnes už tento názor nesdílím. Paní doktorka nerozpoznala mimoděložní těhotenství a i přes podezření, a podle jiného lékaře, a jasné příznaky, jsem chodila normálně do práce. Byly mi předepsány hormony, které mi měly pomoct od krvácení a na bolest v podbřišku mi doporučila brufen nebo algifenové kapky. Teprve po výsledcích z krve za dva dny mě poslala do nemocnice, kde mi po zákroku bylo vysvětleno, že jsem celou tu dobu krvácela do dutiny břišní. No a následné chování po návratu z nemocnice bylo velice, velice arogantní a nepříjemné. Jsem zklamaná, jelikož jsem doufala v to, že příjemné chování neovlivní její lékařské kvality.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Více takových doktorů, k paní doktorce chodím ráda a vždy mi pomohla.

S paní doktorkou jsem byla spokojená do doby než jsem chtěla otěhotnět. Půl roku jsem byla bez menstruace. Neustále mi byly nasazovány léky, které nezabíraly. Když už jedny zabraly, zase jsem měla brát ty, co nefungovaly. A aby toho nebylo málo, tak mi paní doktorka řekla, že mám asi nádor. Po sonu, kde se pan doktor, který ho dělal, divil, co tam dělám, že nadledvinky nejdou moc vidět, mi paní doktorka řekla, že tam asi nic nemám. Žádné další testy či zájem o to, zda jsem zdravá nebo ne. Nikomu nepřeji měsíc nervů, který jsem měla já. Nakonec jsem se stejně nic nedozvěděla. A teď nevím, co mi vůbec je. Ano, souhlasím s ostatními, paní doktorka je opravdu milá, ale do doby než se začnete na něco ptát a obzvláště pokud se to týká vašeho zdraví. Za sebe doporučuji jen pacientkám, u kterých se nepředpokládá žádný zdravotní problém nebo těm, které mají silné nervy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

K paní doktorce chodím od svých 15 let , tudíž je to 9 rok. Stále se mi vrací nepříjemnosti a problemy s hormonální antikoncepcí.Paní doktorka je milá ale opravdu sní nemám dobré zkušenosti. Přijde by jako by chtěla mít vyšetření rychle za sebou ani neposkytne žádné informace, kdyby se člověk nezeptal sám.


Ověřený profil

Velmi dobrý lékař.


velmi dobré


Ověřený profil

výborná bez jakéhokoliv problému.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Velmi dobrá paní doktorka


A

Veliká spokojenost s paní doktorkou,zvláště pak u obou těhotenství.Je fajn.


Jarka
Musím se přidat a k pani doktorce mám jen to nejlepší.Je opravdu hodná a stará se o pacienty velice dobře.Přála bych si , aby bylo více takových lékařů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu