Ord. praktického lékaře gynekologa
Písečná 5549, Chřibská

K paní doktorce jsem přešla na doporučení, s tím že je příjemná, lidská a velice dobrá lékařka. Dnes už tento názor nesdílím. Paní doktorka nerozpoznala mimoděložní těhotenství a i přes podezření, a podle jiného lékaře, a jasné příznaky, jsem chodila normálně do práce. Byly mi předepsány hormony, které mi měly pomoct od krvácení a na bolest v podbřišku mi doporučila brufen nebo algifenové kapky. Teprve po výsledcích z krve za dva dny mě poslala do nemocnice, kde mi po zákroku bylo vysvětleno, že jsem celou tu dobu krvácela do dutiny břišní. No a následné chování po návratu z nemocnice bylo velice, velice arogantní a nepříjemné. Jsem zklamaná, jelikož jsem doufala v to, že příjemné chování neovlivní její lékařské kvality.

Více takových doktorů, k paní doktorce chodím ráda a vždy mi pomohla.

S paní doktorkou jsem byla spokojená do doby než jsem chtěla otěhotnět. Půl roku jsem byla bez menstruace. Neustále mi byly nasazovány léky, které nezabíraly. Když už jedny zabraly, zase jsem měla brát ty, co nefungovaly. A aby toho nebylo málo, tak mi paní doktorka řekla, že mám asi nádor. Po sonu, kde se pan doktor, který ho dělal, divil, co tam dělám, že nadledvinky nejdou moc vidět, mi paní doktorka řekla, že tam asi nic nemám. Žádné další testy či zájem o to, zda jsem zdravá nebo ne. Nikomu nepřeji měsíc nervů, který jsem měla já. Nakonec jsem se stejně nic nedozvěděla. A teď nevím, co mi vůbec je. Ano, souhlasím s ostatními, paní doktorka je opravdu milá, ale do doby než se začnete na něco ptát a obzvláště pokud se to týká vašeho zdraví. Za sebe doporučuji jen pacientkám, u kterých se nepředpokládá žádný zdravotní problém nebo těm, které mají silné nervy.

K paní doktorce chodím od svých 15 let , tudíž je to 9 rok. Stále se mi vrací nepříjemnosti a problemy s hormonální antikoncepcí.Paní doktorka je milá ale opravdu sní nemám dobré zkušenosti. Přijde by jako by chtěla mít vyšetření rychle za sebou ani neposkytne žádné informace, kdyby se člověk nezeptal sám.

Velmi dobrý lékař.

velmi dobré

výborná bez jakéhokoliv problému.

Velmi dobrá paní doktorka

Veliká spokojenost s paní doktorkou,zvláště pak u obou těhotenství.Je fajn.

Jarka
Musím se přidat a k pani doktorce mám jen to nejlepší.Je opravdu hodná a stará se o pacienty velice dobře.Přála bych si , aby bylo více takových lékařů.