Endokrinolog Více

Úvaly, Praha 2 adresa

• endokrinologie

Umístění: Endokrinologická ambulance

Skvělá paní doktorka, vynikající přístup, otevřená diskuzi, velmi příjemná. Více takovýchto lékařů! Navštěvuji s dcerou.

Maximální spokojenost, individuální přístup, profesionalita, můžu jen doporučit.
Veškeré pozitivní recenze co už tu jsou napsaný můžu jen potvrdit.

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná k pacientům. A bez debat i odborník na svém místě.Dojíždím až z Letňan ale to vůbec nevadí.

Připojuji se s pozitivním hodnocením, paní doktorka je velice vstřícná a ochotná, i díky ní jsem v pořádku donosila druhé dítě. Můžu upřímně doporučit.

Paní doktorka je skvělá, jenže v současné době neordinuje, protože je na mateřské dovolené.

Musím souhlasit se vším co jsem si zde o paní doktorce přečetl.Je velmi příjemná a ochotná vás vyslechnout a okamžitě pro vás hledá to nejvhodnější řešení léčby.Mohu zde veřejně prohlásit, že jsem se již hodně dlouho
nesetkal s takovým kladným přístupem k pacientovi.Nezbývá mi než paní doktorku vřele doporučit každému kdo hledá nového endokrinologa.

Souhlasím se vším,co bylo o paní doktorce napsáno,je naprosto skvělá,léčím se delší dobu na endokrinologii a tato žena je nejlepší lékařka,kterou jsem dosud poznala,opravdu se o pacienta zajímá,je velice pečlivá a ochotná,pokud je jakýkoliv problém pátrá po příčině,po odborné stránce vynikající!!!Děkuji za vše a věřím,že i jiní pacienti budou spokojeni.

K paní doktorce jsem přešla jelikož je blízko a přijímá nové pacienty, což je dneska skoro zázrak.
Paní doktroka je velice sympatická a vše krásně vysvětlí i jako laikovi a jde vidět zájem pacientovi pomoct.
Pokud hledáte dobrého endokrinologa, tak mohu jen doporučit!

K paní doktorce chodím asi půl roku a jsem s ní velmi spokojená. Zajímá jí, jak reagujete na nově nasazenou léčbu a pokud se vyskytnou problémy (jako v mém případě), snaží se Vás z nich co nejrychleji dostat. Dokonce mi sama telefonovala, když výsledky krve přišly dřív. Nemohu jinak, než chválit a doporučit jí jako skvělou lékařku na svém místě.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pokud mohu mám otázku na endokrinologa. Jsem po IVF v II. trimestru těhotenství (přesně 19+4) a od začátku podstoupení umělého oplodnění se léčím se štítnou žlázou. Dosud jsem brala Letrox 50mg - 1 a 1/2 tablety ráno. Po novém odběru krve 27.5. na štítnou žlázu jsem měla výsledky TSH 2,452 mlU/I a ft4 14 pmol/I. Dle gynekoložky vše v pořádku a v normě, dle endokrinologa na II. trimestr nízké hodnoty a musím si letrox navýšit na 2 tablety, čili 100mg Letroxu denně. Je toto navýšení správné, abych neublížila plodu? A opravdu jsou hodnoty nízké? Moc děkuji

Normy pro těhotné jsou maličko odlišné a mnohem přisnější . Vaše hodnoty nejsou špatné, ale jsou na hranici normy. Zda je nutné zvyšovat dávku Letroxu je v tomto případě trochu sporné, rozhodně ale nemusíte mít strach, že navýšením ublížíte miminku, spíše naopak.

MUDr. Markéta Weichetová

v 07/2017 diagnostikována Autoim thyreotida s hraniční hypofcí, vysoký titr protilátek. Z důvodu plánovaného těhotenství nasazena léčba euthyroxem nejprve 25 denně, následně 50 denně.
V 12/2018 hodnota TSH 4,73. Z důvodu plánovaného IVF dávkovaní navýšeno na střídavě 50 a 75. IVF neúspěch.
V 06/2019 hodnota TSH 3.81. Z důvodu plánovaného KET euploidní blastocysty a zhoršení nálezu na UTZ navýšeno na 5x týdně 75, 2x týdně 50.
V 07/2019 hodnota TSH 5.05 v 6.tt. Dávka navýšena na 75 denně. Kontrola TSH za 6 týdnů.
Všude čtu, že hodnota nad 2,5 znamená vyšší riziko potratu a tak se bojím, jestli dávka nebyla navýšena málo a kontrola není za moc dlouho. Těhotná jsem poprvé, embryo kvalitní a geneticky v pořádku, tak nechci nic podcenit. Je mi 30 let. Prosím o Váš názor.
Děkuji. R.

Přimlouvám se za navýšení Euthyroxu na 9 tablet á 75 ug týdně a časnější kontrolu za 3-4 týdny.
Dr. Weichetová