MUDr. Markéta Weichetová

Endokrinolog Více

Úvaly, Praha 2 adresa

9 názor

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Tovární 19, Úvaly

INC Jirny


Axmanova 131, Klánovice, Praha

Endokrinologická ambulanceTovární 19, Úvaly

INC Jirny


Axmanova 131, Klánovice, Praha

Endokrinologická ambulanceTovární 19, Úvaly

INC Jirny


Axmanova 131, Klánovice, Praha

Endokrinologická ambulance

Zkušenosti


Specializace

  • endokrinologie

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: Endokrinologická ambulance

Skvělá paní doktorka, vynikající přístup, otevřená diskuzi, velmi příjemná. Více takovýchto lékařů! Navštěvuji s dcerou.

Ověřený profil

Maximální spokojenost, individuální přístup, profesionalita, můžu jen doporučit.
Veškeré pozitivní recenze co už tu jsou napsaný můžu jen potvrdit.

Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná k pacientům. A bez debat i odborník na svém místě.Dojíždím až z Letňan ale to vůbec nevadí.


L
Ověřený profil

Připojuji se s pozitivním hodnocením, paní doktorka je velice vstřícná a ochotná, i díky ní jsem v pořádku donosila druhé dítě. Můžu upřímně doporučit.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, jenže v současné době neordinuje, protože je na mateřské dovolené.


P

Musím souhlasit se vším co jsem si zde o paní doktorce přečetl.Je velmi příjemná a ochotná vás vyslechnout a okamžitě pro vás hledá to nejvhodnější řešení léčby.Mohu zde veřejně prohlásit, že jsem se již hodně dlouho
nesetkal s takovým kladným přístupem k pacientovi.Nezbývá mi než paní doktorku vřele doporučit každému kdo hledá nového endokrinologa.


Souhlasím se vším,co bylo o paní doktorce napsáno,je naprosto skvělá,léčím se delší dobu na endokrinologii a tato žena je nejlepší lékařka,kterou jsem dosud poznala,opravdu se o pacienta zajímá,je velice pečlivá a ochotná,pokud je jakýkoliv problém pátrá po příčině,po odborné stránce vynikající!!!Děkuji za vše a věřím,že i jiní pacienti budou spokojeni.


K paní doktorce jsem přešla jelikož je blízko a přijímá nové pacienty, což je dneska skoro zázrak.
Paní doktroka je velice sympatická a vše krásně vysvětlí i jako laikovi a jde vidět zájem pacientovi pomoct.
Pokud hledáte dobrého endokrinologa, tak mohu jen doporučit!


K paní doktorce chodím asi půl roku a jsem s ní velmi spokojená. Zajímá jí, jak reagujete na nově nasazenou léčbu a pokud se vyskytnou problémy (jako v mém případě), snaží se Vás z nich co nejrychleji dostat. Dokonce mi sama telefonovala, když výsledky krve přišly dřív. Nemohu jinak, než chválit a doporučit jí jako skvělou lékařku na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pokud mohu mám otázku na endokrinologa. Jsem po IVF v II. trimestru těhotenství (přesně 19+4) a od začátku podstoupení umělého oplodnění se léčím se štítnou žlázou. Dosud jsem brala Letrox 50mg - 1 a 1/2 tablety ráno. Po novém odběru krve 27.5. na štítnou žlázu jsem měla výsledky TSH 2,452 mlU/I a ft4 14 pmol/I. Dle gynekoložky vše v pořádku a v normě, dle endokrinologa na II. trimestr nízké hodnoty a musím si letrox navýšit na 2 tablety, čili 100mg Letroxu denně. Je toto navýšení správné, abych neublížila plodu? A opravdu jsou hodnoty nízké? Moc děkuji

Normy pro těhotné jsou maličko odlišné a mnohem přisnější . Vaše hodnoty nejsou špatné, ale jsou na hranici normy. Zda je nutné zvyšovat dávku Letroxu je v tomto případě trochu sporné, rozhodně ale nemusíte mít strach, že navýšením ublížíte miminku, spíše naopak.

MUDr. Markéta Weichetová

Dobrý den,
v 07/2017 diagnostikována Autoim thyreotida s hraniční hypofcí, vysoký titr protilátek. Z důvodu plánovaného těhotenství nasazena léčba euthyroxem nejprve 25 denně, následně 50 denně.
V 12/2018 hodnota TSH 4,73. Z důvodu plánovaného IVF dávkovaní navýšeno na střídavě 50 a 75. IVF neúspěch.
V 06/2019 hodnota TSH 3.81. Z důvodu plánovaného KET euploidní blastocysty a zhoršení nálezu na UTZ navýšeno na 5x týdně 75, 2x týdně 50.
V 07/2019 hodnota TSH 5.05 v 6.tt. Dávka navýšena na 75 denně. Kontrola TSH za 6 týdnů.
Všude čtu, že hodnota nad 2,5 znamená vyšší riziko potratu a tak se bojím, jestli dávka nebyla navýšena málo a kontrola není za moc dlouho. Těhotná jsem poprvé, embryo kvalitní a geneticky v pořádku, tak nechci nic podcenit. Je mi 30 let. Prosím o Váš názor.
Děkuji. R.

Přimlouvám se za navýšení Euthyroxu na 9 tablet á 75 ug týdně a časnější kontrolu za 3-4 týdny.
Dr. Weichetová

MUDr. Markéta Weichetová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.