Markéta Píclová, gynekolog Plzeň

MUDr. Markéta Píclová

Gynekolog Více

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidat

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den tenhle mesic jsem to nedostala , a gynekolog mi picha injekci Depo Povera , muze to byt tou injekci ? dekuju

  Dobrý den, Depo Provera Vám zablokuje cyklus minimálně na 3 měsíce, pokud neaplikujete další dávku menstruace se může dostavit již v následujícím měsíci, ale někdy může trvat úprava cyklu i rok.

  MUDr. Markéta Píclová

 • Dobrý den paní doktorko,

  chtěla jsem se zeptat na vleklý zdravotní problém. Již jsem se na to ptala své praktické lékařky i gynekoložky, ale ani jedna nedokázala poradit... Někdy mám takový pálivý pocit při vymočení, většinou ráno, někdy i při pití alkoholu před vymočením. Objevuje se mi bělavý, mírně zapáchající výtok po celý cyklus a občas mě řezavě píchne v levém podbřišku (velmi nízko), to se děje již několik let. Před půl rokem jsem otěhotněla a bohužel to bylo ZT. Nepátrala jsem po příčině, protože se to prý stává. Ale kamarádka mi pověděla, že jí diagnostikovali Ureaplasma urealyticum, která má podobné příznaky, které mě trápí, a dokonce jsem se dočetla, že neléčená může způsobovat potrat. Chtěla jsem se zeptat, jak se dá tato nemoc diagnostikovat a jestli jsou na ni potřebné nějaké speciální testy, nebo ji paní doktorka dělala při běžné kultivaci při prohlídce a nemusím si o ni říkat... V budoucnu chci znovu zkoušet otěhotnět a chtěla bych udělat maximum, abych již byla v pořádku.
  Předem děkuji za odpověď. K.

  Dobrý den, přítomnost Ureaplasma urealyticum lze zjistit pomocí kultivace z pochvy. V případě urologických potíží kultivace moči. Kultivace se při běžné gynekologické prohlídce nedělá. Jde o cílené vyšetření, které je indikováno na základě potíží. S pozdravem Píclová

  MUDr. Markéta Píclová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti