Golovinova 1559, Kadaň
Nemocnice Kadaň s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Paní doktorka léčí trombozu wobenzymem, šla jsem po několika návštěvách u paní doktorky (kde jsem ji prosila, že to už není s nohou normální) na klasickou kontrolu na hematologii, kde se zhrozili nad mou nohou a hned mě poslali na cévní a odtud následně ihned do nemocnice. Když jsem se vrátila, tak na mě paní doktorka Nechvátalová hned začala, že nic nezanedbala a tvářila se uraženě. Kdyby mě na hematologii neposlali dál, tak už jsem tu asi nebyla a dostala embolii.

Vážený lidé tuto praktickou lékařku mám od začátku co ordinuje v Kadani a musím konstatovat že na posledy jsem u ní byl v r.2007 a od tý doby k ní chodím jen pro výpis z dokumentace a je zajímavé že vy výpisech z dokumentace mám napáno od této "Mudr." nepravdivé diagnozy a nepravdivé léčení od 2008 do r. 2010 nechť jsem to zjistil až dnes tak to dávám sem a ujišťuji Vás všechni že to budu řešit s ČLK ČR

Když máte nějaký zdravotní problém a přesvědčíte jí o diagnóze , tak si nechá mluvit i do toho , co vám napíše za lék . Paní doktorka Nechvátalová je trochu laxní , ale funguje .

Já měla silný zánět močových cest, nechala mně marodit týden. Po týdnu jsem přišla na kontrolu, přinesla jsem jí moč a ona mi řekla, že jí nepotřebuje, že vidí, že jsem v pořádku a poslala mně do práce. Bohužel bolesti jsem stále měla, zašla jsem na gynekologii a tam se zhrozili, jak veliký zánět mám. Léčila jsem se s tím ještě dva měsíce. Okamžitě jsem změnila praktického lékaře.

Nejsem marodní typ a k lékaři jdu opravdu s problémem.Měla jsem vysokou horečku,nemohla dýchat,sotva jsem se držela na nohou.Mračila se ně mě,jako když obtěžuji.Vzala knihu,pořád listovala a začala diktovat diagnozy.Máte toto?Léčila jste se na toto?Vyjmenovala asi 5 nemocí a nakonec mi předepsala cákakt si do krku vincentku.Ještě,že v lékárně jsou odborníci a poradili mi.

S touto lékařkou spokojena nejsem,nic neví a sama ji napovídám co by měla napsat,popřípadě někam odeslat na vyšetření.Sotva promluví,neusměje se,myslím,že každý pacient z ní spíše více omarodí.Pozdrav je pro ni TABU!!!

Nejhorší lékařka s kterou jsem se setkala.Teplotu 39st.,dusivý kašel u mne ze tří metrů diagnostikovala jako virus a během 10 vteřin psala paralen.Neprohlédla mne,neposlechla ani nezměřila tlak či teplotu.Díky zkušené magistře v lékarně vydán sirup na zánět průdušek a wobenzen.