Nemocnice Kadaň s.r.o.
Golovinova 1559, Kadaň

Naprosto otřesná zkušenost. U paní doktorky ordinují sestry, lékařka vás pokud si to vyloženě nevymůžete ani nevidí. Při “prohlídce” pokud se tomu tak vůbec dal říkat (ani se na vás nepodívá a pořád jen zapisuje do pc) je vždy nepříjemná a podrážděná, že jí vůbec co otravujete. A objednaná doba není nikdy respektována, i když je vám špatně jste objednaní tak je u lékařky naprostý standard čekat dvě hodiny po objednané době… nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy měla s lékařem stejně tak má maminka. Tuto lékařku nikdy víc!

Lékařka nepříjemná, neempatická. Vyšetření rychle odbyla, vůbec mě neposlouchala. Kdybych se sama neptala, nevyšle mě na další vyšetření. Nechápu, že někdo takový může léčit lidi.

Paní doktorka léčí trombozu wobenzymem, šla jsem po několika návštěvách u paní doktorky (kde jsem ji prosila, že to už není s nohou normální) na klasickou kontrolu na hematologii, kde se zhrozili nad mou nohou a hned mě poslali na cévní a odtud následně ihned do nemocnice. Když jsem se vrátila, tak na mě paní doktorka Nechvátalová hned začala, že nic nezanedbala a tvářila se uraženě. Kdyby mě na hematologii neposlali dál, tak už jsem tu asi nebyla a dostala embolii.

Vážený lidé tuto praktickou lékařku mám od začátku co ordinuje v Kadani a musím konstatovat že na posledy jsem u ní byl v r.2007 a od tý doby k ní chodím jen pro výpis z dokumentace a je zajímavé že vy výpisech z dokumentace mám napáno od této "Mudr." nepravdivé diagnozy a nepravdivé léčení od 2008 do r. 2010 nechť jsem to zjistil až dnes tak to dávám sem a ujišťuji Vás všechni že to budu řešit s ČLK ČR

Když máte nějaký zdravotní problém a přesvědčíte jí o diagnóze , tak si nechá mluvit i do toho , co vám napíše za lék . Paní doktorka Nechvátalová je trochu laxní , ale funguje .

Já měla silný zánět močových cest, nechala mně marodit týden. Po týdnu jsem přišla na kontrolu, přinesla jsem jí moč a ona mi řekla, že jí nepotřebuje, že vidí, že jsem v pořádku a poslala mně do práce. Bohužel bolesti jsem stále měla, zašla jsem na gynekologii a tam se zhrozili, jak veliký zánět mám. Léčila jsem se s tím ještě dva měsíce. Okamžitě jsem změnila praktického lékaře.

Nejsem marodní typ a k lékaři jdu opravdu s problémem.Měla jsem vysokou horečku,nemohla dýchat,sotva jsem se držela na nohou.Mračila se ně mě,jako když obtěžuji.Vzala knihu,pořád listovala a začala diktovat diagnozy.Máte toto?Léčila jste se na toto?Vyjmenovala asi 5 nemocí a nakonec mi předepsala cákakt si do krku vincentku.Ještě,že v lékárně jsou odborníci a poradili mi.

S touto lékařkou spokojena nejsem,nic neví a sama ji napovídám co by měla napsat,popřípadě někam odeslat na vyšetření.Sotva promluví,neusměje se,myslím,že každý pacient z ní spíše více omarodí.Pozdrav je pro ni TABU!!!

Nejhorší lékařka s kterou jsem se setkala.Teplotu 39st.,dusivý kašel u mne ze tří metrů diagnostikovala jako virus a během 10 vteřin psala paralen.Neprohlédla mne,neposlechla ani nezměřila tlak či teplotu.Díky zkušené magistře v lékarně vydán sirup na zánět průdušek a wobenzen.