Markéta Hlavatá Stružínská, dermatolog Chrudim

MUDr. Markéta Hlavatá Stružínská

Dermatolog

Průmyslová 890, Chrudim
Dermatovenerologická ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance

Objednací doby dlouhe ,beru ze je vytizena a asi vyhledavana... Ale čelat v čekarne i pres objednany cas pres tri hodiny a více rozhodne neminim . Kožařku budu hledat jinou ... nedoporučuji !!!!!

Bohužel já nemohu napsat kladné hodnocení, byla jsem s přístupem ambulance velmi nespokojená. Volala jsem k lékařce, že dcera má akutní problém a objednali nás za 3 měsíce, jenže to už by patrně nebylo co léčit. Našla jsem pro dceru jiného kožního lékaře a ten se zděsil, že nás v Chrudimi objednali s takovýmto problémem až za 3 měsíce. Kdyby nás vzali a léčba začala ihned, mohla se dcera vyhnout složitějším zdravotním komplikacím. Já chápu, že paní doktorka toho má moc, ale akutní problémy by měly mít přednost a mělo by se to řešit co nejdříve. Možná, že kdybych potřebovala vyhladit vrásky, tak by mě vzala dřív, tohle pro ní asi není takový "kšeft". Já tedy určitě nedoporučuji !!!

Velmi milá,ochotna jak paní doktorka tak i sestřička ,paní doktorka je pečlivá a je na ní vidět aby byl pacient spokojeny,je to profesionál .Jsem spokojená .

Díky paní doktorce jsme začali s hemangiomem jezdit do Brna, kde nám půlročního chlapečka léčili chemii...Po půlročním léčení jsme zjistili, že léčba mohla být rychlejší a pro dítě daleko šetrnější, kdyby doktorka nebyla "na kordy" s paní doktorkou z laserového centra v Pardubicích.Bohužel její sváry odneslo úplně malé a nevinné dítě, které místo chemie mohlo absolvovat 2-3 lasery a bylo po hemangiomu. V tu dobu byl totiž asi 5mm velký. Myslím, že by pacient neměl trpět za to, že se lékaři mezi sebou nedohodnou. A už vůbec ne děti!!!

Paní doktorka je šikovná a zřejmě svoji práci umí, nicméně jí velmi shazuje, že...
1) Chodí pozdě.
2) Nerespektuje objednané časy. Např. naposledy i při objednání na 13:00 čekám na vstup do ordinace až do 14:30.
3) Při výpadku paní doktorky ji zastoupí jiná doktora, která se mnou na kontrole nic neprobere a není schopná mi připravit a předepsat jinou léčbu, když původní nezabírá. Objednat se nyní musím sám. Nicméně toto je obecný neduh státního zdravotnictví, kde lékaře ani nenapadne, že by měl o svého pacienta pečovat také jako o svého klienta. Pak by se toto stát nemohlo.
4) Má neuvěřitelné objednací lhůty. Čtvrt roku není problém.
5) Nic nedělá pro nápravu.
To, že má v čekárně vždy tak narváno, mluví jen o tom, že je o ní velký zájem a že se budete pravděpodobně dlouho čekat. Je třeba dodat, že mnozí si rádi počkají a ocení profesní kvality paní doktorky.

Hrůza děs, maminka po rakovině a s problémem, že sotva může chodit, a tyhle dvě dámy, paní doktorka a paní arogantní sestřička si myslí, že se kolem nich točí Svět. Maminku si objednali na únor, v únoru prohlídku zrušili pro nemoc paní doktorky. Výsledek takový, že ti kteří prý měli termín, tak ať se sami přeobjednají. Takže zaprvé. PROBLÉMY PANÍ DOKTORKY NA PACIENTOVU HLAVU! Maminka měla celkem významný a urgentní problém omezující její schopnost pohybu. Náhradní termín paní vlídná sestřička nabídla až na červenec....tj. o cca 5 měsíců později nežli byla maminka objednána. Když tedy přišla v ordinační hodiny, tak musela 4,5 hodiny čekat + paní sestřička si pacienty zve zcela bez ohledu na to kdo kdy přišel. Takže pořadí je určováno nejspíš dle logiky "jak je kdo u paní doktorky zapsán a oblíben". Za druhé PACIENT AŽ NA POSLEDNÍM MÍSTĚ. Toto vše je podtrženo tím, že ordinační hodiny jsou od 8:30 a paní doktorka dříve jak v 9:30 nechodí a jako omluvu používá velmi vlídnou sestřičku. S tímto přístupem by měla každého kdo by chtěl přidat hanba fackovat. Tuto referenci o této ordinaci hodlám šířit co mi síly budou stačit, dokud někomu nedojde, že pacient je taky člověk a ne nosič poplatků.

Takhle bezohlednou ženskou jsem už dlouho nikde nepotkala, natož v ordinaci jako doktorku. V čekárně má narváno a přijde si hodinu a půl po začátku ordinačních hodin. Pak aby to urychlila, tak pacienty ani pořádně neprohlédne, napíše papír, sebere 30 korun a honem další... Za tu dobu, co se čeká u ní, bych byla dvakrát zpátky z kožní z PCE, takže sem už nikdy...

Byla jsem léčena v Parubicích, kdy tam byla paní doktorka na ambulanci pro lymfatické otoky , je nejlepší z doktorú u jakých jsem kdy byla.

Paní doktorka je profesionál v oboru, o tom žádná. Čekání v řádu hodin v malé ordinaci není zrovna příjemné. Na dotaz sestře "Kdy že má paní doktorka přijít do ordinace" mi sdělila, že neví, jak to ona bude stíhat - takže trochu divná organizace. S některými se paní doktorka vykecává v řádu desítek minut, s někým je ale hotová během pěti minut.

Ačkoli jsem byla s dcerou objednaná na určitou hodinu, čekali jsme přes 3 hodiny v malé přeplněné čekárně. Dceři byly 2 roky. Ještě jsem se u lékaře s takovýmto přístupem k malým dětem nesetkala. Paní doktorka přichází pravidelně do ordinace s velkým zpožděním. Také zdravotní byla velmi arogantní a dle mého názoru nedokáže organizovat chod ordinace. Vyšetřeni jsme byly od stolu za 10 minut. Dostatala jsem několik prospektů od velmi drahých volně prodejných krémů a léčiv. Dcera měla začínající atopický exém. Tuto špatnou zkušenost již nehodlám nikdy opakovat a ošetření u této paní doktorky doporučuji všem, kteří rádi plýtvají časem a "tráví svůj čas po vydýchaných čekárnách". Dle mého názoru se jedná o neúctu k pacientům.