Vsetínská nemocnice a.s., LDN
Nemocniční 955, Vsetín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dostala jsem se k paní Božkové při zlomené noze-ambulance, to bylo v pořádku. Dala ortezu, napsala berle. Porucila lezet. Za tyden jsem tam byla s bolesti lýtka u zlomené nohy (v kotníku). Bylo mi řečeno, že je to přirozené, když na to chodím a neležím, že co jako čekám. Dobrá. Po dvou týdnech jsem už brečela bolestí i při sebemenším pohybu nohy, nedejbože abych se na ní postavila. Přítel mě odvezl na pohotovost. Akutní tromboza hlubokých žil, okamžitě nemocnice, zavázané obě nohy, injekce na ředění krve.. A aby toho nebylo málo. Poslali mě k paní Božkové znovu z oddělení na kontrolu na traumatologii. Sestřičky mě naložily na vozík, odvezly mě k NÍ do čekárny. Já se bolestí kroutila-v sedě se to nedalo snést-a ona měla stále dost času na převazy. Až když sestřička trvala na tom, že chce aby mě vzala, že jsem bolestivá, tak mě přijala. A co následovalo? Osopila se na nás, proč jsme jako u ní, že zlomenina je srostlá a že nechápe proč jsem na traumatologii.. No po vysvětlení mi zběžně prohmatala lýtko a řekla: Zhubněte.

Obtloustlá a nepříjemná Božková je nejhorší doktorka se kterou jsem se ve svém životě setkala. Přesto, že jsem byla dávno na řadě, upřednostňovala paciety, kteří přišli hodinu po mě. Když jsem se ozvala, jestli na mě náhodou nezapomněla, vzali mě do ordinace a během půl minuty jsem byla venku. Neobtěžovala se mi sdělit ani diagnozu. Nikumu tuhle příšeru nedoporučuju. Je to ostuda českého zdravotnictví!!!!!!!

Něco strašného a příkladně ukazujícího jak by přesně NEMĚLO vypadat naše zdravotnictví.Tahle nelidská osoba se vůbec neobtěžuje přečíst si zprávu,kterou sama před třemi dny psala.To za prvé.Sedí za tím stolem,mžourá přivřenýma očima,asi by to chtělo oční vyšetření pro silnější brýle...Na všechnu práci hlavně včetně té svojí má sestřičky.Lituje je.Neboť pracovat pod takovým arogantním a neschopným typem musí být očistec.Podotýkám,že dítěti neumí vytáhnout ani třísku natož určit nějakou závažnější diagnozu.Zabírá židli schopným,mladším lékařům,kteří odvádějí svou práci dobře a chovají se jako profesionálové.

Její přístup k pacientovi je značně omezen,spíš to vypadá na administrativní pracovnici,která sedí za psacím stolem a to,aby se obtěžovala vůbec zjistit o jaké zranění se jedná,ji ani nezajímá.Spíše spoléhá na reakci jiných lékařů,ať už na rtg nebo jinde.Tak bych se chtěla někdy mít, spíš už patří do důchodu a vlastně zabírá místo jiným,možná schopným lékařům.