Antikoncepce

Dispenzární prohlídky - aktivní preventivní vyhledávání, vyšetřování

Gynekologický zákrok +7 Více

Kolín

Provádím preventivní gynekologické prohlídky, péče o těhotné - ultrazvukové vyšetření(diagnoza gravidity, vyšetření ve 30 týdnu, určení pohlaví...), ...

Léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Kolín preventivní prohlídky

Já jsem od pana doktora přešla jinam. Nedokázala jsem se u něho uvolnit a cítila jsem se nepříjemně. Na každou mou otázku odpovídal takovým tónem, že jsem si připadala jako úplně hloupá.
Sestřička je úžasná.

Velmi pečlivý doktor a supr človek. muzu se snim poradit o všem a necitim se blbe .Vic by takovych doktoru doporučuji...

K panu doktorovi chodim od ledna 2016. Pri prvnim vysetreni si na me a na me otazky udelal spousty casu. Pan doktor vse radne vysvetlil. Ma pozitivni a profesionalni pristup. Sestricka je take moc mila a ochotna. Jsem rada, ze mam dobreho zenskeho lekare.
Veronika S.

Velmi pečlivý,perfektní gynekolog.Vše vysvětlí bez nervu hlavně.Mám fobii s doktoru a zdaleka se jim vyhýbám,no k tomuto dr chodím ráda i proto,že vyšetření od něj VUBEC nebolí.

K panu doktoru jsem začala chodit na počátku svého těhotenství, předchozí gynekolog z Čáslavi se ke mě zachoval velmi chladně a doporučoval mi interrupci (ne ze zdravotních důvodů, je mi 20 a zdálo se mu že sem moc mladá...) a často se mi stávalo, že když jsem přišla s velkými bolestmi, tak mě sestřičky pomlouvali, když jsem čekala za plentou. Opravdu strašný přístup. U pana doktora Bumbery jsem maximálně spokojená. Chová se profesionálně, vše mi dokáže vysvětlit (předchozí doktor mi nebyl schopen odpovědět na banální otázku zda postinor může ovlivnit zdraví plodu), je milý a pečlivý, stejně tak i sestřička

Pan Doktor s velkým D. Skvělý člověk cítím se u něj dobře vždy mi se vším poradí vše mi vysvětlí čekám třetí dítě a jeho špičková péče mi pomáhá zvládat stresové situace. Opravdu doktor na svém místě. Řekne vše popravdě a je starostlivý a pečlivý. Díky za něj Vřele doporučuji!!!!!!

Nejlepší lékař, jakého znám! Procházím s panem doktorem prvním těhotenstvím, péče je naprosto špičková, vše mi vysvětlí, nic nezanedbává, pokaždé se mi trpělivě věnuje... Nemám jedinou výtku. A sestřička je taky super! Jen tak dál... :)

poznala jsem více gynekologických lékařů a můžu jen potvrdit jedno,jsem velice spokojená i sestřička je velice příjemná

Skvělý lékař, profi přístup, vyšetření od něj nebolí ! .o)
A hlavně v čekárně se nečeká !! Skvělá organizace práce lékaře i sestry.
Velice ráda DOPORUČUJI OSTATNÍM ŽENÁM. .O)

S panem doktorem absolvuji druhé těhotenství a chodím k němu tedy jen 3 roky, je to můj druhý gynekolog a jsem sním nadmíru spokojená a sestřička je také super.