MUDr. Marie Šťastná

Česká Kamenice 1 adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Zatím jsem s paní doktorkou moc spokojená, návštěvy probíhají bezbolestně, podotýkám, že vyšetření u jiných lékařů pro mě vždy byla noční můra. Paní doktorka je velmi citlivá, vše vysvětlí a není problém kdykoliv zavolat a poradit se. Sestřička je úžasná, absolutně nechápu negativní recenze, na mě je vždy milá a má skvělý smysl pro humor. Za mě tuto ordinace doporučuji.

Já jsem po všech stranách spokojená, jak s profesionální sestrou , tak i s lékařkou, chodím k ní již 20 let od svých 15ti a nikdy bych nešla jinam. Vždy jsou vsřícné a příjemné obě dvě dámy. jen mohu doporučit.

Také nemohu nechat názory na sestru bez povšimnutí. Myslím si, že sestřička Anička je člověk na svém místě a jak kdo k ní přistupuje, tak také sklízí. Jedná se o velice zkušenou sestru a porodní asistentku, která svým přístupem a znalostmi člověka povzbudí, uklidní a stejně jak píše paní pode mnou - JIŽ DLOUHO jsem se také nesetkala s takhle chytrým, vstřícným a příjemným člověkem. Když se nad tím zamyslím a kolikrát vidím v čekárně ty kakabusové pacientky, také bych jim nejradši do tlamy nacpala rohlík. Co se týče paní doktorky, tak i ona je velmi příjemná a můj strach z předchozích doktorů dokonale zažehnala svým jemným přístupem a celkově příjemným vystupováním. Takže za mě 5* a kdyby šlo dát více, přidám ;-)

Když tady čtu, ty stížnosti na sestru, nemůžu to ponechat bez komentáře. Dnes jsem PO LETECH přesvědčila svoji maminku, aby šla na prohlídku. Rozhodly jsme se právě pro tuto ordinaci. Sestra byla od začátku velice milá, maminku naopak uklidňovala a povzbuzovala. A právě i díky Ní, nebude mít snad maminka do budoucna, z dalších gyn. kontrol takový strach - říkala, že až tam pojede příště, ráda by sestřičce vzala alespoň kytku, protože se dlouho s tak vstřícným zdravotnickým personálem nikde nesetkala.

Dobry den, chtela bys se zeptat kdy ma pani doktorka otevreno, dekuji za odpoved :)

Paní doktorka je skvělá a velmi hodná! Je to velká odbornice. Co se týče ultrazvuků, vydává i vlastní studie... Dělá soudního znalce pro ministerstvo vnitra... U této paní doktorky není o čem pochybovat. Vřele doporučuji. A se sestřičkou já osobně žádný problém nikdy neměla, spíše naopak :-).

Velmi dobrá, příjemná a milá doktorka. Měla jsem akutní problém a moje gynekoložka měla zrovna dovolenou, tak jsem navštívila paní doktorku Šťastnou. Bez problémů mě vzala. S tak milým přístupem sestry jsem se ještě nikdy nesetkala. Jak říkám není to moje doktorka a nechodím tam pravidelně, tak nevím jestli je sestra opravdu náladová jak ostatní říkají, ale je dost možné, že i jo. Ale tak každý nemá pořád dobrou náladu. Já měla asi štěstí a měla skvělou náladu. Moje gynekoložka je také hodná a sestra docela také, jsem s nimi spokojena, ale při návštěvě paní Šťastné jsem se cítila úplně v pohodě, sestřička si se mnou mile povídala a byla velmi vstřícná. Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Ani jsem si nepřipadala jako u doktora, někteří doktoři mají své ordinace zařízené jako v nemocnici, ale u paní doktorky je to moc hezké. Sice je to tam na dlouho a v čekárně si nějakou dobu posedíte, ale opravdu se to vyplatí. Prostě jsem byla velmi překvapena až docela šokována, že je ještě někde zdravotnický personál tak vstřícný.

Doktorka je velmi dobrá, příjemná a vysvětlí vše potřebné. Sestřička občas nemá den a tváří se jako kakabus, ale žádný problém přímo s ní jsem neměla.

Naprosto nedoporučuji, leda by jste chtěli na každou gynekologickou prohlídku chodit předem vystresovaný z toho co uděláte špatně a za co Vás sestra seřve jako malé dítě. Naprosto nechápu jak jí někdo může chválit. Nejsem ani blbá ani pomalá a už vůbec jí neotravuji zbytečnými dotazy, přesto podle sestry jsem asi nejpitomější člověk na světě, který dělá všechno špatně. Utekla jsem od tamtud a opravdu lituji velmi příjemnou paní doktorku výběrem sestry, která ji očividně vyhání pacientky.

Musela jsem se přestěhovat a musím říci,že když jsem byla na gynekologii,měla jsem pocit,že je opravdu o mě dobře postaráno.Sestra mě vzala na čas,který jsem měla určený a k doktorce jsem se také dostala během půlhodiny.Takže nechápu ty ženy,co si tady stěžují.At si to jdou zkusit jinam a nebo si zkusí práci sestry,která má vše pohlídat,odpovídat na přihlouplé dotazy a telefony.Lidé jsou nevděční a tady se to vidí na vlastní oči.