MUDr. Marie Slováčková

Praktický lékař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi erudovaná, zkušená a zároveň má k pacientům lidský přístup, vždy se mi maximálně věnuje a naslouchá. Snaží se vždy maximálně pomoci. Jde vidět, že je její práce jejím posláním. Moc si jí vážím.

Paní doktorka je výborná lékařka,ochotná,příjemná a citlivá.Stejně jako její sestřička JH.
Jsem velmi rád,že u nich mohu být.Jsem velmi spokojen.

Lepšího lékaře než je paní doktorka jsem ještě nepotkala. Při jakémkoliv podezření se problému ihned věnuje a snaží se co nejdříve vypátrat příčinu. Necpe do člověka zbytečné léky bez stanovení správné diagnózy. Doporučuji.

Jsem velmi spokojená, paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá. Jsme ráda, že k ní mohu chodit.

Paní doktorka je ochotná a pečlivá.Vřele doporučuji.

Paní doktorka je skutečně velmi chytrá, vnímavá, chodíme k ní všichni z rodiny a musím říct, že je skvělá a lidská.

Paní doktorka je velmi pečlivá,příjemná,vždy ochotná.Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni a neměnili bysme.

Svědomitá,příjemná, ochotná lékařka.

Vnímavá, chytrá.

Jsem velice spokojená, paní doktorka je skvělým odborníkem s citlivým přístupem k pacientovi.