Adresa

Štefánikova 7, Nový Jičín
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Tato lékařka mi chce léčit infekční zánět, který už mám léta, a nezabarala mi žádná jimi psaná antibiotika na psychiatrii. Testy citlivosti za těch sedm let neudělali, ale až po šesti letech, co to mám v Olomouci, kde vyšlo, že je rezistentní, případ jeden z tisíce. Nevěří tomu, asi to nechápe, a tvrdí, že si tam infekci zanáším sama, a nedošlo jim že to musí ven, že to roste a mám z toho nevolnosti a bolesti, že je tam zánět, jak bylo histologií potvrzeno. Tito odborníci klidně o někom, o kom vědí houby se uchylují k tomu, že prohlašují takové věci o mé osobě, že mi je z nich jen zle, a na tu psychiatrii ať zajdou oni, když píšou na infekci brufen, když mám hypochronní anémii a vysoký tlak. Už z brufenu kolabuju a vyhazují mě z ordinace se špatně schovanou nervozitou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Dobrý den.Nemám zkušenosti s paní doktorkou,ale byla mi doporučena,Chtěla bych se k ní objednat,al tel.číslo,které je tady uvedeno prý neexistuje.Mohl by mi někdo napsat její tel.číslo.Děkuji


V

Chtěl bych paní primářce poděkovat, že mi pomohla od mých dlouhotrvajících kožních problémů. Znám množství lidí, kteří jsou s ní také velmi spokojeni, sám bych ji vřele doporučil.
Proto celkem nechápu příspěvek od icemana.Chápu,že čekací doby jsou u doktorů velmi dlouhé, ale dát nejhorší?! To mi přijde přinejmenším nespravedlivé!Z doktorů, které jsem kdy navštívil, patří paní primářka rozhodně k těm nejlepším. Navíc podle mého názoru, zkušený odborník v jakémkoliv oboru může rozpoznat některé problémy hned na první pohled jak píšete "od stolu".Za sebe mohu říct, že jsem byl s přístupem a léčbou velmi spokojen. Jinak souhlasím, že dlouhé čekání, je problém v celém zdravotnictví.


Z

Paní dr. je perfektní odborník.S tím pozváním na určitou hodinu by měla něco dělat.
Stačilo by brát pacienty podle času pozvání a ne podle toho jak kdo přijde!!!


I

Jak může primářka!! nemocnice vykonávat soukromou praxi tak, když se dostavíte s kožním problémem a ona se na něj podívá jen tak "od stolu". Prostě to by jeden vyletěl od kožního. A to čekání, jsem objednán na určitou hodinu, příjdu o hodinu dříve a dostanu se na řadu za dvě hodiny. Nikdy více!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti