Adresa

Odborný lékař kožní
Štefánikova 7, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Tato lékařka mi chce léčit infekční zánět, který už mám léta, a nezabarala mi žádná jimi psaná antibiotika na psychiatrii. Testy citlivosti za těch sedm let neudělali, ale až po šesti letech, co to mám v Olomouci, kde vyšlo, že je rezistentní, případ jeden z tisíce. Nevěří tomu, asi to nechápe, a tvrdí, že si tam infekci zanáším sama, a nedošlo jim že to musí ven, že to roste a mám z toho nevolnosti a bolesti, že je tam zánět, jak bylo histologií potvrzeno. Tito odborníci klidně o někom, o kom vědí houby se uchylují k tomu, že prohlašují takové věci o mé osobě, že mi je z nich jen zle, a na tu psychiatrii ať zajdou oni, když píšou na infekci brufen, když mám hypochronní anémii a vysoký tlak. Už z brufenu kolabuju a vyhazují mě z ordinace se špatně schovanou nervozitou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Dobrý den.Nemám zkušenosti s paní doktorkou,ale byla mi doporučena,Chtěla bych se k ní objednat,al tel.číslo,které je tady uvedeno prý neexistuje.Mohl by mi někdo napsat její tel.číslo.Děkuji

V

Chtěl bych paní primářce poděkovat, že mi pomohla od mých dlouhotrvajících kožních problémů. Znám množství lidí, kteří jsou s ní také velmi spokojeni, sám bych ji vřele doporučil.
Proto celkem nechápu příspěvek od icemana.Chápu,že čekací doby jsou u doktorů velmi dlouhé, ale dát nejhorší?! To mi přijde přinejmenším nespravedlivé!Z doktorů, které jsem kdy navštívil, patří paní primářka rozhodně k těm nejlepším. Navíc podle mého názoru, zkušený odborník v jakémkoliv oboru může rozpoznat některé problémy hned na první pohled jak píšete "od stolu".Za sebe mohu říct, že jsem byl s přístupem a léčbou velmi spokojen. Jinak souhlasím, že dlouhé čekání, je problém v celém zdravotnictví.


Z

Paní dr. je perfektní odborník.S tím pozváním na určitou hodinu by měla něco dělat.
Stačilo by brát pacienty podle času pozvání a ne podle toho jak kdo přijde!!!


I

Jak může primářka!! nemocnice vykonávat soukromou praxi tak, když se dostavíte s kožním problémem a ona se na něj podívá jen tak "od stolu". Prostě to by jeden vyletěl od kožního. A to čekání, jsem objednán na určitou hodinu, příjdu o hodinu dříve a dostanu se na řadu za dvě hodiny. Nikdy více!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu