Štefánikova 7, Nový Jičín
Odborný lékař kožní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tato lékařka mi chce léčit infekční zánět, který už mám léta, a nezabarala mi žádná jimi psaná antibiotika na psychiatrii. Testy citlivosti za těch sedm let neudělali, ale až po šesti letech, co to mám v Olomouci, kde vyšlo, že je rezistentní, případ jeden z tisíce. Nevěří tomu, asi to nechápe, a tvrdí, že si tam infekci zanáším sama, a nedošlo jim že to musí ven, že to roste a mám z toho nevolnosti a bolesti, že je tam zánět, jak bylo histologií potvrzeno. Tito odborníci klidně o někom, o kom vědí houby se uchylují k tomu, že prohlašují takové věci o mé osobě, že mi je z nich jen zle, a na tu psychiatrii ať zajdou oni, když píšou na infekci brufen, když mám hypochronní anémii a vysoký tlak. Už z brufenu kolabuju a vyhazují mě z ordinace se špatně schovanou nervozitou.

Dobrý den.Nemám zkušenosti s paní doktorkou,ale byla mi doporučena,Chtěla bych se k ní objednat,al tel.číslo,které je tady uvedeno prý neexistuje.Mohl by mi někdo napsat její tel.číslo.Děkuji

Chtěl bych paní primářce poděkovat, že mi pomohla od mých dlouhotrvajících kožních problémů. Znám množství lidí, kteří jsou s ní také velmi spokojeni, sám bych ji vřele doporučil.
Proto celkem nechápu příspěvek od icemana.Chápu,že čekací doby jsou u doktorů velmi dlouhé, ale dát nejhorší?! To mi přijde přinejmenším nespravedlivé!Z doktorů, které jsem kdy navštívil, patří paní primářka rozhodně k těm nejlepším. Navíc podle mého názoru, zkušený odborník v jakémkoliv oboru může rozpoznat některé problémy hned na první pohled jak píšete "od stolu".Za sebe mohu říct, že jsem byl s přístupem a léčbou velmi spokojen. Jinak souhlasím, že dlouhé čekání, je problém v celém zdravotnictví.

Paní dr. je perfektní odborník.S tím pozváním na určitou hodinu by měla něco dělat.
Stačilo by brát pacienty podle času pozvání a ne podle toho jak kdo přijde!!!

Jak může primářka!! nemocnice vykonávat soukromou praxi tak, když se dostavíte s kožním problémem a ona se na něj podívá jen tak "od stolu". Prostě to by jeden vyletěl od kožního. A to čekání, jsem objednán na určitou hodinu, příjdu o hodinu dříve a dostanu se na řadu za dvě hodiny. Nikdy více!!!!!!