Marie Petrikovičová, oční lékař Hořovice

MUDr. Marie Petrikovičová

Uložit

Oční lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

9. května 185, Hořovice
Zrakové centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s předchozím hodnocením.S akutním a velmi bolestivým okem jsem jela nejprve do Hořovické nemocnic.Tam mě odmítli s tím že nejsem objednaná. Paní doktorka Petrikovičová se mě velice ochotně ujala, důkladně vyšetřila,je prostě skvělá. Za její ochotu a milý přístup k pacientům jí patří veliký dík. Svobodová

H

Můžu doporučit. Doporučenou léčbu pro syna /kortikoidy/ jsem si nechala ověřit v FN Vinohrady u svého očního lékaře, který mě ubezpečil o její správnosti.

Vir může napadnout sliznici(slzný film),projevuje se to řezáním v oku a epiforou(zvýšené slzení)-vzniká tím suché oko,mění se to z jednoho oka do druhého a trvá to někdy i půl roku. Já neposlechla chytrou paní doktorku z Plzně a dala se na rady v této ordinaci, nechala jsem si zbytečně udělat brýle a byla jsem léčená antibiotiky a kortikoidy. Nakonec mi bylo řečeno, že se musím naučit žít s pocity co mám nyní. Je to smutné a chci, aby nebyli další oběti. Je to moje první špatná zkušenost s lékaři...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Je naprosto skvělá! V mém případě také přijela do ordinace a večer, a ještě mě pak odvezla a doprovodila na zákrok do Prahy. Moje dcera k ní chodí od čtyř let, má úžasný přístup, milá, trpělivá, ale hlavně naprostý profesionál. Řádně vyšetří, ihned správně pozná o co jde. Prostě nejlepší. Doporučuju všem. Lepší nenajdete.

Moc hodná a ochotná paní doktorka navíc s dlouholetou praxí, v mém akutním případě mně ošetřila i mimo ordinační hodiny.
Mohu doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti