Zrakové centrum
9. května 185, Hořovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Naprosto souhlasím s předchozím hodnocením.S akutním a velmi bolestivým okem jsem jela nejprve do Hořovické nemocnic.Tam mě odmítli s tím že nejsem objednaná. Paní doktorka Petrikovičová se mě velice ochotně ujala, důkladně vyšetřila,je prostě skvělá. Za její ochotu a milý přístup k pacientům jí patří veliký dík. Svobodová

Můžu doporučit. Doporučenou léčbu pro syna /kortikoidy/ jsem si nechala ověřit v FN Vinohrady u svého očního lékaře, který mě ubezpečil o její správnosti.

Vir může napadnout sliznici(slzný film),projevuje se to řezáním v oku a epiforou(zvýšené slzení)-vzniká tím suché oko,mění se to z jednoho oka do druhého a trvá to někdy i půl roku. Já neposlechla chytrou paní doktorku z Plzně a dala se na rady v této ordinaci, nechala jsem si zbytečně udělat brýle a byla jsem léčená antibiotiky a kortikoidy. Nakonec mi bylo řečeno, že se musím naučit žít s pocity co mám nyní. Je to smutné a chci, aby nebyli další oběti. Je to moje první špatná zkušenost s lékaři...

Je naprosto skvělá! V mém případě také přijela do ordinace a večer, a ještě mě pak odvezla a doprovodila na zákrok do Prahy. Moje dcera k ní chodí od čtyř let, má úžasný přístup, milá, trpělivá, ale hlavně naprostý profesionál. Řádně vyšetří, ihned správně pozná o co jde. Prostě nejlepší. Doporučuju všem. Lepší nenajdete.

Moc hodná a ochotná paní doktorka navíc s dlouholetou praxí, v mém akutním případě mně ošetřila i mimo ordinační hodiny.
Mohu doporučit.