Marie Navrátilová, praktický lékař Bojkovice

MUDr. Marie Navrátilová

Praktický lékař

14 názorů

Uložit


Adresa

Černíkova 121, Bojkovice
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

L
Ověřeny pacient

Dnes to je 11.10. 2015 jsme byli na pohotovosti v Uherském Brodě u paní doktorky Navrátilové. Mírně řečeno byla velmi nepříjemná neochotná snad ji naše návštěva obtěžovala že ji vyrušujeme v nedělním rozjímání a proč nejdeme do ŠUMPERKU i přesto, že jsme byli na návštěvě v UHERSKÉM BRODĚ! Po odeslání do nemocnice na další vyšetření se syn zeptal jestli má jet do nemocnice ve ZLÍNĚ nebo Uherského Hradiště odvětila JEĎTE SI KAM CHCETE!!!!!! I když je paní doktorka již v důchodu mohla by se chovat k pacientům jako k lidem což viditelně nezvládá. Uvádím své iniciály pro konfrontaci s výše jmenovanou lékařkou. Josef Lokaj Za Humny 2173 Uhersky Brod.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Špičková, rázná, zkušená, praktická a ochotná.Mám teď jiného "závodního" lékaře ale na "Maňu" nedám dopustit! A syn je obdoba, když jsem zjistila, že už Pí.Navrátilová neordinuje a má nástupce, děti jsem po vyřazení z databáze dětského lékaře přihlásila k němu. A nelituji - ochotný, komunikuje a vůbec hodně po mámě.


B
Ověřeny pacient

Nechápu ty co píší hodnocení na syna paní doktorky k ní. Proč to nenapíšete přímo k němu. To že má pan doktor i jiné pracovní příležitosti je jen dobře, možná se těm co mu nepřejí jednou stane, že jim pomůže někde jinde než v ordinaci. Je lepší když se vzdělává, nejsme někde na vesnici, aby seděl jen na zadku v ordinaci. A to že má obvod po matce a co je na tom. Když má někdo firmu, tak ji taky nedá cizímu, když má doma svého pokračovatele. Jo ZÁVIST je a bude.a tyhle stránky jsou o lékařích a né jejich známostech.No a jeta lepší, když s váma doktor komunikuje jako člověk a neodbyde Vás jen mezi dvěřmi.


M

Velmi dobrý a ochotný lékař......a ti co píšou takové věci ,že je to jen o penězích,tak to jsou závistivci......VŘELE DOPORUČUJI......


Z

tak to teda nechápu,co do toho montujete bývalé...,právě paní doktorka je věřící a dokonce u nich v rodině byl její strýc knězem a navíc ona by se nikdy nedala manipulovat,ona je perfektní a správná jako lékařka a i ženská.


B

Naprosto souhlasím,že je výborná lékařka.Vždycky byla a svoje pacienty ještě z bývalé Zevety znala moc dobře a mnohé mněla přečtené ještě než otevřeli pusu.Je však stále svázána s bývalým režimem a to mně vadí.Bývalí soudruzi jí tedy chválí až do nebe.Ale přesto je jako lékařka výborná.


P

Vážení a milí. Nedávno jsem byl v ordinaci a byl jsem velmi mile přžekvapen. Paní doktorka je po těžké gynekologické operaci a byl tam její syn. V listopadu složil atestaci, 2 roky pracoval jako externí lékař na dětském odd v nemocnici UH a nyní ještě pracuje někdy na záchranné službě.Jeho přístup a schopnosti jsou velmi dobré. KROMĚ toho.Má dlouhou praxi na ARU. Mě samotného uspával při operaci....A když si vezmu stav praktických lékařů v okolí, tak jsem rád že tam chodím.


J

Přesně tak je to nejlepší a nejspolehlivější doktorka z Bojkovic , proč by chodila do důchodu,když je dobrá, doktor může ordinovat i do sedm,desáti a více,znám takové a jsou pořád velmi dobří,ona je navíc skromná a že se někdy na něco zeptá,com vyzní jako "drby",ona to tak vůbec nemyslí.ůZnám ji je to špička.


Je nejlepší v Bojkovicích. Stěžují si jenom zeveťáčtí hypochondři.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti