Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Dolní náměstí 9, Opava
Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého. Specializace -klinická psychologie. Ve své diplomové práci jsem se zabývala Protip...

Více

Léčené nemoci

  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Nejlepší psycholog v kraji, kterého mohu pouze doporučit, stejně jako spoustu mých známých, kteří k paní doktorce dochází a jsou naprosto spokojeni.. Její vysoká odbornost, orientace, neustálé se vzdělávání, znalost, stejně tak jako empatický a trpělivý lidský přístup jsou jejími velkými přednostmi . Ochota hledat řešení, cesty, schopnost vzbudit v člověku chu´t objevovat příčinu, kořen potíží, motivovat člověka v nacházení schopnosti věci pojmenovat, což bylo pro mne v počátku nepředstavitelné. Myslel jsem si totiž, že psycholog mi dá jasný návod, řešení a vše udělá za mne. Omyl. Až později jsem pochopil, díky paní doktorce, že účinnost terapie je právě v opaku. Když člověk nechce být k sobě upřímný, ochoten i nepříjemné věci vyslovit, přijmout, pak mu asi žádný psycholog nepomůže. paní doktorka mne provedla trnitou cestou, někdy bolestnou, ale vždy tak, že jsem cítil, že mi věří, podpoří mne a pomůže. A stálo to za to. Můj život se radikálně změnil ve spokojený. Díky paní doktorko.


K
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Také bohužel nemohu paní psycholožku doporučit. Žádná empatie, zlehčování problému. Konverzaci jsem musela zahájit já.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Za pani psychologičkou sme išli na párovú terapiu. Zľahčovala moje pocity, nebola nestranná, zosmiešňovala môj strach nechať môjho malého syna s cudzím človekom poznámkami typu, či nechcem náhodou urobiť na hlídaní konkurz atd. Dozvedela som sa o sebe samé negatíva a musela sa tam obhajovať, prečo by vlastne môj muž mal so mnou ostať, lebo podľa pani doktorky som veľmi náročná a nevidím jeho snahu. Za hodinku nás zaškatuľkovala, mala nemiestne poznámky, že veď načo čakáme na očkovanie, keď chceme ísť na dovolenku, veď ona bola aj bez a prežila. Že nie som jediná, ktorá žije bez rodiny a že čo by som robila, keby som mala tri deti, že mám len jedno, takže všetko ok vlastne. Celé zle, jediní pozitívum bolo zarámcovanie a ukončenie sedenia, inak neprofesionálne, zaujaté a nepríjemné to bolo.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

K paní doktorce jsem začal docházet po uvědomění, že ne vše v životě "zvládnu sám".

Hned v úvodu jsem pochopil, že psychoterapie je sice občas náročná, ale především, co mi dává (a to je známkou dobré terapie). Úleva, pocit bezpečí
a pochopení sebe samého.

Terapeut na svém místě.
Umí naslouchat, být oporou opravdu ve vás věřit a dát to najevo a zároveň se na věci dívat s nadhledem.

Trpělivě hledá cesty jak se vyznat v člověku, který se sám ve vlastní hlavě ztratil.

Jednoznačně doporučuji.
J.H.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Potíže s dítětem

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Po předchozí zkušenosti s jinými psychology a jejich neosobním přístupem, mohu tuto psycholožku pouze doporučit. Vždy se malému synovi plně věnovala, byla trpělivá, empatická, profesionální, synovi velmi pomohla a nám rodičům poskytla vždy zejména podporu i radu.Děkujeme paní psycholožce za vstřícnost a za to, že život celé rodiny, ale hlavně mého syna je mnohem spokojenější a svobodnější.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu doporučit.Dokázala mi pomoct a poradit.Nasměrovala mne na cestu po které mám jít.Když jsem odcházel tak jsem si připad jako jiný člověk
L.B


G
Ověřeny pacient

Výborný psycholog.Všem vřele doporučuji. Pomohla mi během několika setkání zvládnout svou složitou situaci. Trpělivě a citlivě mne celou dobu provázela, vždy si udělala čas. Je velmi milá, moudrá, citlivá. trpělivá, vstřícná. Dokonce mne naučila, že není nutné se vždy hroutit a trápit. Díky paní doktorce jsem pochopila, že záleží hlavně na tom, jak já sama se na problém dívám a podle toho jej pak prožívám. Tudíž pohled na problém lze měnit a tím i negativní emoce.Děkuji paní doktorce a doporučuji všem.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku velmi doporučuji. Po dlouhodobé terapii v její ambulanci se mi začal život obrácet směrem, který jsem si přál.Dnes žiju díky terapii velmi spokojeně, dělám to, co chci a dokážu lidem říci, co cítím. Dříve jsem ve vztazích nenacházel žádné uspokojení, trpěl jsem úzkostmi, pocitem, že mi nikdo nerozumí a že jsem jen vyzžíván. Paní doktorka mi velmi pomohla tuto situaci pochopit a řešit. Z počátku to nebylo snadné, ale díky podpoře, vstřícnosti, pochopení a trpělivosti paní psycholožky jsem dokázal změnit spoustu věcí v životě a začít tak žít daleko spokojeněji.Úzkosti,špatná nálada, pocit, že je život nanic jsou dnes pryč.Paní doktorce velmi děkuji a přidávám se k názorům, že je to psycholog na svém místě. Milá, příjemná,profesionální.


M
Ověřeny pacient

Paní psycholožce zcela vděčím za navrácení do života a pomoc při mých nesnesitelných úzkostech a depresích. Pomoc odborníka jsem odkládala díky spíše negativními zkušenostmi s psychology. Přístup paní magistry však byl zcela odlišný, přirozený a účinný.Po celou relativně dlouhou dobu mé terapie v její ambulanci se chovala velmi citlivě, vstřícně, empaticky s porozumněním.Zkrátka profesionál na svém místě a k tomu velmi lidsky.Naučila jsem se díky přístupu paní magistry přemýšlet o věcech,problémech jinak, což mi dodnes velmi pomáhá.Též jsem během terapieobjevila řadu souvislostí a příčin svých potíži a i to mi pomohlo mnohé trápení překonat.Vřele paní magistru všem doporučuji.


A
Ověřeny pacient

U paní psycholožky jsem už byl 2x. Odcházel jsem z její ambulance jako úplně jiný člověk. Nabila mě energii a mám pocit, že mám chuť opět žít !!! že moje problémy jsou nic oproti problémům, které mají ostatní nemocní.
Už jsem byl u jiných psychitarů a psychologů ale takové krásné pocity jsem nikdy po návštěvě jejich ambulancí nezažil jako u této mladé psycholžky. Paní psycholožka je skvělá a všem ji doporučuji.
Pouze nechápu, proč s její ambulancí nechtějí zdravotní pojišťovny uzavřít smlouvy. Asi, že je ještě mladá a má jiný přístup k pacientům na rozdíl od psychologů které jsem v minulosti navštívil, kteří však smlouvy mají ale asi z dob komunismu, kdy pacient byl pro ně pouze zdrojem příjmu.
Pacient Pavel


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je možné hypnózou léčit předčasnou ejakulaci.
Děkuji za info H.

Dobrý den. Proti hypnóze nic nemám, určitě jako určitá alternativa v konkrétních potížích pomůže, ale zde si nejsem jista. Nezabývám se však aktivně hypnózou. Doporučila bych prvně somatická vyšetření, zda je vše ok a pokud ano, orientovala bych se formou psychoterapie k vyřešení problémů. Patrně pomocí psychoterapeuta najdete vhled, proč dochází k předčasné ejakulaci, např. jak to souvisí s Vašimi obavami, očekáváním v uspokojení partnerky apod.Přeji hodně sil. M.M.

Mgr. Marie Müllerová

Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den, nezbývá , než souhlasit s kolegyní. Nejlepším lékem je čas. Zjistíte, že dotyčný za to vůbec nestál. Mějte se ráda a zkuste si denně připomenout ty fajn věci, které ve Vašem životě zajisté jsou.Pěkné dny.

Mgr. Marie Müllerová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého. Specializace -klinická psychologie. Ve své diplomové práci jsem se zabývala Protip...

Více

Léčené nemoci

  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci