Marie Müllerová, psycholog Opava

Mgr. Marie Müllerová

Psycholog, Psychoterapeut Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Dolní náměstí 9, Opava
Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého. Specializace -klinická psychologie. Ve své diplomové práci jsem se zabývala Protip...

Více

Léčené nemoci

 • Deprese
 • Generalizované úzkostné poruchy
 • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Jiný

Za pani psychologičkou sme išli na párovú terapiu. Zľahčovala moje pocity, nebola nestranná, zosmiešňovala môj strach nechať môjho malého syna s cudzím človekom poznámkami typu, či nechcem náhodou urobiť na hlídaní konkurz atd. Dozvedela som sa o sebe samé negatíva a musela sa tam obhajovať, prečo by vlastne môj muž mal so mnou ostať, lebo podľa pani doktorky som veľmi náročná a nevidím jeho snahu. Za hodinku nás zaškatuľkovala, mala nemiestne poznámky, že veď načo čakáme na očkovanie, keď chceme ísť na dovolenku, veď ona bola aj bez a prežila. Že nie som jediná, ktorá žije bez rodiny a že čo by som robila, keby som mala tri deti, že mám len jedno, takže všetko ok vlastne. Celé zle, jediní pozitívum bolo zarámcovanie a ukončenie sedenia, inak neprofesionálne, zaujaté a nepríjemné to bolo.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

K paní doktorce jsem začal docházet po uvědomění, že ne vše v životě "zvládnu sám".

Hned v úvodu jsem pochopil, že psychoterapie je sice občas náročná, ale především, co mi dává (a to je známkou dobré terapie). Úleva, pocit bezpečí
a pochopení sebe samého.

Terapeut na svém místě.
Umí naslouchat, být oporou opravdu ve vás věřit a dát to najevo a zároveň se na věci dívat s nadhledem.

Trpělivě hledá cesty jak se vyznat v člověku, který se sám ve vlastní hlavě ztratil.

Jednoznačně doporučuji.
J.H.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe Potíže s dítětem

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Po předchozí zkušenosti s jinými psychology a jejich neosobním přístupem, mohu tuto psycholožku pouze doporučit. Vždy se malému synovi plně věnovala, byla trpělivá, empatická, profesionální, synovi velmi pomohla a nám rodičům poskytla vždy zejména podporu i radu.Děkujeme paní psycholožce za vstřícnost a za to, že život celé rodiny, ale hlavně mého syna je mnohem spokojenější a svobodnější.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu doporučit.Dokázala mi pomoct a poradit.Nasměrovala mne na cestu po které mám jít.Když jsem odcházel tak jsem si připad jako jiný člověk
L.B


G
Ověřeny pacient

Výborný psycholog.Všem vřele doporučuji. Pomohla mi během několika setkání zvládnout svou složitou situaci. Trpělivě a citlivě mne celou dobu provázela, vždy si udělala čas. Je velmi milá, moudrá, citlivá. trpělivá, vstřícná. Dokonce mne naučila, že není nutné se vždy hroutit a trápit. Díky paní doktorce jsem pochopila, že záleží hlavně na tom, jak já sama se na problém dívám a podle toho jej pak prožívám. Tudíž pohled na problém lze měnit a tím i negativní emoce.Děkuji paní doktorce a doporučuji všem.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku velmi doporučuji. Po dlouhodobé terapii v její ambulanci se mi začal život obrácet směrem, který jsem si přál.Dnes žiju díky terapii velmi spokojeně, dělám to, co chci a dokážu lidem říci, co cítím. Dříve jsem ve vztazích nenacházel žádné uspokojení, trpěl jsem úzkostmi, pocitem, že mi nikdo nerozumí a že jsem jen vyzžíván. Paní doktorka mi velmi pomohla tuto situaci pochopit a řešit. Z počátku to nebylo snadné, ale díky podpoře, vstřícnosti, pochopení a trpělivosti paní psycholožky jsem dokázal změnit spoustu věcí v životě a začít tak žít daleko spokojeněji.Úzkosti,špatná nálada, pocit, že je život nanic jsou dnes pryč.Paní doktorce velmi děkuji a přidávám se k názorům, že je to psycholog na svém místě. Milá, příjemná,profesionální.


M
Ověřeny pacient

Paní psycholožce zcela vděčím za navrácení do života a pomoc při mých nesnesitelných úzkostech a depresích. Pomoc odborníka jsem odkládala díky spíše negativními zkušenostmi s psychology. Přístup paní magistry však byl zcela odlišný, přirozený a účinný.Po celou relativně dlouhou dobu mé terapie v její ambulanci se chovala velmi citlivě, vstřícně, empaticky s porozumněním.Zkrátka profesionál na svém místě a k tomu velmi lidsky.Naučila jsem se díky přístupu paní magistry přemýšlet o věcech,problémech jinak, což mi dodnes velmi pomáhá.Též jsem během terapieobjevila řadu souvislostí a příčin svých potíži a i to mi pomohlo mnohé trápení překonat.Vřele paní magistru všem doporučuji.


A
Ověřeny pacient

U paní psycholožky jsem už byl 2x. Odcházel jsem z její ambulance jako úplně jiný člověk. Nabila mě energii a mám pocit, že mám chuť opět žít !!! že moje problémy jsou nic oproti problémům, které mají ostatní nemocní.
Už jsem byl u jiných psychitarů a psychologů ale takové krásné pocity jsem nikdy po návštěvě jejich ambulancí nezažil jako u této mladé psycholžky. Paní psycholožka je skvělá a všem ji doporučuji.
Pouze nechápu, proč s její ambulancí nechtějí zdravotní pojišťovny uzavřít smlouvy. Asi, že je ještě mladá a má jiný přístup k pacientům na rozdíl od psychologů které jsem v minulosti navštívil, kteří však smlouvy mají ale asi z dob komunismu, kdy pacient byl pro ně pouze zdrojem příjmu.
Pacient Pavel


T
Ověřeny pacient

Paní doktorku bych vřele doporučil. Je velmi milá, s porozumněním a trpělivostí vyslechne každý problém a vždy si udělá čas. Pomohla mi najít sílu sám v sobě a změnit pohled a vnímání svého problému tak, abych netrpěl úzkostmi, nepohodou a neobviňoval ze svých potíži okolí. Díky ní jsem si uvědomil, že jen já mohu ovlivnit své problémy. Pomohla mi najít cestu sám k sobě a uvědomit si, co vlastně chci.Je to skutečně profesionál. Moc děkuji za pomoc.TM


P
Ověřeny pacient

Milá paní doktorka. Umí nejen dobře radit ale především vyslechne můj problém. Připojí milý úsměv a klidným tónem rozebírá můj problém. Po každém sezení s ni se cítím, že má smysl opět žít. Škoda ze paní psycholožka ma ta málo času. Musí se start o dvě malé děti.
Doporučuji
PH


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, je možné hypnózou léčit předčasnou ejakulaci.
  Děkuji za info H.

  Dobrý den. Proti hypnóze nic nemám, určitě jako určitá alternativa v konkrétních potížích pomůže, ale zde si nejsem jista. Nezabývám se však aktivně hypnózou. Doporučila bych prvně somatická vyšetření, zda je vše ok a pokud ano, orientovala bych se formou psychoterapie k vyřešení problémů. Patrně pomocí psychoterapeuta najdete vhled, proč dochází k předčasné ejakulaci, např. jak to souvisí s Vašimi obavami, očekáváním v uspokojení partnerky apod.Přeji hodně sil. M.M.

  Mgr. Marie Müllerová

 • Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

  Dobrý den, nezbývá , než souhlasit s kolegyní. Nejlepším lékem je čas. Zjistíte, že dotyčný za to vůbec nestál. Mějte se ráda a zkuste si denně připomenout ty fajn věci, které ve Vašem životě zajisté jsou.Pěkné dny.

  Mgr. Marie Müllerová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého. Specializace -klinická psychologie. Ve své diplomové práci jsem se zabývala Protip...

Více

Léčené nemoci

 • Deprese
 • Generalizované úzkostné poruchy
 • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci