Zubní ordinace
Antonínská 85/II, Dačice

K paní doktorce jsem jezdila po dobu 2 let, měla jsem fixní rovnátka a horní i dolní čelisti. Zuby mám dodnes velmi křivé. Že jsem měla těžší vadu chrupu ji neomlouvá, za celou tu dobu nošení rovnátek mi jen stáhla špičák a dosedly mi horní čelisti na dolní. Otočením dvojky a předkusem se začala zabývat až po sundání fixních rovnátek, to nebylo v té době namístě a chtěla to ladit rovnátky sundavacími. Extra příjemná na mě nikdy nebyla. Dnes by nikdo nepoznal, že jsem někdy v životě rovnátka měla, polovinu předních zubů mám kratší než druhou, rotovanou dvojku a předkus. Jezdila jsem s kamarádkou, která tak křivé zuby neměla a kdyby sundavací rovnátka posléze nosila, měla by zuby celkem pěkné. Proto paní zubařku doporučuji jen těm, kteří chtějí zuby zdokonalit, nikoli těm, kteří mají těžké vady chrupu.

Paní doktorka velice milá a ochotná.jezdím k ní už asi 3 roky a bez problému.já i neteř máme pěkný chrup.
Bez čekání....přijedem a hned jdeme na řadu a za 5 minutek ven :-)

K paní doktorce chodíme s manželem,sedmiletou dcerou a se synem na rovnátka.Moc si paní doktorku chválíme je to opravdu profík.

Když jsem k ní přijela řekla mi že si musím nechat vytrhat šechny moudráky a když se stalo tak že zas další 2 zuby.. 6 zubů na vytržení je pro mě moc..

šikula

Jezdíme k paní doktorce s dcerou na rovnátka. Byla jsem i u jiného "specialisty" , ale to se nedá srovnat. Paní doktorka je milá, pečlivá , laskavá a velmi citlivá. Jsme velmi spokojeni!!!

Velmi dobrý specialista,všem doporučuji