Veterinární klinika Na Hůrce
Běhounkova 2530/59, Praha 5-Stodůlky, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce Jiný

Několik let jsem k paní doktorce Lietavcové docházela s činčilami na korekci zubů a s jinými zdravotními problémy mých činčil. Paní doktorka je opravdu vynikající, má výborný přístup k lidem i ke zvířatům, vždy pomohla, doufám, že se ještě potkáme, byť třeba v jiné ordinaci.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce Jiný

Nevíte prosím, kde nyní paní doktorka pracuje? Je skvělá.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce Jiný

Nejlepší veterinářka, s kterou jsem měl tu čest, při léčení králíků (ale určitě nejen nich). Kéž by takových odborníků bylo více. Na klinice už nepracuje a je to podle mě obrovská škoda rozejít se s takovým odborníkem.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce Jiný

Paní doktorka je úžasná, nám zachránila morče., ktere mělo problémy se zubama. JoJinak bych už nešla.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce Jiný

Paní doktorka nám kastrovala naší roční holčičku, přístup naprosto profesionální!!!! Všem doporučuji!

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce Jiný

K paní doktorce chodím už 13 let s psouny prériovými. Považuji ji za velkou odbornici na tato zvířata. Zázraky neumí, ale už mnohokrát se stalo, že jsem přinesl psouna, který byl na umření, a ona ho dokázala vyrvat hrobníkovi z lopaty. Za největší majstrštyk považuji úspěšné odstranění zhoubného nádoru štítné žlázy, po kterém ten psoun žil ještě dva roky a dožil se tak rekordního věku.

A když přeci jen neví, na rovinu to přizná, a případně doporučí návštěvu jiného veterináře.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce

Paní doktorka je největší odbornice na osmáky degu. Vždycky poradí pomůže a ví si rady i tam kde to ostatní vzdají. Chodím s osmáky jedině k ní, nikoho lepšího neznám.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce

Velmi kvalitní paní doktorka. Navštěvujeme jí s činčilama, u kterých nic nepodcení, poradí si se zubními problémy. Dostatečné vybavení kliniky pro péči o zvířata. Profesionální přístup, nelze nic vytknout.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce

S paní doktorkou jsme více než spokojeni. Léčí nám králíčky, u jednoho máme chronické potíže se zuby a ačkoliv na dřívější veterinární klinice vše spělo k rychlému a neveselému konci, tak paní doktorce se podařilo ušáka zachránit, znovu postavit na nohy a dokonce i potíže se přestaly vracet s takovou četností. Velice jsme také oceňovali rady, jak se o nemocného králíčka postarat, jak mu ulevit a jak ho znovu rozjíst. Dříve se nám nikdo takhle pečlivě nevěnoval a co více, všechny rady fungovaly. Pro chovatele králíčků rozhodně doporučujeme.

S paní doktorkou máme zkušenosti z mnoha návštěv s našimi morčaty. U obou byl velký malér se zuby, na jiných veterinách nad nimi zlomili hůl. Paní doktorka je odoperovala a léčila a tím jim dala dva roky morčecího života navíc. Jedno z morčat léčila i na další přidružené nemoci. Paní doktorka morčatům opravdu rozumí, její léčba byla vždy správně zacílená. V jednání s majitelem zvířete je vstřícná a ochotná pomoct.