Běhounkova 2530/59, Praha 5-Stodůlky, Praha
Veterinární klinika Na Hůrce

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce

Paní doktorka je největší odbornice na osmáky degu. Vždycky poradí pomůže a ví si rady i tam kde to ostatní vzdají. Chodím s osmáky jedině k ní, nikoho lepšího neznám.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce

Velmi kvalitní paní doktorka. Navštěvujeme jí s činčilama, u kterých nic nepodcení, poradí si se zubními problémy. Dostatečné vybavení kliniky pro péči o zvířata. Profesionální přístup, nelze nic vytknout.

Umístění: Veterinární klinika Na Hůrce

S paní doktorkou jsme více než spokojeni. Léčí nám králíčky, u jednoho máme chronické potíže se zuby a ačkoliv na dřívější veterinární klinice vše spělo k rychlému a neveselému konci, tak paní doktorce se podařilo ušáka zachránit, znovu postavit na nohy a dokonce i potíže se přestaly vracet s takovou četností. Velice jsme také oceňovali rady, jak se o nemocného králíčka postarat, jak mu ulevit a jak ho znovu rozjíst. Dříve se nám nikdo takhle pečlivě nevěnoval a co více, všechny rady fungovaly. Pro chovatele králíčků rozhodně doporučujeme.

S paní doktorkou máme zkušenosti z mnoha návštěv s našimi morčaty. U obou byl velký malér se zuby, na jiných veterinách nad nimi zlomili hůl. Paní doktorka je odoperovala a léčila a tím jim dala dva roky morčecího života navíc. Jedno z morčat léčila i na další přidružené nemoci. Paní doktorka morčatům opravdu rozumí, její léčba byla vždy správně zacílená. V jednání s majitelem zvířete je vstřícná a ochotná pomoct.