Adresa

Vráclavská 1600, Šenov
PL pro děti a dorost, kardio, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila již od mého narození. Je velice hodná, starostlivá, empatická a snaží se vždy co nejlépe pomoct. Jelikož jsem měla vždy zdravotní problémy, tak moc dobře vím, že pomůže. Když už si sama neví rady a nebo si není jistá na 100%, tak vás pošle na další vyšetření od specialistů - je velice důkladná a profesionální. S paní doktorkou mám stále dobrý vztah a doufám, že jednou bude i mé děti léčit. Moc doporučuji!!


Ověřeny pacient

Máme paní doktorku a sestřičku moc rádi,i když je navštěvujeme teprve pár měsíců,tak o nich mluvíme jen v superlativech..doporučuji:)


Pani Doktorku mám velice ráda,nikdy se knam špatně nezachovlala a Viktorku nám prohlídne od hlavy,až k patě!Nemužu si stěžovat!Super Lekařka a hlavně velice přijemmná velmi ochotna!A k Sestřičce?Ta je taky velmi přijemná a ochotna i když jen telefonycky se zeptam pro mě na duležitou věc a pro ně je to uplna banalita vždy mi obě ochotně poradí nekoukaj na mě jak na blázna,že se ptám i na takove hlouposti jsem poprve maminkou a vše je pro mně nové,ale ty dvě supr Pani jsou prostě sehranej tím a tim bych jim chtěla za vše poděkovat jste obě skvělé!Děkuji za vše!Pavlína Hlístová.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti