Zakladatelská 22/975, Karviná
Odborný lékař kožní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Je to velmi milá a hodná lékařka.Pomohla mi od akné během 2 týdnů.....Předchozí lékařka bohužel ne.Takže mohu jen doporučit.

velmi vstřícná a šikovná paní doktorka, má hezké jednání zejména u starších pacientů

Skutečně se dá říci, že dělá práci i za jiné lékaře. Není její povinností odebrat krev, když rozbor požadovala od praktického lékaře k vyloučení příčiny onemocnění. Je skvělé, že dovede zvažovat i homeopatickou léčbu a ne jen chemii, pokud tato nemá účinek.

paní doktorka kozakova je velmi dobrá chodím k ni od malčka.jde vstřic a napiš vám léky ktere potřebujete k lečbě.

Souhlasím s uvedenými příspěvky.Je to profesionálka.Před 7 lety jsem k ni chodila s vážným kožným onemocněním a lidově řečeno "dostala mě z toho".Chodit k ní už nemusím, problémy odezněli.Je to moc milá pani doktorka.Určitě ji všem doporučuji.

Lékařka s profesionálním a velmi milým přístupem k pacientům,ve svém oboru odborník na svém místě.

Kvalitní lékařka. Skvělé vystupování, příjemné prostředí. Dokáže pacientovi dát to, co potřebuje.