Odborný lékař psychiatr
Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Paní doktorka je skvěla..Nejen že mi neskutečně pomohla a vždy pomuze. Při mé nemoci vnímá i mé přání a můj pohled. Což je pro mě neskutečně důležité... Do ničeho mě netlačí..Jen říká zda by to nebylo třeba lepší takhle..nebo tak....Kde je snaha je i pomoc.. Vím přesně proč někteří lidi zde napíši že není dobrá. Protože nechápou že se sami nechtějí posunout a nesnaží se..jen si chtějí stěžovat.. Za mě opravdu super doktorka...

Mudr. Hyánková je skvělá psychiatrička měla jsem trochu strach ale na rovinu mi řekla nebudeme si lhát , teďka jdu k ní podruhé , ale bez zábran, opravdu skvělá. Nováková Irena

taky mi tahle podivně koukající paní nikdy nepomohla a řekla mi že si vše dělám sama,tak nevím jestli úmrtí v rodině způsobuji tak pak díky k motivaci na sebevraždu,jediné co u ní je dobré je sestřička,která se umí usmát a je milá a pomohla mi daleko víc než doktorka

Super doktorka! A to k ní už chodím 15let. Jsem s ní velice spokojen. S.T.

je fajn, mám ji rád a aj paní Malinskou. Když je potřeba, tak pomůžou.

Paní doktorka mi pomohla ve velmi těžké situaci zhoršené návykem na léky.
Postupně jsem se pod jejím dohledem dostala k řešení které zabralo a velmi mi
v praktickém životě pomohlo. Děkuji a doporučuji. Hodnotím podle skutečných
výsledků léčby.

Byla jsem u paní doktorky Hyánkové teď prvně a musí říct, že z ní mám dobrý pocit.
Je to příjemná paní.
Nechápu jak můžete psát, že je neochotná?
Mě se věnovala maximálně a určitě ještě déle než na mě měla čas.
Nemůžu si jí vynachválit a jsem ráda, že jí mám.
L.M. Liberec

K paní doktorce jsem několik měsíců chodila- byla jsem nucena tam jít. Pořádně se se mnou nebavila, každou kontrolu mě měnila léky, jejichž účinky ještě nemohli např, po 3 týdnech nastat.Jednou mě dokonce při odcházení dala políček se slovy, jestli si to náhodou nedělám sama (myslela tím neustálé zarůstání umělého vývodu, který mi byl udělán!!) což je samozřejmě nemožné jak teoreticky tak prakticky. Byla jsem radostí bez sebe, když se mě jednou zeptala, jestli tam chi chodit dál. Moje odpověď byla jasná a rychlá NE!!! Nyní mám fantastického a chápající lékaře, k ní už rozhodně NIKDY:

Ráda bych ohodnotila práci paní doktorky i její sestřičky jako vynikající. Stává se mi, že při náporu potíží ztrácím schopnost reálně uvažovat a potom jdu rovnou bez objednání a čekám pomoc. Vždy se mi jí dostalo bez komentářů o plné čekárně a narvaném diáři. Jsem si plně vědomá faktu, že ne každý by přistupoval stejně vstřícně. Paní doktorka se vždy zajímá o pacienta a má snahu najít nejlepší variantu léčby. Neumím popsat, jak moc mi pomáhá i to, že se umí otázkou trefit do jádra problému a nastavit úhel pohledu tak, aby si pacient uvědomil, že ne vše je otázka života a smrti.
Děkuji Vám, paní doktorko.

Pani doktorka je velice milá,vstřícná a moc nám pomáhá zvládat nelehkou situaci v rodině.Nemůžu zapomenout i na milé a vstřícné chování sestřičky.Tímto jim moc děkuji.